Natuurlijk sporten. e Koornmolen! "De Koornmolendaar krijgt u energie van! Kom gezellig fitnessen bij De Koornmolen Nieuw: FitFirst uw fysieke klachten lessures! Spinning; fietsen in een enthousiaste groep! Zwemmen.Ook voor de allerkleinsten! RECREATIEPARK DE KOORNMOLEN TEL. 0180-631860 WWW.KOORNMOLEN.NL pagina 4 t Graanhuys menukrant In ons fitnesscentrum staat persoonlijke aandacht en gezelligheid bovenaan de prioriteitenlijst. We sporten in mooie ruimte met diverse cardio- en fit- nessapparatuur, geschikt voor jong en oud. Na een gesprekje over uw wensen, mogelijkheden en/of beperkingen maken we een programma dat precies op uw wensen is afgestemd. Of u nu op medisch advies komt trainen, wil afvallen, (top)sportondersteunend traint óf uw conditie wilt verbeteren, u bent van harte welkom. En dat zeven dagen per week! Uiteraard begeleiden we u tijdens uw trainingen en werken we samen naar het gestelde doel toe. Naast litness, kunt u bij ons ook terecht voor een intensieve aerobicles, een rustgevende power yogales of een heerlijk moment van ontspanning in onze sauna. Moe, maar voldaan na uw training? Dan kunt u een ontspannen duik nemen in het zwembad. Ook dat is bij uw abonnement inbegrepen! iweuw: r in Hulp bij al en/of bless Dagelijks zijn 206 botten en honderden spieren voor u aan het werk. Zij verdienen dan ook de beste behandeling. Door te gaan sporten in ons sportcentrum of zwembad wordt uw lichaam ster ker en gezonder. FitFirst is een praktijk voor Fysiotherapie, Caesar therapie en Sportmassage en is gevestigd in De Koornmolen. Bij ons kunt u terecht voor al uw vragen op het gebied van hou ding en bewegin gapparaat, diverse oefeningen, (rug- en knie)klachten, Waar kunt u ons vinden? blessures en/of overige aandoeningen. De Koornmolen en FitFirst bieden de leden van De Koornmolen nu gezamenlijk de mogelijkheid om GRATIS de zogenaamde de FitFirst SERVICE- uren te bezoeken. Op onderstaande tijdstippen kunt u al uw vragen stellen aan een bewegings specialist. Het is op basis van vrije inloop en de beschikbare persoonlijke tijd is afhankelijk van de drukte. Maandag 9.00 - 10.30 Woensdag 19-30-21.00 Een spinningles vindt, ondersteund door opzwe pende muziek en een enthousiaste instructeur, plaats in groepsverband. De fiets kan in verschil lende standen worden gezet, zodat u zelf de weer stand kunt instellen en dus kan bepalen hoe zwaar u de training maakt. Spinning is daardoor geschikt voor dames en heren van alle leeftijden. Conditietraining, vetver- branding, intervaltraining, we doen het allemaal! Interesse? Vraag even infor matie bij onze receptie en kom gewoon eens gezellig een spinningles meedoen! Wanneer kunt u Spinninglessen volgen? Dinsdag: 09.00-10.00 19.00-20.00 Donderdag: 19-30-20.00 Beginnersles 20.00-21.00 Zondag: 09-30 - 10.30 NIEUW! Iedere woensdag- en vrij dagochtend kunt u met uw baby (vanaf 8 weken) zwemmen in heerlijk ver warmd water. Tijdens het baby-, peuter en kleuterzwemmen, kunt u geheel vrijblijvend deel nemen aan de lessen. Onder begeleiding van een gediplomeerde juf worden de kinderen met behulp van liedjes en oefeningen al op jonge leeftijd vertrouwd gemaakt met water. Twee keer per jaar wordt er vervolgens afgezwommen voor de Teddyberendiploma's Brons, Zilver en Goud. Kinderen kunnen het eer ste diploma al behalen als ze ongeveer 1 jaar oud zijn. Hiervoor wordt er onder andere gelopen in het water, komen er verschillende drijf- en voort- bewegingsvormen voor, gaan we onder water en zullen we natuurlijk lekker springen in het water. Na het behalen van het Gouden diploma zijn de kinderen behoorlijk watervrij en klaar om met de A-lessen te beginnen. In de week van 26 en 28 oktober zal er weer diplo ma worden gezwommen voor de allerkleinsten Woensdagochtend 10.00 - 10.30 10.30 - 11.00 11.00 - 11.30 Vrijdagochtend: 9.00 - 9.30 9.30 - 10.00 10.00 - 10.30 10.30 - 11.00 11.00 - 12.00 leeftijd 8 weken tot 1 jaar. leeftijd 1 jaar tot 2 jaar. leeftijd 2 tot en met 3 jaar vrij-spelen. leeftijd 8 weken tot 1 jaar leeftijd 1 jaar tot 2 jaar. leeftijd 2 tot en met 4 jaar. vrij-spelen. 't Graanhuys Nieuwerkerk a/d IJssel le Tochtweg Zuidpla-sweg Zevenhuizen Q De Koornmok f brasserie de Koornmolen De Koornmolen Tweemanspolder 6a 2761 ED Zevenhuizen tel: 0180 - 631860 info@koornmolen.nl www.koornmolen.nl Routebeschrijving: Komend via de A20, de afslag 17 'Nieuwerkerk/ Zevenhuizen' nemen en bij de stoplichten boven aan rechtsaf de N219 oprijden, deze weg blijven volgen (heel eind) tot de tweede stoplichten, daar direct linksaf,* Ma de A12 afslag 9 'Zevenhuizen' nemen onderaan de afslag rechtsaf richting Zevenhuizen (N219) na het Texaco benzinestation bij de stoplichten rechtsaf,* de Opril in en rechtdoor, het verlengde hiervan is de Tweemanspolder. Wanneer u deze weg een tijdje volgt ziet u aan uw rechthand bungalows en daarna een groot gebouw met het bord van Lan- dal GreenParks 'De Koornmolen'. In dit pand is 'Brasserie 't Graanhuys' direct op de hoek gevestigd.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 18