al 2 Window World, de grootste kozijnspecialist van Nederland gratis 7 Bouwbedrijf Van der Knaap: uw partner voor al uw bouwplannen! In memoriam: Arie Koole F 1// iealiat, outy iH Crtdtaltatcefaloefy! M KNAAP Voor al je rijbewijzen! Zaterdag 3 september vrijblijvende proefrit met de vrachtauto! Meld je aan door even te bellen. Als het bevalt, kun je 5 september gelijk beginnen met de wekelijkse cursus chauffeursdiploma! Vijverlaan 44 Waddinxveen 06 22 699^105 Doe het met BIAmed. Weer op het Oogstfeest! Voor de winkel van Bac. BIAmed® Ie METING SCHUIFWANDKASTEN Oogstfeestkrant 31 augustus 2005 pagina 37 NHÜ ui 227] Als u vanaf Moerkapelle over de Swanlaweg richting Zeven huizen rijdt, ziet u vlak voor de bebouwde kom een prachtig gebou v: Window World. Dit gebouw heeft een perfecte lig- no doordat het goed zichtbaar is voor de voorbijgaande [oinobilisten en bovendien zeer goed bereikbaar is, vanaf wel de A12 dan wel de A20. Dit vond Ron Melsen ook, '■oen hij op weg was naar de hoofdvestiging van Window World B.V. te Roosendaal en langs dit pand reed. PVC te werken, werkt Kömmer ling al jaren met Kömalit Z, een ge perfectioneerde en gepatenteerde PVC. De oppervlakte van het ko zijn blijft glad en heeft geen poriën. Zelfs na jaren gebruik treedt er geen glansverlies op en daardoor kunnen luchtvervuilingen niet "in vreten". Bovendien is Kömalit Z 100% kleurvast. Window World kiest dus duidelijk voor duurzame kwaliteit! Kömmerling produceert deze hoogwaardige kozijnprofielen, Al snel had Ron (technisch direc- I ;eiir) het voor elkaar om dit pand te uren en Window World heeft zich nU ruim een jaar gevestigd in Ze- I venhuizen. Window World B.V. is gespeciali- ^erd in kunststof kozijnen, gepro- I juceerd en gemonteerd volgens I -at VKG Keur garantiefonds. Niet I pmaar Kozijnen, maar Kömmer- I hg kozijnen. Kömmerling, 's we- I -aids grootste kunststofprofielleve- I aider, biedt iets bijzonders. I in plaats van met een standaard maar het assembleren laat de fabri kant over aan zijn Europese part ners. Nederlands grootste partner van Kömmerling is Europrovyl. Op dit gebied tekent Europrovyl voor de modernste assemblagetechniek en het toegepaste oerdegelijke hang en sluitwerk. Europrovyl be schikt op haar beurt weer over een uitgebreid dealernetwerk. Met drie vestigingen is Window World B.V. de grootste Europrovyl dealer voor de particuliere markt. Op de Swanlaweg 2 te Zevenhuizen heeft Window World een uitgebreide showroom waar u, onder het ge not van een kopje koffie, alle pro ducten op ware grootte kunt aan schouwen en waar u zich op een professionele manier kunt laten voorlichten al dan niet voorzien van een vrijblijvend renovatie voor stel. Veel woningbezitters kiezen er tegenwoordig voor om hun woning te laten verbouwen in plaats van het kopen van een nieuwe woning. Hier komt toch wel iets bij kijken. moet er misschien een financiering voor afgesloten worden? kunnen de ideeën/wensen wel uitgevoerd worden? is er een bouwvergunning nodig? en heel belangrijk welke aannemer kan ik vertrouwen om bepaalde klussen uit te laten voeren aan de woning Hiervoor wilt u natuurlijk een goede en betrouwbare aannemer die een ruime ervaring heeft in bouw- en verbouwactiviteiten. Dan bent u bij Bouwbedrijf Van der Knaap aan het goede adres. Het uitvoeren van uw ideeën, het geven van advies bij de uitvoering van o.a. het plaatsen van een dakkapel, het maken van een aanbouw, het verbouwen van de bad kamer of keuken is voor hen geen enkel probleem. Zij kunnen voor u ook de bouwaanvraag verzorgen met het bijbehorende tekenwerk en constructieberekening, zodat u daar tenminste niet meer naar om hoeft te kijken. Bouwbedrijf Van der Knaap is een veelzijdig en betrouwbare partner voor bouw- en verbouwactiviteiten. Belt u gerust op voor een vrijblijven de offerte: (010) 2221010. Op 2 juni 2005 is na een kort ziekbed Arie Koole overleden. Arie hielp een aantal jaren mee tijdens het Oogstfeest. Daar verrichte hij allerlei hand- en spandiensten. Hij zal in onze herinnering blijven. Arie is 69 jaar geworden. 1 Meting lichaamssamenstelling 2 Medische begeleiding 3 Gebruik maaltijdvervanger 4 Aanleren goed voedingspatroon Maartje Bac verpleegkundige en BIAmed consulente Tel. 079 593 6993 of 079 593 2164 Edisonstraat 111 - Zoetermeer (wijk 23, Industrieterrein Zoeterhage) - Telefoon 079 331 07 00 - Internet: www.bouwhof.com *§H Ook voor al uw losse onderdelen, renovatie deuren en bladen. OPENINGSTIJDEN: Ma. 08.00-18.00 uur Di. 08.00-18.00 uur WO. 08.00-18.00 uur Do. 08.00-18.00 uur Vr. 08.00-21.00 uur Za. 08.00-17.00 uur Luxe systemen maar ook DHZ pakketten. Van het kleinste onderdeel tot het mooiste accessoire. -j&i

Hart van Holland | 2005 | | pagina 61