Perdijk Makelaardij bijna 35 jaar een begrip creatieve belettering iSnoeybKadowinke/t cje Op het oogstfeest hebben we leuke aanbiedingen en op veel artikelen hoge kortingenll Oud Hollandse Borsthoning Oudhollands snoep. bijv. polkabrakken. kaneelknabbels. haverstro, boterwafels. peertjes, duimdrop,stroopsoldaatjes.enz. Feixnoord^n^ax^r^^ërvb^vpetten. handdoeken, mokken, glazen, sleutelhangers, enz. EN HET HEERLIJKE CORNETTO SOFT IJS auto etalage display decor reclameborden pagina 21 31 augustus 2005 0180- 631655 In 1971 begon Gerard Perdijk zijn make laarskantoor op een slaapkamer van zijn toenmalige woonhuis aan de Burgemeester Klinkhamerweg in Zevenhuizen. Via een kantoor achter het woonhuis aan de Twee manspolder is Perdijk Makelaardij inmiddels alweer bijna 16 jaar gevestigd aan de Dorps straat 146. Het kantoorpand met zijn ken merkende "Perdijkgroene" pilaren is inmid dels een vertrouwde verschijning in de Dorpsstraat in Zevenhuizen. Op het kantoor dat tegenwoordig wordt aan gestuurd door Nico Perdijk werken momen teel Karin v.d. Werf als assistent makelaar en Hdi Korecz en Rianne Dros als administratie ve ondersteuning. Gerard Perdijk is ook nog altijd actief voor diverse hand- en spandien sten. Sinds 1 juli 2005 is ook de Hypotheek- Oogstfeestkrant shop weer terug op het vertrouwde adres en werkt Aart Jonker als hypotheekadviseur weer samen met Perdijk Makelaardij. Op dit moment verloopt de huizenmarkt nog steeds wat stroef en staan woningen wat lan ger te koop. Met behulp van www.funda.nl en www.perdijkmakelaardij.nl proberen de enthousiaste mensen van het Perdijkteam de aangeboden woningen zo goed mogelijk te presenteren om zo de juiste koper voor de juiste woning te vinden. Op het Oogstfeest is Perdijk Makelaardij ook dit jaar weer actief aanwezig en uiteraard is iedereen van harte welkom om het beschik bare woning-aanbod te komen bekijken dat ook nu weer royaal en uitgebreid wordt ge presenteerd. Voor meer informatie: zie pagi na 2 en 3 van deze Oogstfeestkrant. Involg van pagina 20) en probeert iedere keer weer wat an- fnte verzinnen om aan de vallen te ont- pen. "Je moet als een rat Saan den~ -.arrt He 47-jarige muskusrattenbestrij- ken I dei Slechts weinig mensen wjjgen ook maar een le-1 vende muskusrat te aen Het dier verplaatst sch overwegend in de| qe ochtend of in de avond, en blijft on- Lqedoken als er iemand in de buurt komt. Maar de muskusrat laat ook voldoende spo- achter. om te ontdekken waar deze zit of re"ten heeft. Jan liet ons zien waar je o.a. '"moet letten: - beschadiging en verzakking n de oever: - de ingang van het hol; - voed- Hresten op de looppaadjes en eetplaatsen ^dt? buurt van het water; - schuin afgeweten n [Stengels: - proppen van plantenresten en doodgereden muskusratten. Maar de muskusratten zorgen er niet alleen dat ze schade veroorzaken aan dijken. bermen en oevers, maar weten ook gewas- velden van boeren aan. "Als men de popula tie dus niet in de hand houdt, zijn de gevol gen niet meer te overzien", verzucht Jan. Ui teraard is er nog veel meer te vertellen over dit onderwerp, maar dat laten wij aan Jan Hermus en zijn collega Aad Roth over. Zij geven voorlichting tijdens het Oogstfeest over de schadelijkheid van de muskusrat en de gevolgen daarvan. Zodoende hoopt Jan ook begrip van de bevolking te krijgen over hun werk. Op de stand kan men voorlichting krijgen over de bestrijding van de muskusrat, door middel van een voorlichtingsfilm. En ook worden opgezette muskusratten, beverraten, klemmen en kooien tentoongesteld. John Ooms Overige bronnen: www.pzh.nl wwwxs4allnl/~ nieko/muskus .htm www.mnp.nl/mnc/i-nl-1067.htm Valkerij is het trainen en africhten ian de valk zodat deze geen angst heeft voor de valkenier wanneer deze hem roept. Zodat ze zonder angst naar de handschoen van de valkenier komt en bereid is samen met valkenier en hond te jagen. De valkenier staat dag en nacht klaar voor zijn vogel. Valkerij is een ma nier van leven. Jezelf wegcijferen en ie medehuisgenoten ten dienst stel len van je valk of havik etc. Geen tijd hebben voor andere hobby's of spor ten en soms geen tijd voor vrienden en kennissen. Het roofvogelteam Jerkin gebruikt alleen roofvogels die in volières geboren zijn. Deze komen dus niet uit het wild. ze zijn gekweekt door collega-valkeniers uit Nederland, België en zelfs uit Canada of door mensen uit het eigen team. Alle buizerds, valken en uilen zijn geringd en bezitten de benodigde papie ren. afgegeven door het ministerie van land bouw. natuur en visserij. Waarom demonstraties? De leden van het Roofvogel Demonstratie Team Jerkin zijn op de eerste plaats trots op hun vogels en de behaalde resultaten en wil len u daar graag van laten genieten. Zij vin den het ook belangrijk u te laten zien dat roofvogels en uilen geen gevaarlijke en ge mene dieren zijn maar ook dat roofvogels zeker geen huisdieren zijn die u even aan schaft, omdat ze zo mooi of leuk zijn. Om goed met roofvogels om te gaan moet je kennis en ervaring op doen door een stage periode te volgen bij een ervaren valkenier. U kunt het roofvogelteam bekijken op het grasveld naast de Ned. Hervormde Kerk. Terug in Nederland Nu in de verkoop Fotolijsten van chocolade Dorpsstraat 2CSA Zevenhuizen 0180'48°^° VOOR UW: Asterstraat 13 2761 GS Zevenhuizen T/F 0180 63 32 70 M 06 22 49 67 43 E be.ed@tiscali.nl Website: www.be-ed.nl

Hart van Holland | 2005 | | pagina 45