I BERICHTEN LITI E Qnnp 010 - 5216016 079 - 3426070 deHaij vander Wende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Jan Koole Hart van Holland 14 december 2005 pagina 3 Fami lieberichten MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Waddinxveen Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd lees verder op pagina 6 29.000 exemplaren Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Telefoon OIO 522 27 90 ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Achter je ligt een leven van werken en plicht. En juist dat bepaalde alles in jouw gezicht. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je nu dat wij zullen zijn. Maar afscheid nemen doet ons zo'n pijn. Heel erg verdrietig, maar met fijne herinneringen aan zijn liefde en zorgzaamheid hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa *10 januari 1933 f 6 december 2005 T.M. Koole-van Zuylen Jan en Ekkie Ferry en Marlies, Taras Robbert en Marieke Maja Bianca en Martin, Lars. Carmen Tamara en Gert-Joost, Fay Harry en Mary Pamela en Tim Ivion Nel en Edwin Joyce Joop en Nella Justin Noordelijke Dwarsweg 50 2761 GB Zevenhuizen De crematie heeft vrijdag 9 december plaatsgevonden in crematorium "IJsselhof' te Gouda. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk uw verariei is onze zorg Inbraak auto: In de nacht van 3 op 4 december werd ingebroken in een auto op de Molenring. Na for ceren van het slot van het linker portier werden een DVD speler en wat kleine andere zaken uit de auto weggenomen. Kraanwagen in brand: In de vroege ochtend van 5 december raakte een kraanwagen op de A12 in brand. De bestuurder van de wagen kon ongedeerd zijn voer tuig verlaten en werd ter plaatse door personeel van de ambulance dienst gecontroleerd omdat hij rook had ingeademd. Het verkeer op de A12 werd tijdelijk stilgezet in verband met de grote rookontwik keling. De brand werd geblust door de korpsen uit Gouda en Bodegra ven. De kraanwagen werd van de weg gehaald. Inbraak woningIn een woning aan de Noordkade werd overdag op 5 december ingebroken. De woning werd doorzocht en het is nog bekend wat er precies is weggeno men. De Technische Recherche heeft de zaak onderzocht. Ver moed wordt dat bij de inbraak een auto is gebruikt. Personen die iets verdachts hebben gezien op Sinter klaasdag op de Noordkade worden verzocht dit te melden bij de Wad- dinxveense politie. Verkeerscontrole: Op 6 december vond op de Dreef bij het Coen- ecoopcollege een grote verkeers controle plaats in samenwerking met de Verkeersdienst van de poli tie. Zes bromfietsen bleken opge voerd, 11 automobilisten reden zonder autogordel, 14 fietsers kre gen een bekeuring voor het rijden zonder verlichting en één bromfiet ser bleek niet verzekerd te zijn. Insluiping bejaardenwoning: zater dagochtend 3 december heeft een insluiping plaatsgevonden in een bejaardenwoning aan het Jan van Bijnenpad. Terwijl de bewoners even op de gang stonden te praten is een jongeman de woning binnengegaan en nam hij na zoe ken wat geld weg. De man is gezien en zijn signalement is: blan ke jongen, ongeveer 20 jaar oud, lengte tussen 1.65 en 1.70 meter lang, slank postuur, blond kort haar, sprak accentloos Nederlands, droeg zwart stoffen jack, een zwart petje of muts met de letters Al. Later deed hij buiten de flat een fel groene muts op. Wie weet wie deze man is of meer heeft gezien, wordt verzocht dit bij de politie te melden. Inbraak bedrijf: Bij een bedrijf aan de Staringlaan werd op 6 december rond 3.48 uur ingebroken. Nadat het alarm was afgegaan was de politie binnen 2 minuten met twee auto's ter plaatse. De agenten zagen enkele personen wegrennen en zetten de achtervolging in. Twee personen doken het water naast het bedrijventerrein in en zwom men weg. Toen de agenten aan de overkant van het water kwamen, hoorden zij een auto met hoge snelheid wegrijden. De daders kon den met die auto ontkomen. Het politieonderzoek is in volle gang V i I S - met behulp van de Technische recherche. Inbraak woning: Op dinsdag 6 december werd overdag ingebro ken in een flatwoning aan de Julia na van Stolberglaan. Men kwam binnen door de voordeur te force ren. Uit de woning werden diverse persoonlijke spullen weggenomen. De Technische Recherche heeft ook in dit qeval een onderzoek inqe- steld. Inbraak auto's: In de avond van 6 december werd op de Zuidkade ingebroken in drie geparkeerde personenauto's. Uit alle auto's werd een laptop weggenomen. De dader is door getuigen gezien. Zijn signalement: man, blank, smal hoe kig gezicht, halflang donker haar met een 'matje', leeftijd 16/17 jaar, lengte ongeveer 1.70 m, donkere ogen. Hij droeg een donkere broek en een licht jack met zwarte biezen op de mouw. Men heeft gezien dat hij met tassen van de plek wegren de. Vermoedelijk was hij in het gezelschap van een handlanger, die geheel in het donker gekleed was. Wie meer kan vertellen over deze mannen, wordt verzocht contact op te nemen met de Waddinxveense politie. De politie benadrukt nog maals geen tassen met laptops in geparkeerde auto's achter te laten. Uit de ervaringen van de politie blijkt dat een dadergroep een goed oog heeft voor lease-auto's met daarin laptops van de werkgever. Van de fiets getrapt: woensdag 7 december werd omstreeks 15.30 uur een 13-jarige jongeman uit Waddinxveen van zijn fiets getrapt door een jongeman, die hem tege moet reed op een fiets. De dader reed naast een jongeman op een bromfiets. Het slachtoffer kwam hierdoor hard ten val. De politie is nu op zoek naar de jongeman op de fiets of personen die deze dader hebben gezien of meer over het voorval kunnen vertellen. Alcoholcontrole: Op 8 december werd op de Staringlaan bij een alcoholcontrole rond het middag uur een 50-jarige man uit Waddinx veen door de politie aangehouden omdat hij onder invloed reed. De man blies in het politiebureau 815 ug/l (limiet 220 ug/l). De man was eerder voor dergelijke feiten opge pakt. Zijn rijbewijs werd ingevor derd. Bij het CBR is een verzoek gedaan om de geschiktheid van de man om een motorvoertuig te besturen, te onderzoeken. Controle fietsverlichting: In de och tend van 9 december werd bij het Coenecoopcollege aan de Dreef een controle gehouden op het voe ren van de fietsverlichting. Totaal werden 12 scholieren bekeurd. inbraken auto's: 9 december werd ingebroken in een Citroen 2V tus sen 8.30 en 10.00 uur op het par keerterrein achter de Passage. Het slot van het rechterportier werd met grof geweld uit de deur geknipt. De schade is groot. In de nacht van 8 op 9 december werd ingebroken in een geparkeerde auto op het Klaverveld. Het rech terportier werd geforceerd. Er Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Male-' Koen Marian v.d. BoQerd werd niets uit de auto weggeno men, maar het interieur werd besmeurd. In dezelfde nacht werd ook ingebroken in een auto op het Papaverveld. Daar werd het slot uit het portier gesloopt en een Cd-spe- ler weggenomen, inclusief hoeden- plank met boxen. Poging diefstal pinpas: Bij een pin automaat werd zaterdag 10 decem ber geprobeerd de pinpas van een 64-jarige vrouw uit Waddinxveen te ontfutselen. Door kordaat optre den van de vrouw kon dit worden voorkomen. De mannelijke dader ging dicht tegen zijn slachtoffer staan en leidde haar af door in de vermoedelijk Engelse taal tegen haar te praten en haar eurobiljet ten te laten zien. De man drukte tijdens het afleiden ook op de knoppen van de pinautomaat. Hij was hierbij in het gezelschap van een vrouw. Toen bleek dat hun poging niet lukte, liepen de man en de vrouw weg richting hefbrug en linksaf de Oranjelaan op. Er is een signalement van beide personen: Man, net gekleed, donker achtero ver gekamd haar, 1.75 lang, donker blauwe mantel, donkere huidskleur, niet negroïde. Vrouw, net type, donker haar en donkere huidskleur, iets kleiner dan de man, rond 1.70 m lang, bruine halflange gemêleer de jas. Bij de pinautomaat waren nog andere personen getuige van het voorval. Zij worden verzocht zich bij de politie te melden als zij meer kunnen vertellen over het duo. Mogelijk dat iemand heeft gezien dat de daders in een auto stapten. Te veel gedronken: Op de Juliana van Stolberglaan werd in de mid dag van zaterdag 10 december een 50-jarige Waddinxvener aangehou den omdat hij teveel had gedron ken. De man blies 695 ug/l, terwijl 220 ug/l de uiterste toegestane limiet is. Het rijbewijs van de man is ingevorderd. Hij kreeg naast een proces-verbaal een rijverbod voor 8 uur. Binnenkort mag hij zich voor de rechter verantwoorden. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Hoekeindseweg SO - Z6G5 KE Blelswijk

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3