Back to the Sixties with "The Thunderbirds" Oude ambachten blijven boeien Toegang gratis! SCHOOLVERLATER Tevens op zoek naar een voor de tuinaanleg (EVT. 1 DAG NAAR SCHOOL) Tuin -en terreininrichting Sponsors IOogstfeest 2005: Voor het adviseren, ontwerpen en inrichten van tuinen en terreinen Het leveren en plaatsen van: - tuinhuizen - tuinmeubelen van sloophout - schuttingen - terrasheaters - bestrating - whirlpools spa's - buitenhaarden - opzetzwembaden Ooqstfeestkrant 31 augustus 2005 ar heeft u ze moeten missen, maar dit jaar zijn ze VofigJ0 The jhunderbirds. Al vele Oogstfeesten lang eT Tpnzii voor de muzikale climax van de dag. Met het '°rï hare en unieke jaren '60-geluid van deze band is eenvoudig om stil op je benen te blijven staan. [Ve zijn blij dat wij u dit jaar weer op zo'n afsluiting kun- „en trakteren. rv formatie "The Thunderbirds is Itaan in de begin jaren zeven- grondleggers van de band zijn Rob Innemee en Fred de Groot, Hie sinds jaar en dag, nog steeds de l,s en drums bespelen. De band heeft in meer dan 30 jaar spelen alle bekende podia gespeeld, met vele bekende nationale en in ternationale sixtiesbands, maar ook als begeleidingsband van di- ,erse grootse zangers en zangeres sen Eén van de vele hoogtepunten was het begeleiden van de beken- je nederlanse Roy Orbison vertol ker Ad Swart bij het optreden bij de Belgische W-zender VTM Een bijzondere relatie heett de band met Engeland. Dit is het ge- volg van de vele reizen tussen Ne derland en Engeland. Eigenlijk een beetje een roll-on/roll-off relatie, omdat zij een aantal seizoenen, met groot succes, hebben gespeeld op de Ferry tussen Hoek van Hol land en Harwich! Dus de heenweg spelen op de Nederlandse wateren en de andere avond op Engelse wateren, met iedere avond een an der, zeer enthousiast, publiek. Veel bekende boekingskantoren hadden The Thunderbirds als top act te boek staan. Het uithoudings vermogen en de passie voor de muziek van bassist en oprichter Rob Innemee heeft de band jaren lang in stand gehouden. De band heeft in 2004 een facelift onder- Hpt boeiende en unieke bij de oude ambachten is het feit dat het complete oroduct door één man of vrouw wordt gemaakt. De rustgevende sfeer van He werkplaats van de vakman, het gebruik van zuiver natuurlijke, rmheu- riendelijke grondstoffen blijft fascineren voor jong en oud. Doordat het -omité contact heeft met een aantal verenigingen van oude ambachten in heiland kan zij bij elk Oogstfeest opnieuw andere ambachten presenteren. Tijdens het komende Oogstfeest zijn (bij de tussen haakjes vermelde huis nummers) de volgende oude ambachten te zien: boekbinden (102), qui - ten (102). tin gieten (124), bezem binden (81), oogst symbolen (83), klompenmaker (91), kaasmaken/boter karnen (101), netten boeten ill9), beurzen breien (145) en mosterd maken (145). gaan met de komst van zanger Er win. Uniek is de komst van Henk en Bart die beiden zowel slag als sologitaar spelen! The Thunder birds staan bekend als makers van Gentlemen's Rock. muziek die ge maakt wordt door muzikanten met gevoel voor muziek en publiek. De formatie "The Thunderbirds bestaat uit: Erwin Kleverlaan, Lead vocals Rob Innemee, Basgitaar/vocals Fred de Groot, Drums/vocals Henk van Dijk, Solo/Slaggitaar/vocals Bart Braat, Sologitaar/vocals Gert Jan van Pelt, Keyboards Michiel Bouwmeester, Sound Engineer Repertoire Het repertoire bestaat uit de meest herkenbare muziek uit de gouden jaren zestig en 70. Het instrumen tale gedeelte bestaat uit nummers van o.a.: The Shadows, Z.Z. Mas kers en de Ventures. Het vocale gedeelte bestaat uit nummers van o.a.: Elvis Presley, Cliff Richard, Chuck Berry en natuurlijk nog veel meer. Om de sound uit de jaren 60 te krijgen, wordt er gebruik ge maakt van Fender gitaren, met ui teraard Fender versterkers, Vox ac30 en Vox echo's. U kunt The Thunderbirds zien en horen op het grote podium vanaf 15.00 tot 17.00 uur. I Waar moet met tegenwoordig niet betalen? Bijna overal. Voor veelI 1 soortgelijke evenementen in bv. Brabant, Limburg en Gelderland met een gelijk aantal inwoners als Zevenhuizen is de betaling van entree de I gewoonste zaak van de wereld, maar het Oogstfeest blijft GKA113. I Mogelijk dankzij de inzet van heel veel vrijwilligers van de verenigin- I gen, de steun van de Gemeente, politie en brandweer, steun van del plaatselijke middenstand en in het bijzonder de steun en medewerking I I van het bedrijfsleven uit zowel Zevenhuizen.Moerkapelle en zelts daar-l buiten. Wederom een gevarieerd Oogstfeestprogramma en de toe- gang is vrij. Heel veel plezier en iedereen bedankt voor de| I steun! Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle 100 Hf Middenstandsvereniging Zevenhuizen Marskramer - Schotte - Fixet doe-het-zelf Rabobank Zevenhuizen Moerkapelle Alfa Accountants en Adviseurs Dekker Zevenhuizen De Haij v.d. Wende advocaten Eetcafé-Bar-Discotheek "La Baraque" Cafetaria-Pub "Mainstreet" Ottevanger Machinefabrieken B.V. Kandt Aannemings- en Funderingsbedrijf B.V. Het Mekka - wijn- en versspecialiteiten H.J. van Vliet B.V. - ETEC graafmachines De Graaf bouwbedrijf Perdijk Makelaardij bW Knaap Moduulwoningen Van den Akker Accountants B.V. Boode Tweewielers Vakgarage Boode BOOt' Drukkerij Elgersma/Hart van Holland VA Design Bac hoogwerkers Versprille - schildersbedrijf - speciaalzaak verf behang^ Fa. P. Visser Zn. - verwarming - airconditioning - luchtbehandeling] 1 Brasserie 't Graanhuys Bac - wonen, mode, schoenen en woninginrichting Ambachtelijke bakker Gerritsen Ed Plaizier G. Hol sloopwerken B.V. Bert de Bruin/Realvisie I Window World Speciaal dank voor de medewerking en steun van de 1 Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, politie Hollands-Midden, brandweerkorps Zevenhuizen en de EHBO Zevenhuizen. Barbecues Bestrating - Blokhutten Grind - Grond - Inlite verlichting - Keien - Natuursteen - Tegels - Tuinmeubelen - Tuingereedschap - Tuinhout - Vijvers - Zand 2000 m2 showtuin www.hutuin.nl Moeder Teresasingel 86 P I T. 079-3611090 079-3617524 Wijk 19, Zoetermeer [fluim Ed Plaizier

Hart van Holland | 2005 | | pagina 43