Zevenhuizen - Moerkapelle Nieuws Slotbijeenkomst 'De kracht van de Zuidplaspolder' Effecten Aandelen Groeien met de Rabobank Rabobank Weekkalenders en agenda's De bank waar je lid van wordt pagina 2 Hart van Holland 23 november 2005 R V 7ejaargang nummer 338 Bijeenkomst Rabo LevensloopRegeling voor werkgevers Weeknieuws Studeren en bankieren. Je studeert. Je leven verandert. Je neemt je eigen beslissingen. Je moetje collegegeld en boeken betalen. Je wilt waarschijnlijk ook wel eens op vakantie, lid worden van de studentenvereniging en af en toe wat nieuwe kleren. Moet kunnen. Tenminste, als je het slim aanpakt. Met de Rabo Studenten Rekening regel je al je geldzaken op de gemakkelijkste en snelste manier. Het is tijd voor de Rabobank Rabobank Op maandagavond 21 november heeft de slotbijeenkomst plaatsge vonden van de lezingenserie 'De kracht van de Zuidplaspolder'. Vorig najaar zijn er vier bijeenkomsten georganiseerd in samenwerking met Rabobank Gouwezoom en Nieuwekerk- Moordrecht. Tijdens deze bijeenkom sten hebben de inwoners van de vijf Zuidplasgemeenten een bijdrage gele verd aan de visie- en planontwikkeling. Door middel van voordrachten, discus sies en debatten is er een zoektocht gehouden naar de identiteit van het gebied. Via een publieksstemming en het vervaardigen van publiekskaarten is een ontwikkelingsrichting neergelegd. Al deze bijdragen zijn gebundeld tot een publicatie. In de afgelopen bijeenkomst is de publicatie gepresenteerd aan de aan wezigen en overhandigd aan de heer drs.J.W.A.van Dijk, gedeputeerde Ruim telijke Ordening van de Provincie Zuid- Holland. Na een forumdebat over de publicatie werd de bijeenkomst afge sloten. Bent u geïnteresseerd in een publicatie? U kunt deze opvragen bij onze bank, telefoonnummer 0180 - 63 73 01. De voorraad van de publicaties is beperkt. Rabo Beleggingsadviesteam De economische vooruitzichten zijn goed, de wereldeconomie laat een aanhoudend hoge groei zien. Onevenwichtigheden in de Ameri kaanse economie zoals de overver hitte huizenmarkt en het handelsba lanstekort zijn de belangrijkste risicofactoren voor de wereldecono mie, maar beide problemen zijn niet acuut en kunnen bovendien gelei delijk verdwijnen. De winstontwik keling is normaal. De verwachte winstgroei van 12 voor de komen de 12 maanden is vrij slecht, maar de winstherzieningen zijn relatief hoog. De waardering is neutraal. Het koersbeeld is goed. Europa De beleggingsvooruitzichten voor Europa zijn relatief goed. De economi sche groei in Europa kan tegen het einde van het jaar weer wat gaan aan trekken. De exporten profiteren van de aantrekkende economische groei wereldwijd en de verbeterde concur rentiepositie, het producentenvertrou- wen stijgt en de werkloosheid daalt licht. De bereidheid van de consument om te besteden is nog steeds niet groot. Een renteverlaging in Euroland lijkt uitgesloten vanwege de oplopen de obligatie. De vooruitzichten voor de Euro zijn op de lange termijn goed door het grote Amerikaanse tekort op de betalingsbalans. De winstontwikkeling is neutraal. Zowel de verwachte winstgroei van 9% op twaalfmaandsbasis als de winst herzieningen zijn in lijn met de markt. De waardering is een positief punt. De huidige koers-winstontwikkeling van 13 keer de verwachte winst voor de komende twaalf maanden is relatief laag. Opkomende markten De beleggingsvooruitzichten voor opkomende markten zijn relatief goed. Opkomende markten profiteren van de hoge groei in China en de binnen landse ontwikkelingen in enkele lan den, zoals Brazilië, China, Mexico, Rus land en Zuid-Afrika. Beleggers hebben bovendien meer aandacht voor struc turele verbeteringen in opkomende markten. In tegenstelling tot het verle den, heeft de daling van de OESO-indi- cator daarom het afgelopen jaar niet tot een underperformance geleid. Daarnaast kan een verder revaluatie van de renminbi positief uitpakken voor de opkomende markten. De winstontwikkeling is neutraal. De winstgroei van 11 over de komende twaalfmaandsperiode is aan de lage kant. De winstherzieningen zijn daar entegen in lijn met de markt. De waardering is een positief punt. De hui dige koers-winstverhouding van 12 keer de verwachten winst voor de komende 12 maanden is laag in verge lijking met de eigen historie. voor u, van en door uw bank De nieuwe levensloopregeling maakt het voor werknemers moge lijk om fiscaal vriendelijk te sparen voor een periode van onbetaald verlof. Als u, als werkgever, denkt dat er bij de levensloopregeling een enorme romp slomp hoort, dan kunnen wij u gerust stellen. De Rabobank houdt het graag simpel voor u. Met Rabo Levensloop- Sparen. Een collectieve levensloopre geling die u meer service en gemak biedt. Uw medewerkers, krijgen boven dien naast de reguliere rente, een extra opslag van 0,2 U zult zien dat u met Rabo LevensloopSparen een ideale en complete collectieve levenslooprege ling afsluit. Eén waarbij alle zorg u uit handen wordt genomen. Speciaal voor werkgevers organiseren wij een informatiebijeenkomst op maandag 28 november 2005 in de Conferenceroom van onze bank. De ontvangst is om 19.30 uur en de pre sentatie start om 20.00 uur. U kunt zich voor deze bijeenkomst aanmelden bij Anita de Ruijgt.Zij is bereikbaar op tele foonnummer 0180-63 73 76. We zien u graag op 28 november! Het gebruik van CHIPKNIP Invulinstructie overschrijvingsformulieren Wanneer u een overboeking van uw Spaarrekening naar uw Betaal rekening wilt maken middels een overschrijvingsformulier dient u de volgende stappen te ondernemen: 1Streep uw voorgedrukte betaal rekeningnummer door. 2. Vul bij de rubriek Van uw Spaar rekeningnummer het Spaarreke ningnummer in. 3. Vul bij de rubriek Naar rekening nummer uw betaalrekening nummer in. Vergeet niet het overschrijvingsfor muiier bij de rubriek Handtekening te ondertekenen. Bezoekadressen: Dorpsstraat 190,2761AJ Zevenhuizen Kerkstraat 2,2751 EC Moerkapelle Openingstijden: kantoor Zevenhuizen Openingstijden: geldwinkel Zevenhuizen Openingstijden: qeldwinkel Moerkapelle maandag t/m donderdag 09.00 ■17.00 vrijdag (doorlopend open) 09.00- ■20.00 maandag t/m vrijdag 08.00- 21.00 Telefoonnummer Algemeen: 0180-637383 Telefoonnummer Beleggingsadvies: Raboliin: Rabofoon: Rabo orderlijn: Verzekeringen: 013-58012 34 (voor schade melding Interpolis) 0180-637323 (voor schade melding overige Blokkeren passen/cards: Helpdesk Internetbankieren/Telebankieren: Helpdesk Telebankieren Extra: -mail-adres: fo>? zevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl Rabobank website: Wees er snel bij want OP OP Vrijdag 25 november willen wij onze klanten in Moerkapelle de gelegenheid geven om een kalender of agenda af te halen op onze locatie in Moerkapelle. Onze collega zal aanwezig zijn van 9.00 tot 12.00 uur.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 2