Onze kenmerken: Wij helpen u geheel vrijblijvend een passende inrichting uit te zoeken, in ons adviescentrum of bij u thuis. Tapijt Vinyl Marmoleum Laminaat Gordijnen Horren Binnen- buitenzonwering Zonnestudio WWW.DESALON-WADDINXVEEN.NL -..J" De Salon - Dorpstraat 120-3 - 2742 AL - Waddinxveen - Tel. 0182-636644 - internet: www.desalon-waddinxveen.nl Onze service en kwaliteit stemt tot tevredenheid Mark Huisman 06-22523389 Fred Zweere 06-53798137 info@menfinterieur.nl Zevenhuizen Tel. 0180-632703 Fax. 0180-328434 persoonlijke benadering brede vakkennis goede service juiste prijs kwaliteitverhouding vrijblijvende offerte pagina 14 Oogstfeestkrant 31 augustus 2005 ESI Vandaag de dag zijn wij ons allemaal bewust dat een gezond leven en lichaam van groot belang is, echter in ons drukke leven valt het niet altijd mee om voldoende lichaamsbeweging en een gezond eetpatroon in te passen. Bovendien wordt het streven naar een gezond lichaam voor sommigen van ons beperkt door medische klachten. Toch is dat geen reden om stil te blijven zitten. Voor iedereen zijn er mogelijkheden om op een laagdrempelige manier met zijn of haar lichaam bezig te zijn De Salon heeft u een gevarieerd aanbod dat inspeelt op deze wensen. Werken aan een gezonder lichaam op een ontspannen manier. Welkom Wij heten u welkom in onze sfeervolle salon. Komt u gerust eens langs voor een introductie. Wij staan voor u klaar om al uw vragen te beantwoorden. Wij zijn geopend van Maandag - Donderdagvan 9 - 22 uur. Vrijdag en Zaterdag van 9-16 uur. Wat is Slender You? Slender You bestaat uit zes gemotoriseerde banken, die elk een apart gedeelte van uw lichaam activeren: benen, dijen, heupen, buik, borst en bovenarmen. Omdat de bank uit zichzelf beweegt, kost het u nauwelijks inspanning. De beweging van de bank verstevigt uw spieren, zonder overdadige spierbundels te kweken. Bovendien wordt vetafzettend afvalzuur verwijderd, de zuurstoftoevoer naar uw lichaam vergroot, en is de kans op blessures zo goed als nihil. Wat is de Powerplate? De Powerplate is een trilplaat. Door het aannemen van diverse houdingen kunt u zeer gericht diverse spiergroepen verstevigen. Slechts enkele minuten per keer zijn voldoende voor een zeer effectieve training. Zeker als u het combineert met Slender You. Ideaal is als u de Powerplate 2 of 3 keer per week gebruikt. De Powerplate is zeer effectief en u haalt op korte termijn goede resultaten. De Powerplate kan ook positief werken op diverse klachten. Zoals ME, Fibromyalgie, reuma en MS. Zonnebanken Het hele jaar door een lekker gezond kleurtje? De Salon heeft zowel snelbruiners als turbobruiners. Wij kunnen u adviseren welke methode het best bij u en uw huidtype past. Kijk ook eens op onze vernieuwde website: r iBRKEND

Hart van Holland | 2005 | | pagina 38