Veerman Makelaardij: "oktober: Woonmaand ot svaop TT*6 Alles voor betrouwbare verwarming "■«"inHij giËft; P. VISSER ZONEN Digitale mini-camera bij Open huis www.woonkrant.nl De Hypotheekshop-adviseur. Bezeten van hypotheken. pagina 22 Hart van Holland 5 oktober 2005 NEFIT Behaaglijke warmte en al het warme water dat u nodig heeft? Gecombineerd met een grote energiebesparing? Dat kan! Wij helpen u graag met persoonlijk advies over HR-ketels, boilers, enz. En heeft u uw keus gemaakt, dan zorgen wij voor vakkundige installatie, onderhoud en een snelle service. Zo garanderen wij dat u onge stoord kunt genieten van warmte en warm water in huis. Bel vrijblijvend voor meer informatie. Centrale verwarmings- en service Installatieburo Zevenhuizen Dorpsstraat 167-169, 2761 AR Zevenhuizen Telefoon: 0180-631206. Fax: 0180-632816 E-mail: info@visserverwarming.nl Internet: www.visserverwarming.nl Voor Veerman Makelaardij geldt Okto ber: woonmaand. De gehele maand oktober worden onze woningen door middel van verschillende acties in de publiciteit gezet. De lancering van de nieuwe Woonkrant site, het organiseren van het Open huis waar ook nog eens een digitale camera wordt weggeven, het uitkomen met extra grote adverten tie in ons woonmagazine "De Vitrine", de Goudse Post en natuurlijk het Hart van Holland, zijn de pijlers voor Veerman Makelaardij in de maand oktober. Zaterdag 29 oktober tussen 11.00 en 14.00 organiseert Veerman Makelaardij haar tweede Open Huis van dit najaar. Dit Open Huis overtreft het record aantal deelnemers van het vorige Open Huis in augustus. De gehele maand oktober zal Veerman Makelaardij in diverse media het Open Huis promoten. Advertenties in het Hart van Holland, ons woonma gazine "De Vitrine" en de hernieuwde woonsite van de Telegraaf (www.woon- krant.nl) zullen de woningen onder de aandacht brengen. Tenslotte ontvangt iedere bezoeker van het open huis een digitale camera om de woning op de kiek te nemen. Praktisch en eenvoudig om thuis de woning nogmaals met eigen ogen op de PC te bekijken! Uitgeversmaatschappij De Telegraaf lanceerde in september de nieuwe Woonkrant.nl. De woningsite met aan bod van professionele onroerend goed aanbieders is nu volledig gerestyled Woonkrant.nl is uitgegroeid tot de op één na grootste woningsite in Neder land. De website biedt het complete woningaanbod van de Landelijke Make laars Vereniging en vele onafhanke'ijke makelaars. Daarmee biedt Woon- krant.nl voor woningzoekenden n Nederland de beste aanvulling op funda die het NVM-woningaanbod publiceert. o. Hypotheekshoppen doe je bij... Bij De Hypotheekshop vindt u alle hypotheekvormen en alle hypotheekaanbieders onder één dak. Daarnaast weet iedere Hypotheekshop-adviseur alles, maar dan ook alles van hypotheken. Dus u krijgt altijd een zeer deskundig en onafhankelijk advies. Kom dus hypotheekshoppen bij De Hypotheekshop. Dorpsstraat 146, Zevenhuizen (ZH). (0180) 63 12 72 www.hypotheekshop.nl

Hart van Holland | 2005 | | pagina 22