Kindermusicalgroep Zevenhuizen Expeditie B.V. Commercieel transport planner Q32223BOVENWONING DORPSSTRAAT 202B opluchting had, zo van "we hebben het weer binnen voor de"komende tijd". We kunnen weer terugkijken op een periode 6Unrd werken, en het nu weer wat kalmer gaan doen. He- n harci werken, en het nu weer wat kalmer gaan doen. I "den ten dage is het toch wat anders. Alles gaat zo snel, dat er nauwelijks tijd is om terug te kijken. Toch is dat jammer, want bunnen veel leren van wat ons gepasseerd is. gaan doen. He- j\]s voorzitter van de Midden standsvereniging Zevenhuizen, neem ik het Oogstfeest maar als tijdstip om nog eens terug te blik ken op wat ons dorp in het afgelo pen jaar zoal heeft gedaan. Na tuurlijk verliep niet altijd alles rim pelloos. zodat er soms onenigheid tussen partijen ontstond. Maar waar gehakt wordt vallen spaan ders. en op het Oogstfeest zullen ook spaanders vallen, maar dan op een veel leukere manier. Wat we kunnen leren van de spaanders, dat we zorgvuldig moe ten werken en we het gereedschap zorgvuldig moeten inzetten, om al les soepel te laten verlopen. Ga maar eens kijken op het Oogst feest dan zult u de spaanders ook zien. De MVZ heeft een paar heel leuke acties georganiseerd om er een paar te benoemen: bv de moeder dagactie, waarbij enkele moeders weer op een leuke wijze op een ontbijt werden getracteerd. We kunnen er van leren dat het op een eenvoudige wijze mogelijk is men sen blij te maken. Maar ook de va derdagactie was een groot succes, want er werden heel wat taarten gemaakt voor de vaders. Daarvan leerden we dat de creativiteit moet worden opgeroepen, wat we heb ben vertaald naar een actie op het Oogstfeest. Verder werd er in het dorp ook nog gerefereerd aan onze culinaire kant, met een heu se Culinaire Markt. Wat we daar van hebben geleerd, dat we de mensen wel kunnen informeren, maar we moeten ze ook betrek ken in ons plan. Vandaar dat de MVZ tijdens het Oogstfeest al deze ingrediënten wil samenvoe gen, de creatieve kant de culinaire kant en de gezellige kant. We gaan op zoek naar de APPELTAARTENKONING(IN) van Zevenhuizen. Een leuke wed strijd met een mooie prijs als belo ning voor de Appeltaartko- ning(in). Tevens leuk voor de be woners van de Zevenster, want daar willen we de taarten die wor den aangeboden, nadat ze door de jury zijn beoordeeld, gaan uitdelen.Na al deze bezinning rest me eigenlijk nog maar een ding. Dank aan het Oogstfeestcomité voor het weer organiseren van een leuk feest voor het hele dorp. Veel succes. En aan alle anderen, kijk nog eens terug en leer er van. hak zorgvuldig en geniet van een mooie 3e september want zo'n Oogstfeest heeft ieder mens ge woon nodig. Wil van Logchem voorzitter Middenstandsvereniging Zestig kinderen in de leeftijd van 7 tot 17 jaar volgen iedere week (in niveaugroepen) de lessen toneel/ drama, musicaldans en zang. In december 2004 trad het koor op tijdens het kerstconcert, het tweede samenwerkingsproject met De Kleine Trompetter. Ook bij het concert ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan van de "Zeven Muzen" op 4 juni 2005, gaven ze acte de présence. In de afgelopen jaren zette de musicalgroep verschillende musicals op de planken o.a. "de Smogsmullers", "Toffe Tommie", "10 is te veel", en de kerstmusical "Het is een meisje.Volgend seizoen zult u weer van een spetterende productie kunnen genieten. Op vrijdag 2 september kunt u ze bewonderen tijdens "The Night of Harmony". Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar een: Entree aan zijkant achterkant. Eerste verdieping ruime hal ruime vrijstaand toilet badkamer incl. wastafel, ligbad en aparte douche woonkamer (ca 40 m2) woonkeuken incl. alle apparatuur (ca 32 m2) balkon achterzijde Tweede verdieping slaapkamer met inbouwkasten open ruimte ca 70m\ meerdere slaapkamers mogelijk UW EXPEDITEUR IN HET WEGTRANSPDRT! Marlo Expeditie B.V. Oogstfeestkrant 31 augustus 2005 pagina 7 aaan vieren, komende tlja we numieil U/CCI lei uyn.ijn.ei www.oogstfeestzevenhuizen.nl Ruim 5 jaar staat Marlo Expeditie BV voor een klantgericht expeditiebedrijf, welke zich in de loop der jaren bewezen heeft als een zeer betrouwbare partner in het wegvervoer. Naast onze uitstekende service en flexibele mogelijkheden, durven wij te zeggen dat wil, zeker in de huidige markt, een partner van kwaliteit zijn. Marlo Expeditie BV verzorgt alle wegtransporten door geheel Europa met als specialisatie de Benelux, Duitsland, Engeland en Ierland. Op al deze landen bieden niet alleen complete, maar ook groupage diensten aan. Onze voorkeur gaat uit naar een jong iemand die het vak van expediteur graag wil leren! Een goede inzet, kennis van de Duitse Engelse taal en commerciële eigenschappen zijn voor deze functie een must, waarbij veel telefoonverkeer en enige stress kan voorkomen. Ben je rap van tong en wil je werken in een klein en jong team, stuur dan je cv per mail of post t.a.v. Dhr. M. de Wit of L.C. Bink. Nijverheidscentrum 12 2761 JP Zevenhuizen The Netherlands Tel. 0180 632230 Fax 0180 634015 E-mail info@marlo.nl Internet www.marlo.nl

Hart van Holland | 2005 | | pagina 31