O co U U O CO www.toyota-waddinxveen.nl www.toyota-oudshoom.nl 9 BOONSTOPPEL JUNIOR B.V. ORGANISEERT SAMEN VOLKSWAGEN MET TRAFFIC CONTROL VEILIGHEIDSTRAINING INTRODUCEERT 'J* - 1 Toyota Van Leeuwen Toyota Oudshoorn pagina 36 Hart van Holland 21 december 2005 Ruim 100 occasions altijd op voorraad! Kijk voor ons complete aanbod occasions op: en TOYOTA VAN LEEUWEN: nu 18.950,- ;:j r-J\ nu 21.900,- TOYOTA OUDSHOORN: nu 7.250,- nu 14.950,- Coenecoop 260, Waddinxveen, 0182-621 800 Zwanendrift 2, Alphen a/d Rijn, 01 72-571437 Boonstoppel Junio B.V. organiseert op 21 en 28 januari samen met Traffic Control een ver- keersveiligheidstraining. De training is erop gericht om u goed te laten reageren op nood situaties wanneer u op weg bent met de auto. Zeker in de winter met regen, ijzel en sneeuw is het van groot belang dat u uw auto kunt blijven beheersen en hoe u op noodsituaties moet anticiperen. Leerzaam dagje uit! U wordt ontvangen in de showroom met een drankje waarna uw auto een gratis wasbeurt krijgt. Daarnaast wordt uw auto gratis gecon troleerd op bandenspanning, algehele staat, oliepeil en nog veel meer... Vanaf de show room wordt u exclusief vervoert naar het ter rein van Traffic Control en op het terrein ont vangen waarna de training start met een half uur theorie waarin de oefeningen uitgelegd zullen worden. Vervolgens gaat u samen met 2 andere cursisten ander half uur lang in een Mitsubishi Colt diverse slipoefeningen doen op de slipbaan. Tijdens de cursus worden o.a. noodsituaties op glad wegdek gesimuleerd, met als doelstelling het verhogen van de rij vaardigheid en het vergroten van het bewust zijn m.b.t. autorijden. Aansluitend krijgt u een ongevalsimulator training. Ongevalsimulator Stelt u zich voor; u raakt betrokken bij een ongeval waarbij de auto kantelt en u onder steboven in uw veiligheidsgordel bekneld raakt, wellicht in de sloot! Gedesoriënteerd probeert u zichzelf te bevrijden, maar hoe? Met deze ongevalsimulator leert u hoe u op een veilige en snelle manier uit deze benarde positie kunt komen. Onder begeleiding van een instructeur wordt de kantelwagen, een op een stellage gemonteerde auto, op zijn kop gedraaid. De instructeurs zullen u stap voor stap instrueren en begeleiden hoe u uit de gordel kunt komen om daarna veilig de auto te kunnen verlaten. Wanneer u op 21 januari tijdens de Safety Days komt heeft u dubbel voordeel. U kunt dan namelijk tevens deelnemen aan diverse rijvaardigheid- en verkeersveiligheid gerela teerde activiteiten waaronder een rijsimula- tor, mogelijkheid voor een rijstijlanalyse, the orie-examen, diverse presentaties en work shops. Deelname is mogelijk tijdens de Safety Days op 21 januari of op zaterdag 28 januari. Nor maal gesproken bedragen de kosten van deze training euro 129,-, maar voor klanten die zich op de bovengenoemde data inschrijven kost deze training slechts euro 59,-. Gelet op de aankomende feestdagen in december is deze training een origineel cadeau. Extra korting: Tijdens de dagen kunt u tevens met 25% kor ting deelnemen aan: een 4x4 off-road cursus in een L200, quad- en sandbuggy rijden, outdoor karten en het rijden in speciale sportwagens. Schrijf u snel in via www.trafficcontrol.nl/boonst- oppel of bel: 035-5235300. Let op er is slechts beperkt capaciteit beschikbaar, reageer voor zaterdag 24 december! Voor nog jarenlang sportief rijplezier Toyota Corolla Hatchback 1.6 Sol 5-drs stuurbekrachtiging, centrale vergr., airco, lm velgen, abs, airbags, radio cd speler, bouwjaar: juli 2004, 9.000 km, blauw metallic, met 12 maanden garantie Geweldige reisauto met alle comfort: Toyota Avensis Verso 2.0 Sol 6 pers. airco, centrale vergrendeling, lm velgen, trekhaak, abs, airbags, radio/cd/navigatie, bouwjaar: augustus 2001, 82.000 km, grijs metallic, met 12 maanden garantie Speciale aanbieding: Toyota Yaris 1.0 WT-i startonderbreker, in hoogte verstelbaar stuur, deelbare achterbank, bouwjaar: 1999, 28.000 km, blauw, met 12 maanden garantie Onberispelijke sportieve auto: Toyota Celica 1.8 WT-i stuurbekrachtiging, centrale vergrendeling, airco, lm velgen, abs, airbags, bouwjaar: januari 2000, 102.000 km, zwart, met 12 maanden garantie Prijs- en zetfouten voorbehouden. Derde generatie van LT krijgt nieuwe naam Onder het motto 'kracht op vier wielen' introduceert Volkswagen de Crafter, als opvolger van de succesvolle LT-serie. Hiermee beschikt Volkswagen over een zeer modern, attractief en compleet bedrijfsautoprogramma. Drie jaar geleden startte het vooraanstaande merk een sterk modellenoffensief, met de introductie van de nieu we Transporter, kort daarna gevolgd door de nieuwe Caddy en nu als afronding de Crafter. Met een markt aandeel van 27 procent in het bestelwagensegment is Volkswagen in Nederland de onbetwistbare marktleider De komst van de Crafter zal deze positie verder verster ken. De Crafter heeft een opmerkelijk truckdesign. Zijn nieu we, markante uiterlijk heeft geen enkele overeenkomst met zijn voorganger, de LT. De nieuwkomer heeft een unieke en krachtige uitstraling. Met als belangrijkste kenmerken verticaal geplaatste heldere koplampen en stevige beschermlijsten aan de zijkanten. De auto is een krachtige en dynamische verschijning en dat beeld wordt extra versterkt door de naam Crafter. Vijfcilindermotoren De superieure verschijning van de Crafter wordt onder streept door sterke en zeer economische motoren. Er is een uitgebreid nieuw motorenprogramma beschikbaar met voor elke inzet een optimaal passend vermogen. De leverbare vermogens van de 2,5 liter vijfcilinder TDI- motor lopen van 65 kW (89 pk) via 80 kW (109 pk) en 100 kW (136 pk) tot 120 kW (164 pk). De motoren hebben gemeen dat ze al bij een laag toerental een hoog koppel leveren. Deze eigenschappen staan, in combinatie met het moderne Common-Rail-Injectiesysteem, garant voor een buitengewoon laag brandstofverbruik. De Crafter wordt standaard geleverd met een roetfilter dat borg staat voor zeer schone uitlaatgassen die ruimschoots vol doen aan de Euro 4-norm. Toonaangevend In de standaarduitvoering heeft de Crafter een handge- schakelde zesversnellingsbak met joystick bediening op het dashboard. Als optie is een automatische versnel lingsbak (ASG) leverbaar. ASG combineert het comfort van een automaat met het efficiënte brandstofverbruik van een handgeschakelde versnellingsbak. Het onderstel van de Crafter is in het bestelautosegment boven 3,0 ton GVW zonder meer toonaangevend. Kenmerkend is het royaal bemeten remsysteem, dat onder alle beladingom standigheden uitstekende prestaties levert. En de geop timaliseerde wielophanging zorgt ook onder extreme omstandigheden voor een hoge stabiliteit en koersvast heid. En om het veiligheidsniveau nog verder te verho gen heeft de Crafter standaard het ESP-stabiliteits- systeem en ABS. Groei Het uitgebreide en veelzijdige leveringsprogramma van de Crafter omvat drie wielbases, vier laadlengtes en drie dakhoogtes. Al met al is het maximum laadvolume van de nieuwe grote Volkswagen bestelauto toegenomen tot liefst 17 kubieke meter. Vanzelfsprekend zijn het maximum laadvermogen en het maximum toegestane gewicht met deze capaciteitstoename meegegroeid. Zo kan in een vijftons Crafter met gesloten opbouw, een lading van circa 2.670 kilogram worden vervoerd. En om efficiënt met de Crafter te kunnen werken heeft de laad ruimte een fantastische toegankelijkheid, die beslist een voorbeeld genoemd mag worden. Europallets kunnen bij de uitvoeringen met middellange en lange wielbasis (en laadruimhoogtes LH2 en LH3) probleemloos door de zijschuifdeur (breedte 1,3 meter en hoogte 1,8 meter) geladen en gelost worden. In de laadruimte passen zelfs twee Europallets naast elkaar. Als extra is bovendien een geïntegreerd systeem leverbaar om lading vast te zetten. De nieuwe Volkswagen Crafter wordt omstreeks mei 2006 bij de Nederlandse Volkswagendealer verwacht.

Hart van Holland | 2005 | | pagina 36