Rommelmarkt voor de Herv. Kerk 15-jarig jubileum van de tractoren- en stationaire motorenshow 990 OPtn DflG 2005 mrnsoms a-a Ed Plaizier: alles in 1 hand Bac mode en schoenen •V bad #üïELSTOFFEEro^ WÊ erie A Oogstfeestkrant 31 augustus 2005 pagina 23 0n zaterdag 3 september wordt er tijdens het Oogstfeest weer de ge zellige rommelmarkt gehouden op het plein voor de Hervormde Kerk Net als voorgaande jaren zal het er ook dit jaar weer vol staan met allerlei spullen. Laat ik u mee nemen op een trip langs de kra- Als u het kerkplein oploopt vindt u direct rechts de kraam met de goe den waar een stekker aan zit. Wat kan dat allemaal zijn? U moet hierbij denken aan computers, beeldschermen en alles wat erbij hoort. Ook vindt u hier lampen, wekkers, koffiezetapparaten, ra dio's, stereo-installaties en noemt u maar op. Daarnaast treft u, naast "Het Mekka" allerlei aardewerk aan. Het gaat hierbij voornamelijk om bloempotten. U kunt ze vinden in alle kleuren en maten. Ook aan de kinderen is gedacht. Naast de Dorpsstraat Noordzijde en Catgesplein: hJjet meer weg te denken van het Oogstfeest is de traditionele ten toonstelling van de oude land- bouwtractoren en machines met o a. de tractoren van organisator pred Visser. Te zien is o.a. de Allis Chalmers 21, een enorme kracht bron. waarvan er nog maar twee zijn in Nederland. Vanzelfsprekend zijn er ook veel tractorliefhebbers uit de regio met hun prachtige ge restaureerde machines aanwezig. Ook zullen de legervoertuigen niet ontbreken en zijn deze ook dit jaar weer te bewonderen. Fred Visser spant zich al 15 jaar in om deze tentoonstelling voor het publiek extra aantrekkelijk te ma ken. Evenals op het Oogstfeest van vorig jaar is er ook weer de presentatie van twee Aermacchi Harley Davidson motoren, een MV Agusta, een Testi en een aan tal DEMM-bromfietsen daterend van eind jaren vijftig/begin jaren zestig. Dit alles aangevuld met een miniaturen-tractorenkraam van Flying Toys uit Numansdorp van Bas en Bets Vogelaar kunnen we spreken van een goed gevuld Cat gesplein en Dorpsstraat Noord. bloempotten en ander aardewerk staat de kraam met speelgoed. Veel van de aanwezige puzzels zijn door vrijwilligers gecontroleerd op volledigheid. U kunt zich dus nu al verzekeren van een gezellige win teravond. Over het overige speel goed kunnen we kort zijn: gaat u zelf maar kijken. Rechts van de ingang van het plein treft u de bloemen aan. Ook dit jaar ziet u weer vele kleurrijke mooie bossen of kiest u voor één van de bloemstukjes die ter plekke worden gemaakt? Vervolgens de kleine meubelen; ga je op kamers wonen of heeft u kinderen die dat gaan doen? Dan is hier vast wel wat voor ze te vinden: een leuk ta feltje of een gemakkelijke stoel. Op het midden van het plein staan, naast de algemene curiosa- kraam, waar alles staat wat hier voor niet genoemd is, tafeltjes en stoeltjes waar u even kunt gaan zit ten. Hier kunt u dan, onder het genot van een kopje koffie en de welbekende overheerlijke pannen koeken verder genieten. Het ad vies is om niet te laat te komen wat de ervaring leert dat het na twaal ven heel druk wordt. Dus als u om 11 uur al trek heeft, kom dan vast. Achter de pannenkoekenkraam staat net als vorig jaar de boeken kraam naast de kerk. Een oase van rust in vergelijking met de drukte op het plein. Zoek in alle rust of er een boek van uw gading bij is. Voor de volledigheid wijzen wij u er graag op dat u spullen voor de rommelmarkt in kunt leveren van af oktober, iedere eerste zaterdag van de maand tussen 9 en 12 uur in de schuur van de familie Eindho ven aan de Wilgenlaan 2 te Zeven huizen. Sinds 1991 heeft Ed Plaizier een bedrijf voor het ontwerpen, aanleg gen en onderhouden van tuinen, terreinen en zwembaden. Ed (39 jaar) is getrouwd met Caro- la, heeft 3 zonen en woont aan de Brede weg 15 te Waddinxveen, waar ook zijn kantoor is gevestigd. Het bedrijf van Ed. dat hij runt met zijn vaste medewerker Ronald Mo- get, is voornamelijk georiënteerd op de regio Zevenhuizen. Met de wegenbouw als vroegere achter grond zijn de werkzaamheden te genwoordig verlegd naar tuinaan leg. Zij zijn breed in producten en diensten. Zo mogen zij veel klanten met een bedrijf-aan-huis tot de vas te klantenkring rekenen. Naast het aanleggen en onderhouden van tui nen, worden ook op maat tuinmeu belen gemaakt van "oud" of "nieuw" hout. De klant kan het zo gek niet verzinnen of zij kunnen het wel maken. Zelfs een veranda aan een schuur of huis bouwen is niet te gek. Bovendien kunnen zij voor de doe-het-zelvers tegen een vast uur tarief. een ontwerp maken of advi seren, begeleiden en waar nodig helpen, zodat een klant zelf haar of zijn tuin kan aanleggen. Daarbij kunnen zij zorgen dat bestaande materialen worden afgevoerd en nieuwe worden geleverd. Ed Plai zier plaatst ook vaste en losse zwembaden in tuinen onder de naam "Zwemplaizier". Asfaltrepa- ratie, bestrating en riolering worden verzorgd en, indien nodig worden hiervoor experts ingehuurd. Kwali teit staat bij Plaizier hoog in het vaandel. Eigenlijk doen zij alles wat leuk en nodig is in en om uw huis of bedrijfspand. Door werkzaamhe den te combineren en een meerja renplan op te stellen wordt efficiënt en dus kostenbesparend gewerkt. Op de website www.edplaizier.nl zijn tal van voorbeelden te zien. Ed Plaizier is natuurlijk ook op het Oogstfeest te vinden. IGEBERIT Baderie Bleiswijk degradeert uw toiletpapier tot oud papier Bac presenteert een collectie voor hem, haar en de kids. De uitstraling is eigentijds en functioneel. Het aanbod laat een grote mate van creativiteit zien en de subtiele details zijn goed gekozen. Om de klant nog beter van dienst te kunnen zijn, is de collectie losse items verder uitgebreid. Men kan dus zelf een mix maken van materialen, kleuren en merken. De zeer uitgewerkte collectie zorgt voor geweldige combinatie mogelijkheden. De eigentijdse en actieve vrouw wil dat haar gezin en zijzelf er niet alleen leuk uitzien, maar houdt ook van praktisch en comfortabel. Niet vreemd dus dat velen de weg naar Bac al hebben weten te vinden. Tijdens het Oogstfeest 10% korting op het complete assortiment mode en schoenen. co oo c Alfred Nobelstraat 7, 2665 KZ Bleiswijk Tel.: 010-521 84 34 b.g.g.: 521 45 77 Fax: 010-521 58 25 CD Cornusbaan 23 2908 KB Capelle aan den IJssel Tel. 010-4414418 calypso" 3 3 O 0 N 1 O CO Met de introductie van de Geberit DoucheWC behoort toiletpapier wat ons betreft definitief tot het verleden. U kunt de toiletrollen die u nog heeft dan ook met een gerust hart bij het oud 1 papier zetten. Want dankzij de aangenaam zachte en verwarmde waterstraal hoeft u uw billen nooit meer met toiletpapier af te vegen. De waterdruk, temperatuur en positie van deze straal is ook nog eens in te stellen op uw persoonlijke wensen. Maar we laten u natuurlijk niet met vochtige billen van het toilet gaan. Een aangenaam warme luchtstroom garan- deert dat u het toilet fris en droog verlaat. Superlatieven schieten hier eigenlik te kort. want de DoucheWC is comfort zonder enig compromis. Geen enkel toilet is luxer, hygiënischer of aangenamer. Ons topmodel - de DoucheWC 8000 - beschikt daarbij ook nog eens over een speciale Lady Douche. Ook kunt u de waterstraal laten pulseren en oscileren. ofwel •v masseren. Natuurlijk hebben wij er ook voor gezorgd dat eventueel minder aangename geuren uw neus niet bereiken. Na een bezoekje aan een DoucheWC voelt u zich de gehele dag gegarandeerd schoon en fris. En daar kan geen enkel velletje toiletpapier tegenop. CC N O (D X O O X (D CD 3 W O 3 N CD

Hart van Holland | 2005 | | pagina 47