Bagjjjj^yiUnSj} het Oogstfeest Het Regiokoor op BACK 2 SCHOOL PC Alles voor warmte en warm water vindt u bij P. Visser Zn. J. Koster en Zn. computermaatje.nl Tel: 0182 - 63 64 65 I Alles onder één dak bij bouwbedrijf J.Koster&Zn I I i i www.computermaatje.nl pagina 17 Oogstfeestkrant 31 augustus 2005 Wilt u meer weten over de voorde len en de keuze van een HR-ketel? Kom dan zaterdag 3 september 2005 naar onze informatiestand, want ook dit jaar is P. Visser en Zn weer aanwezig met een compleet aanbod van cv-ketels, schitterende design-radiatoren en vloerverwar ming. Dorpsstraat 167-169 2761 AR Zevenhuizen Tel.: (0180) 631206 E-mail: info@visserverwarming.nl www. visserverwarmingnl juichen! Heeft u nog een verouder de cv-ketel? Dan is het raadzaam niet met vervanging te wachten tot hij kapot gaat. Een nieuwe HR-ke tel verdient zichzelf namelijk al snel terug doordat hij véél zuiniger stookt. Alles wat u daarna aan energie bespaart is winst. Boven dien is het warmte- en warmwater- comfort van een HR-ketel zoveel hoger dat u zich zult afvragen waarom u die oude ketel niet al veel eerder heeft weggedaan! Het Regiokoor is opgericht op 11 november 1996 en telt nu meer dan 200 leden. De leden zijn afkomstig uit de gehele Krimpenerwaard. Het doel van het koor is om gezellig met elkaar het licht populaire lied te zingen. Een goede sfeer en sociale contacten staan centraal. De dirigent is Robbert van Sterkenburg, die als pianist, ook leiding geeft aan het combo, bestaande uit een accordeonist.een trompettist, twee gitaristen, een saxofonist en een drummer. Elke maandagavond wordt er gere peteerd in gebouw Amicitia in Lek- kerkerk van 20.00 tot 22.00. uur. Voor de pauze oefenen ze nieuwe liederen en na de pauze zingen we gezellig samen met het combo. Het koor is vierstemmig. Regelmatig optreden stimuleert de repetitieavonden. Zo wordt o.a. ie der jaar gezongen in het IJsselland- ziekenhuis. Ook een concert met Paul de Leeuw is onvergetelijk. Daarnaast hebben ze opgetreden in Spakenburg, Drimmelen en Oostvoorne. Op 6 maart 2004 hadden ze de uitvoering in sporthal "De Bakwetering" in Lekkerkerk, waar zo n 850 bezoekers aanwe zig waren. In maart 2004 is er een CD van het koor uitgekomen, die voor ^12,50 te koop is. Het optreden in Zevenhuizen ter gelegenheid van het Oogstfeest is voor het koor weer een stimulans en ze hopen dat het bij het publiek in de smaak zal vallen. U kunt het Regiokoor horen en zien op zater dag 3 september op het grote po dium van 12.15 tot 13.00 uur en van 13.30 tot 14.10 uur. Een kwart eeuw geleden introdu- L ,0 He Nederlandse fabrikant SS*echte HR-tóel ter wereld. Daarmee begon de op- Irs van zuinig stoken. Goed voor het milieu, goed voor de porte monnee en comfortabeler boven dien' Sinds de uitvinding van de uppketel 25 jaar geleden, hebben -b ontwikkelingen niet stilgestaan. Anno 2005 zijn HR-ketels de norm Miljoenen Nederlanders sto ken al met Hoog Rendement en praktisch iedereen die zijn oude cv- ketel vervangt, kiest voor een zui nige. comfortabele HR-ketel. Jubileumjaar Toch zijn er een kwart eeuw na de introductie van de HR-ketel nog steeds mensen met een oude, ver slende cv-ketel. Dit jubileumjaar is „nor al die mensen een mooie aan leiding om het milieu (en zichzelf!) een goede dienst te bewijzen en nü een HR-ketel in huis te halen. Gigantisch Als in Nederland alle verouderde cv-ketels worden vervangen door HR-ketels, zorgt dat voor een extra besparing van honderden miljoe nen kuub aardgas per jaar! Dat is moeilijk voor te stellen als je denkt aan één oude cv-ketel op zolder. Maar hier geldt de wet van de gro te getallen: er zijn gigantisch veel huishoudens, dus je krijgt een hele lange optelsom van relatief kleine besparingen met een enorm grote besparing als uitkomst. Als alle ver vuilende ketels worden vervangen zorgt dat dus in één klap voor een gigantische reductie van de uit stoot van kooldioxide (C02) in Ne derland. Dat is nog meer reden tot bouw- en aannemingsbedrijf Bouwt aan uw woonwensen nieuwbouw VERBOUW ONDERHOUD Reparatie van alle merken computers ADSL installatie wireless netwerken Levering nieuwe computers laptops Onderhoud en virus verwijdering AMD 2600+ Luxe ATX Tower CDRW Brander FloppyDrive 256 Mb DDR Harddisk 80 Gbü VGA Onb. Sound Onb. LAN Onb. Software (Drivers) Openingstijden: maandag t/m vrijdag 18.00 tot 22.00 uur zaterdag 10.00 t/m 19.00 uur Knip uit en bewaar! Al bijna 80 jaar staat een bouwteam, van op dit moment 18 mensen, I'' gereed voor het vervullen van uw woonwensen. Dit op het gebied van s bungalowbouw, verbouw van woningen en onderhoudswerken. Wij zij gespecialiseerd in zowel klassieke als moderne woningbouw. Dit vanaf de tekentafel tot de sleuteloverdracht. afbeelding kan afwijken XP/Monitor/TB/Mouse tegen meerprijs Vraag vrijblijvend advies en offerte Ambachtstraat 1 2751 GP Moerkapelle Tel. 079 -593 1323 E-mail info@bbkoster.nl "voor elke probleem de juiste Oplossing" Thorbeckehoeve 40 2743 JS Waddinxveen Computermaatje.nl is onderdeel van High Quality System

Hart van Holland | 2005 | | pagina 41