opruimings 979.- GROENEWEG 'OUD' GROENEWIG "JONG Albert Heijn Nesselande winnaar AH Winkelkampioenschappen Albert Heijn "Nesselande" Kretalaan 168 3059 XL Rotterdam 010-2222846 slaapkamers Hart van Holland 28 december 2005 pagina 15 ^-(opruimings)—. 11 j-J Nieuwjaarswedstrijd en nieuwjaarsreceptie op 8 januari 2006 VAN DER LINDE Genieten met je ogen dicht Vanaf september 2005 werd tussen alle Albert Heijn winkels in Nederland een spannende wedstrijd gehouden: de AH Winkelkampioenschappen. Winkels werden op diverse onderdelen beoordeeld, kwaliteit en service waren de belangrijkste. Het oordeel van klanten was een belangrijk onderdeel van de wedstrijd. Zij gaven via www.ah.nl hun mening over Albert Heijn Nesselande en nomineerden een mede werker of afdeling voor een Gouden Heijn. Ook konden klanten een Gouden Tip geven aan de winkel. De klant met de beste tip wint in januari 2006 één minuut gratis winkelen. Albert Heijn Nesselande werd de beste winkel in de regio. "We zijn ontzettend blij met dit resultaat", aldus supermarktmanager Jeroen Jonkers. "We werken elke dag aan kwaliteit en service en zien dat onze klanten dat waarderen. Deze titel is een kroon op ons werk". Ook vele klanten van Albert Heijn Nesselande beoordeel den de winkel tijdens de wedstrijd en vulden via www.ah.nl een vragenformulier in. Zij nomineerden alle medewerkers van dit filiaal voor de Gouden Heijn, omdat altijd alles op voorraad is, er voldoende parkeergelegenheid en zeer vriendelijk personeel aanwezig is. De Gouden Heijn is een goudkleurige replica van het borstbeeld van de oprichter van Albert Heijn. De klant die de beste Gouden Tip heeft gegeven, wordt in januari bekend gemaakt. Hij wint één minuut gratis winkelen. "We hebben vele Gouden Tips binnengekre gen", aldus Jeroen Jonkers. "We staan altijd open voor suggesties van klanten, de beste tip gaan we dan ook daadwerkelijk uitvoeren". 140 x 200 cm Nu voor Dorpstraat 38, Waddinxveen, 0182-618090 - maandag gesloten, donderdag koopavond Zijde 3, Boskoop, 0172 212965 - maandag gesloten - vrijdag koopavond Ook voor complete woninginrichting totaal 1500M2 Morgana Slaapkamers op internet: www.morgana.com Van der Linde op internet: www.vanderlinde-waddinxveen.nl na BOXSPRING TRAVERSE Een complete boxsprtng Inclusief 2 pocketvering matrassen (140 x 200 cm) Nu voor 979.- Ook leverbaar ln andere maten en verstelbare uitvoering

Hart van Holland | 2005 | | pagina 15