Zevenhuizen - Moer ka pel Ie Nieuws Effecten Groeien met de Rabobank. Asset Mix Rabobank De bank waar je lid van wordt Openingstijden tijdens Kerst en Oud Nieuw Nieuwjaarsreceptie 10 januari 2006 Weeknieuws Hart van Holland 21 december 2005 voor u, van en door uw bank 7e jaargang nummer 342 i 0 e c/creefoe en r/e /iter/etfier/erj van '0a/w/nm/c C ven in foxen -Qfofloeria/n wenden a ft/ne fcei/riacjien en een r/excnrien voors/ioee/fof 2006' foe fêo/ in 2006siaan wu weer voer u Studeren en bankieren. Bezoekadressen: Dorpsstraat 190,2761 AJ Zevenhuizen Kerkstraat 2,2751 EC Moerkapelle maandag t/m donderdag 09.00 -17.00 vrijdag (doorlopend open) 09.00 - 20.00 Adviestijden: maandag t/m vrijdag 08.00-21.00 Openingstijden: geldwinkel Zevenhuizen Openingstijden: geldwinkel Moerkapelle Telefoonnummer Algemeen: Telefoonnummer Beleggingsadvies: Raboliin: Verzekeringen: 13-5801234 (voor sdiade melding Interpolis) 0180-637323 (voor sdiade melding overige maatschappijen) Blokkeren passen/cards: Helpdesk Internetbankieren/Telebankieren: maii Het is tijd voor de Rabobank. Je studeert. Je leven verandert. Je neemt je eigen beslissingen. Je moetje collegegeld en boeken betalen. Je wilt waarschijnlijk ook wel eens op vakantie, lid worden van de studentenvereniging en af en toe wat nieuwe kleren. Moet kunnen. Tenminste, als je het slim aanpakt. Met de Rabo Studenten Rekening regel je al je geldzaken op de gemakkelijkste en snelste manier. Rabobank De Ondernemerskring, de Gemeente en de Middenstandsverenigingen van Zevenhuizen en Moerkapelle organiseren voor u en uw partner een nieuwjaarsreceptie op dinsdag 10 januari van 19.30 uur in Brasserie 't Graanhuys, Tweemanspolder 6a te Zevenhuizen. Op het programma staan onder meer de nieuwjaarstoespraken van Burge meester mr. J.C.G. Fijen en de voorzit ter van de Ondernemerskring, me vrouw A. van den Berg. Daarnaast geven de stichting 'Iemand geeft om mij' (in het kader van de tsunami) en het team ZePaRo van de Roparun acte de présence met visuele presentaties. De receptie is inmiddels uitgegroeid tot dé dorpshappening van het jaar. Dé ontmoetingsplaats voor inwoners, ondernemers, winkeliers, verenigingen en bestuurders. Dit alles in een feeste lijke ambiance! Het wordt een gezellig en interessant programma, wat u niet mag missen. Aanmelden hoeft niet, maar noteer de datum in uw agenda! In de decembermaand zijn wij zoveel mogelijk geopend om u van dienst te kunnen zijn. Op een aan tal dagen rondom Kerst en Oud Nieuw gelden aangepaste ope nings- en verwerkingstijden. Maandag 2 januari Geopend vanaf 10.00 uur. Op alle andere dagen zijn wij gewoon geopend! U bent van harte welkom. Om een afspraak te maken kunt u contact met ons opnemen via tele foonnummer 0180 - 63 73 83. Openingstijden Geldwinkel en Brievenbus Op 31 december zullen om 22.00 uur de geldwinkel en brievenbus in zowel Zevenhuizen als Moerkapelle geslo ten zijn. Op 1 januari om 10.00 uur zullen de geldwinkels en brievenbus sen weer geopend zijn. Aanlevering betalingsopdrachten In verband met Oud Nieuw dient u rekening te houden met gewijzigde aanlevertijden voor betalingsop drachten. Overschrijvingsformulieren vóór 21 december Betalingsopdrachten die in 2005 ver werkt moeten worden, dient u uiter lijk woensdag 21 december aan te leveren. Telefonische overboekingen Op 30 december is de uiterlijke aanle- vertijd van telefonische overboekin gen 14.00 uur. Via Telebankieren kunt u nog tot 16.30 uur spoedopdrachten opgeven. Spoedopdrachten die na dit tijdstip worden aangeleverd worden op 2 januari 2006 verwerkt. Rabo Internetbankieren, Teleban kieren en Telebankieren Extra Betaalopdrachten die op 29 decem ber vóór 17:00 uur worden aangebo den, krijgen nog een boekdatum en rentedatum in 2005. Betaalopdrach ten ingestuurd op 30 december vóór 17.00 uur, krijgen boekdatum 30 december 2005 en rentedatum 2 januari 2006. Deze tijdlijnen gelden ook voor periodieke en geagendeer de betaalopdrachten. Indien u incas- sobatches via Rabo Telebankieren Extra inzendt en bijschrijving dit jaar nog gewenst is, dient u deze incasso- batches vóór woensdag 28 december in te zenden. Directe aanleveraars Interpay Voor verwerking van betaal- en incas so-opdrachten in 2005 geldt als uiter ste aanleverdatum 22 december 2005. Op 25 en 26 december 2005 en 1 januari 2006 zijn ALLE bank-help- desks gesloten. Actie Internationaal Betalen Tot en met 10 januari 2006 kunt u voor slechts 1 euro een internet- overboeking doen naar Turkije, Marokko, Suriname, de Antillen en Aruba. Veel migranten gaan voorafgaand aan de komende festdagen geld overmaken naar familie in de landen van herkomst. De Rabobank doet voor Rabo-klanten in deze periode een scherp aanbod: 1,- voor een internetoverboeking. Rabobank introduceert TV Bankieren Rabobank, de Dichtbijbank met meer dan 3.000 contactpunten en meer dan 4,5 miljoen persoonlijke adviesgesprekken per jaar, introdu ceert als eerste Nederlandse bankT bankieren: bankieren met de af standsbediening van de TV. Tijdens een persbijeenkomst in MediaPlaza te Utrecht heeft de Rabobank het 1 bankieren gepresenteerd. De toe passing zal vanaf januari 2006 voc klanten van de bank beschikbar zijn. In steeds meer huishoudens staat een intelligente setopbox (voor digitale TV), Windows media center of PCzapper. Hiermee kan de kla- zeer eenvoudig gebruikmaken i multimedia op de televisie: foto's cn video's kijken, muziek en radio steren, TV-programma's pauzeren opnemen en direct kijken. En nu dus ook TV bankieren vanuit de luie stoel! Rabo Beleggingsadviesteam 0800-0705 Helpdesk Telebankieren Extra Rabobank websit .rabobank.nl Obligaties Het macro-economische klimaat is negatief voor obligaties. De groei van de Amerikaanse economie is aanhou dend hoog. Daarnaast zien wij in Euro land een toenemend vertrouwen van producenten en consumenten. De werkloosheid daalt voor het eerst in vier jaar en daardoor kunnen de con sumentenbestedingen gaan aantrek ken. In de Pacific-regio is er eindelijk een structureel herstel van de Japanse economie waarbij zowel de investerin gen als de consumentenbestedingen toenemen. Tenslotte groeit China in een onafgebroken hoog tempo. Bovendien is de tegenvallende inflatie ontwikkeling negatief voor de asset categorie. De hoge olieprijs heeft nau welijks een remmend effect op de wereldeconomie, maar de inflatie loopt daardoor wel op. Wij beschou wen de korte rente als neutrale factor. De centrale bank van de Verenigde Staten, de Fed, gaat voorlopig door met het verhogen van de korte rente. De Europese Centrale Bank heeft een eerste renteverhoging gedaan en zal naar verwachting in 2006 de rente verder verhogen. De markt verwacht ook een renteverhoging door de Bank of Japan in 2006. Op basis van het koersbeeld zijn de vooruitzichten niet overtuigend. Gegeven de boven genoemde factoren komt het totaal advies voor obligaties uit op negatief. Aandelen De economische vooruitzichten zijn goed, de wereldeconomie iaat een aanhoudend hoge groei zien. Oneven wichtigheden in de Amerikaanse eco nomie zoals de oververhitte huizen markt en het handelsbalanstekort zijn de belangrijkste risicofactoren voor de wereldeconomie, maar beide proble men zijn niet acuut en kunnen boven dien geleidelijk verdwijnen. De winst ontwikkeling is niet bijzonder. De winstgroei valt tegen met 12% over de komende twaalfmaandsperiode. De winstherzieningen zijn daarentegen goed. De waardering is neutraal. De koersontwikkeling is sterk. Tot besluit bevinden wij ons in de seizoensmatig aantrekkelijke maanden om in aande len te beleggen. Deze periode loopt van november tot en met april. Onze conclusie is dat aandelen naar ver wachting de komende drie tot zes maanden goed zullen presteren. Bron: IRIS Research

Hart van Holland | 2005 | | pagina 2