vindt u bij P. Visser en Zn. installatiebedrijf Wij adviseren NEFIT Zaterdag 3 september 2005 zijn wij tijdens het Oogstfeest aanwezig met een stana föet demonstratiemodellen c.v.-ketels. Goed advies Kwaliteitsproducten Vakkundige installatie P. VISSER ZONEN Oogstfeestkrant 31 augustus 2005 pagina 25 Het is kil in huis en uit de warme kraan komt ijskoud water... Dat kan zomaar gebeuren als bijvoorbeeld uw combi-ketel het opeens laat afweten, natuurlijk net als u dat er écht niet bij kunt hebben. Met kwaliteitsproducten, vakkundige installatie en periodiek onderhoud zijn dat soort onverwachte problemen doorgaans te voorkomen. En als er toch eens iets is, is het wel zo prettig als u meteen een monteur kunt bellen die zijn vak verstaat. Bel ons dus voor het juiste advies en onderhoud aan uw c.v.-installatie. Wij staan voor u klaar! Onderhoud en service Wij zorgen voor ongestoord warmtecomfort Alles voor warmte en warm water IL'jiHi Een hoog warmte- en warmwatercomfort én een grote energiebesparing? Dat kan met de juiste maatwerkoplossing uit ons brede assortiment kwaliteitsproducten. Wij adviseren u graag! Op warmte en warm water in huis moet u kunnen vertrouwen. Daarom adviseren wij HR-ketels, boilers etc. waarvan de duur zaamheid en betrouwbaarheid uitgebreid bewezen zijn. In de toekomst ongestoord genieten van warmte en warm water begint bij vakkundige installatie. Wij zorgen ervoor! Voor vakkundig onderhoud en snelle service bent u bij ons aan het juiste adres. Comfort en energiebesparing blijven zo op topniveau. Centrale verwarmings- en service Installatieburo Zevenhuizen Dorpsstraat 167-169, 2761 AR Zevenhuizen Telefoon: 0180-631206. Fax: 0180-632816 E-mail: info@visserverwarming.nl Internet: www.visserverwarming.nl

Hart van Holland | 2005 | | pagina 49