Autoschade Herstel Meerburg Autoschade Herstel Meerburg Oogstfeestkrant 31 augustus 2005 pagina 39 Schade aan uw auto? Een irritant deukje of een krasje? Meerburg Autoschadeservice neemt de gehele zorg over uw auto van Één telefoontje is voldoende en wij zorgen ervoor dat u mobiel blijft. Zo kunt u uw dagelijkse activiteiten gewoon voortzetten. Pat jS de service waar u bij Meerburg Autoschadeservice op kunt rekenen. u over. UwautO: onze zorg Onze service: uw gemak Efficiënt en betrouwbaar Alleen een perfect eindresultaat is niet voldoende. Ook het kostenaspect is belangrijk. Vandaar dat Meerburg Autoschadeservice werkt volgens zeer vooruitstrevende productiemethoden. Alle werkzaamheden worden efficiënt en zonder tijdsverlies uitgevoerd. Onze werkprocessen sluiten nauw op elkaar aan en zijn in verregaande mate geautomatiseerd. En dat vertaalt zich weer in een scherpe prijs. Maar wel met een persoonlijke touch. Zo kunnen we u exact die service bieden die u van ons mag verwachten. En waar wij u het beste mee van dienst kunnen zijn. Het milieu: onze zorg De beste referenties U jaar schriftelijke FOCWA- garantie met overname van bestaande garantieregelingen 24-uurs alarmservice voor noodgevallen Haal- en afsleepservice Gratis vervangend vervoer KZS Kwaliteits Zorg Systeem Zo blijft u mobiel Meerburg Autoschadeservice is gespecialiseerd in jchadeherstel en spuitwerk voor personenauto's en lichte bedrijfsauto's. Professioneel en met een hoge kwaliteit. Hiervoor is onze werkplaats uitgerust met hoogwaardige en geavanceerde equipment. Uiteraard werken wij geheel volgens de fabrieksvoorschriften. En volgens de strengste normen en de voorgeschreven reparatiemethoden. Bovendien zijn onze medewerkers stuk voor stuk hoog opgeleid tot vakspecialisten. En ze worden regelmatig bijgeschoold voor de nieuwste reparatietechnieken. Want voor u telt alleen het eindresultaat, en dat moet zonder meer perfect zijn. Meerburg Autoschadeservice ontfermt zich niet alleen over uw auto. maar hélpt u ook met andere bijkomende zaken. Dat is bij ons een vast onderdeel van het autoschadeherstetproces. Voor de duur van de reparatie van uw auto krijgt u van ons de beschikking over vervangend vervoer. Kan uw auto na een ongeval niet meer rijden, dan zorgen wij ter plekke voor een vervangende auto. 24 uur per dag en waar dan ook in Nederland, zodat u altijd direct uw weg kunt vervolgen. Tegelijkertijd transporteren wij uw auto naar ons bedrijf voor het herstel van de schade. Bovendien nemen wij de complete afwikkeling van de schade uit handen. Nemen alle rompslomp van u over en zorgen voor alle papierwerk. Wij regelen alle bijkomende zaken met uw verzekeringsmaatschappij. Kortom, alle lastige zaken waarmee u na een schade te maken krijgt. Hierdoor is uw tijdsverlies minimaal. Meerburg Autoschadeservice heeft niet alleen oog voor u en uw auto. Ook het leef- en werkmilieu is topprioriteit. Niet alleen voor onze eigen werknemers, maar ook voor de leefomgeving. Alle noodzakelijke voorzieningen zijn getroffen om het milieu minimaal te belasten. Zo werken wij voor het spuiten van auto's met watergedragen lakken. Deze lakken voldoen aan de strengste milieu-eisen, waardoor de overlast tot een minimum wordt beperkt. Voor het spuiten wordt gebruik gemaakt van HVLP-verfspuiten. Hierdoor wordt de lak zeer doelmatig gebruikt en is er geen verspilling van eventuele verfresten. Want Meerburg Autoschadeservice is zich als geen ander bewust van een gezonde leefomgeving. Vanwege het hoge kwaliteitsniveau, de hoge servicegraad en het milieubewustzijn beschikt Meerburg Autoschadeservice over uitstekende kwalificaties. Ons bedrijf is lid van het FOCWA Garantiefonds en beschikt over een KZS- certificaat. Dit certificaat is afgeleid van het ISO 9002-certificaat en speciaal toegespitst op de praktijk in de carrosseriebranche. Een betere garantie voor kwaliteit kunt u dus niet hebben. Tevens beschikken wij over een ANWB- erkenning. Dit betekent dat wij voldoen aan de strenge criteria die zijn gesteld door de ANWB. Bovendien is ons bedrijf aangesloten bij Repanet. de Europese keten van autoschadeherstelbedrijven die werken met kwaliteits-autolakken van Standox. Door een grondige samenwerking kunnen alle aangesloten bedrijven komen tot een uniform, hoogstaand kwaliteitsniveau dat overal in Europa hetzelfde is. Meerburg Autoschadeservice werkt in opdracht van particuliere autobezitters in de regio Rotterdam. Daarnaast werken wij voor de zakelijke markt: dealer- en transportbedrijven, fleetowners en carrosseriebouwbedrijven in de regio Randstad en zelfs in heel Nederland. Hoofdweg 48 - 2908 LC Capelle aan den IJssel Tel.: 010-4517149 - Fax: 010-4420338 Email: info@autoschade-meerburg.nl - Internet: www.autoschade-meerburg.nl

Hart van Holland | 2005 | | pagina 63