Nieuws Effecten Rabobank De bank waar je lid van wordt Rabotip: Vrijboeken spaarloon Is uw Hypotheek Rabo Proof? hypotheek'" Rsbo Proof? Olieprijs drukt stemming op beurzen Oogstfeest 2005 Groeien met de Rabobank. Rabobank hoofdsponsor Rembrandt-Caravaggio tentoonstelling «ff Weeknieuws Jong geleerd is oud gedaan. Het is tijd voor de Rabobank. Hart van Holland 31 augustus 2005 Rabobank Zevenhuizen - Moerkapelle voor u, van en door uw bank u 7e jaargang nummer 326 Zoals bekend is er een wetsvoorstel ingediend om de spaarloonbedragen van de jaren 2001 tot en met 2004 vrij te boeken. Het voorstel is inmiddels goedgekeurd door de Tweede Kamer. De Eerste Kamer moet zich echter nog over dit voorstel uitspreken. Waarschijnlijk gebeurt dit op6 september aanstaan de. Wanneer ook zij dit plan goedkeu ren, zal de Rabobank actie onderne men. Zelf hoeft u niets te doen. Vanaf 1 september a.s. starten wij met de actie Woonmaanden en kunt u via de site www.rabobank.nl chec ken of uw hypotheek geborgen gebreken heeft. De volgende punten spelen hierbij een belangrijke rol: -WOZ-waarde - Looptijd renteperiode - Overwaarde woning - Levensverzekering - Woonhuisverzekeringen en nog veel meer. Nieuwsgierig? Doe dan de Rabo Hypo theek Proof en vraag een adviesge- sprek aan met uw Hypotheekadviseur, via telefoonnummer (0180) 63 73 53. Tijdens de actieperiode bieden wij bovendien een aantrekkelijke korting. hj Voorkom enntoak Rabo Beleggingsadviesteam De afgelopen week lieten de meeste aandelenbeurzen een daling zien. De hoge olieprijzen en matige macrocijfers drukten de stemming. In de Verenigde Staten leverden de aandelenbeurzen circa 2 procent in. Europa bleef per saldo op 1 procent verlies steken. Japan was wederom uit zondering op de regel met een lichte stijging. Verder is de rente in Amerika en Japan licht opgelopen, terwijl deze in Europa een lichte daling liet zien. In juli is de vraag naar duurzame goede ren in de Verenigde Staten met 4.9% gedaald ten opzichte van juni. Vooral de vraag naar vliegtuigen, computers en communicatieapparatuur was lager. Veel bedrijven hebben de aanschaf van kapitaalgoederen teruggeschroefd van wege de hogere energiekosten. Deze forse daling strookt niet met de hoge consumentenbestedingen en het hoge ondernemersvertrouwen. Blijkbaar begint de aanhoudend hoge olieprijs toch zijn tol te eisen. Het Duitse ifo-Geschaftsklima, graadme ter voor het ondernemersvertrouwen, liet in de maand augustus onverwacht een daling zien. De lagere euro en de daarop gebaseerde betere exportvoor uitzichten werden tenietgedaan door de hoge olieprijs. De stijging van de energiekosten heeft een negatief effect op de winsten wat weer tot uiting komt in het vertrouwenscijfer. Ondanks het lagere vertrouwen op de korte termijn zijn Duitse ondernemers nog steeds positief over de toekomst, zoals bleek uit de verwachtingenindex. Verder speelt optimisme over de komende Duitse parlementsverkiezin gen een positieve rol. Een gematigd her stel naar het eind van het jaar is nog steeds de verwachting voor de Duitse economie. Bron: IRIS Research Komende zaterdag 3 september is het zover: Oogstfeest 2005 U bent al meerdere malen via deze pagina geïnformeerd over onze acti viteiten op deze dag. Ter herinnering nog een laatste aankondiging over het programma. Tussen Kunst Kitsch U kunt met uw waardevolle voorwerpen naar de Rabo bank komen om ze te laten taxeren. Tussen 10.30. en 14.00 uur zal een ervaren taxateur, de heer J. Hordijk van het Vendu Notarishuis uit Rotterdam zitting houden in de bank- hal van de Rabobank. Bij binnenkomst ontvangt u een nummer, waarmee de volgorde van handelen wordt bepaald. Happy Holiday Actie Tot en met 26 augustus, maken kinde ren bij het openen van een Rabo Top- Kid Rekening of een Jongeren Reke ning kans op een skelter of een Xbox met spel. Het meedingen naar één van deze prijzen gebeurt via loten, die de kinderen hebben ontvangen bij het openen van een rekening. Tijdens het Oogstfeest zal om 12.00 uur de trek king van de loten plaatsvinden door notaris Jansen uit Zevenhuizen. De Rabobank is hoofdsponsor van de Rembrandt-Caravaggio tentoon stelling. Deze expositie is van 24 februari tot 18 juni 2006 te zien in het Van Gogh Museum. Bij deze tentoonstelling kun nen leden en klanten van de Rabo bank, met 50% korting, speciale pro gramma's volgen om kennis te maken met de schilders. Aanleiding van de tentoonstelling is de viering, nationaal en internationaal, van het 'Rembrandt 400jaar'. De Nederlandse schilder is geboren in 1606. Bij de expositie is het de bedoe ling dat er minimaal twaalf confronta ties tussen het werk van de twee schil ders tot stand komen. Het Rijksmuseum stelt de werken van Rembrandt ter beschikking omdat het eigen pand wegens restauratie en ver bouwing niet beschikbaar is. De Rabo bank sinds 2003 een samenwerkings verband met het Van Gogh Museum. Het doel van deze samenwerking is onder andere om kunst en cultuur dichter bij de mensen te brengen. Horti Fair: innovatief tuinieren en bling bling Tijdens de internationale tuinbouw- beurs Horti Fair in november ontplooi de Rabobank dit jaar vele activiteiten. Zoals een zoektocht naar financiers voor innovatieve ondernemers en een rondleiding in 'bling bling'-concepten voor tuinieren. Rabobank wordt hoofdsponsor van de House of Flowers and Plants, de blik vanger op de Horti Fair. De creaties in deze kas van 700 m2 moet de hele pro- I ductieketen- van teler tot consument inspireren tot een gezamenlijk concept voor bloemen en planten. Ontwerpers van de Eindhovense Design Academy laten speciaal voor het evenement in de RAI hun creati viteit los op nieuwe concepten voor tuincentra en bloemenwinkels. De ene helft van de creaties is 'back to basics De andere helft krijgt de titel 'bling bling' mee: hierbij laten de designers zich leiden door overdaad en glamour. Money Meets Ideas, het initiatief waar mee de bank investeerders koppelt aar jong innovatief talent,zal ook aanwezig zijn op de beurs. Ondernemers die een gat in de markt willen vullen,kunnen zich aanmelden via www.moneymeetsideas.nl. De Horti Fair trekt naarverwachting zo'n 50.000 bezoekers uit alle hoeken van de wereld: van kwekers tot groot handel, van veiling tot bloemist Kinderen kunnen zelf sparen met een RaboTopKid Rekening (vanaf 5 jaar). Ze leren wat geld is; datje het nodig hebt om iets te kopen. Elk jaar wordt de rente bijgeschreven, dat is mooi verdiend! Ook krijgt uw kind een handig mapje om de afschriften in te bewaren. Stimuleer uw kind spelenderwijs om te gaan met geld. Bezoekadressen: Dorpsstraat 190,2761AJ Zevenhuizen Kerkstraat 2,2751 EC Moerkapelle Openingstijden: kantoor Zevenhuizen Openingstijden: oeldwinkel Zevenhuizen Openingstijden: geldwinkel Moerkapelle maandag t/m donderdag 09.00-17.00 vrijdag (doorlopend open) 09.00-20.00 Adviestiiden: maandag t/m vrijdag 08.00-21.00 Telefoonnummer Algemeen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: Rabofoon: Rabo orderliin: iWttisiWt Verzekeringen: 013-58012 34 (voor schade melding Interpolis) 0180-637323 (voorschade melding overige maatschappijen) Helpdesk Internetbankieren/Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: o@zevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl Rabobank website: Blokkeren passen/cards:

Hart van Holland | 2005 | | pagina 2