BERICHTEN Een inbreker steelt meer dan goederen... HOOG MEEZINGGEHALTE OP STARFESTIVAL i 4 émJ tij ia O nnP Bernard de Geus WILLEMSEIU 010 - 5216016 079 - 3426070 deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven ivt t D D Hart van Holland 28 december 2005 pagina 3 milieberichten Waddinxveen BEVEILIGINGEN Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT UITVAARTVERZORGING Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken fl TL f) Tl u 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Van het concert des levens, krijgt niemand een program. Na een kortstondig ziekbed is heden overleden, mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader 28 september 1922 t 26 december 2005 W.J. de Geus-van Fraassen Thijs en Mara Cindy en Pedro, Barry Martijn Janine en Henny Astrid en Pieter, Tom en Lieke Sander en Jenny Bernard en Trees Karen Manon en verdere familie Dorpsstraat 128B 2761 AH Zevenhuizen Gelegenheid tot condoleren donderdag 29 december van 19.00 tot 20.00 uur in het Rouwcentrum Zevenhuizen, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 30 december in het crematorium "Hofwijk", Delftweg 230 (Overschie), na aankomst om 9.50 uur. LITI E Inbraakpoging mislukt: Op 19 december tussen 19.40 en 19.45 uur, werden twee mannen gezien, toen zij over de uitbouw van een woning aan de Junolaan liepen. Dat het duo probeerde in te breken bleek toen braakschade aan een raam van de eerste etage werd aangetroffen. Vermoedelijk werd een schroevendraaier gebruikt. Het tweetal gingen er bij ontdek king vandoor; er is een summier signalement bekend: beiden Noord-Afrikaans type met zwart haar, een van hen breed/krachtig, de ander een normaal postuur. De mannen liepen weg richting Jupi- terlaan. Er wordt niets vermist. De Technische Recherche stelt een onderzoek in. Inbraken: Rond 4.30 uur in de nacht van maandag 19 op dinsdag 20 december werd ingebroken in een winkel aan de Groensvoorde. De daders kwamen binnen door de glazen deur aan de voorzijde met een steen in te gooien. Er werd onder andere een partij aftershave en parfum weggenomen, vermoe delijk in een Kliko vuilcontainer vervoerd. Mensen die iets gezien of gehoord hebben, wordt verzocht dit bij de Waddinxveense politie te melden. Op de Zwarteweg werd op 21 december ingebroken in een geparkeerde auto. Men sloeg het linker en het rechter achterportier- ruit in en nam een computertas en een aktetas uit de auto weg, die op de achterbank lagen. Dat gebeur de tussen 18.30 en 19.00 uur. Wederom werd in de avonduren ingebroken in een geparkeerde auto op de Nesse en weer bestond de buit uit een laptop en een akte tas, die uit de achterbak werden gepakt, na het inslaan van een zij ruitje aan de rechterzijde. Verdacht voertuig: In de nacht van 22 op 23 december zagen surveille rende agenten een verdachte auto rijden op de Juliana van Stolber glaan en de Prins Bernhardlaan. Toen de agenten de bestuurder een stopteken gaven, verlieten drie andere personen snel de auto en gingen er vandoor. Bij controle van de bestuurder en de auto, bleek de wagen vol te lig gen met gereedschap en inbrekers werktuig. Ook troffen de agenten een verboden mes aan in een por tiervak. De bestuurder werd aangehouden en met zijn auto naar het politie bureau in Waddinxveen gebracht. Bij verder onderzoek bleek dat het gereedschap afkomstig was van een diefstal bij een bouwbedrijf in Moordrecht. Het onderzoek is nog in volle gang. Fietsverlichtingscontrole: Een fiets verlichtingscontrole in de ochtend van 23 december op de Kerkweg- oost, leverde 17 processen-verbaal op. Dit waren voornamelijk scholie ren, die onderweg waren naar hun school in Gouda. Daaraan vooraf ging eenzelfde controle op de Kanaaldijk, waar 10 bekeuringen werden uitgedeeld. De politie verbaast zich over het grote aantal fietsers, dat hun ver lichting niet in orde heeft. Andere weggebruikers storen zich hier enorm aan, naast het feit dat de fietsers slecht zichtbaar zijn en daardoor gevaarlijke verkeerssitua ties ontstaan. Julianaweg 49 2752 BD Moerkapelle Tel. (079) 593 36 56 www.willemsenbeveiligingen.nl ^info @willemsenb eveiliging en ,nl UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Boskoop - Het Starfestival van car navalsvereniging De Krooshappers, dat op 14 januari plaatsvindt in de voormalige Boskoopse Veiling aan de Middelburgseweg, kent dit jaar een hoog meezinggehalte Op het programma staan optredens van de Hermes House Band, Dries Roel- vink, Jurgen Jonkers (imitator Frans Bauer), Lesley Williams (imitator AndrCj: Hazes), boerenkapel De Bag- gerbeugels en de dansgardes. Kaar ten zijn (t 22,50) in de voorver koop verkrijgbaar bij Primera Groe nendijk aan de Koninginneweg, de VW aan het Reijerskoop en Rijwiel handel Nomen aan de Goudserij- weg. Jaren geleden ontstond uit het tra ditionele nieuwjaarsbal van Carna valsvereniging De Krooshappers - met het uitnodigen van enkele gerenommeerde artiesten- het Starfestival. Gestart in de oude Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekaindaeweg SO - 266S KE Bleiswijk Jearine Matze-Koch Marian v.d. Bogerd Beurshal kwam het festival terecht in de nieuwe Beurshal op het ITC- terrein en vervolgens in de hal van de Boskoopse Veiling aan de Middelburgseweg. Daar vormde het een aantal jaren het hoogte punt (en de afsluiting) van het Mid winterfestival. Dit jaar is dat festi val er echter niet meer en zijn er alleen wat losse activiteiten. De vei ling is verhuisd en het is dan ook het laatste Starfestival op die loca tie. Waar het festival volgend jaar heen verhuist is nog niet bekend. Gezien de grote belangstelling voor het altijd drukke en gezellige Starfestivai en het beperkte aantal beschikbare kaarten, is het raad zaam er snel bij te zijn. Tijdens het Starfestival kan men worden ver zocht om een legitimatiebewijs te tonen, want er wordt geen alcohol geschonken aan jeugd onder de 16 jaar. Kantoor en showroom gedenkstenen: Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk Uw verdriet is onze zorg Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen U Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia

Hart van Holland | 2005 | | pagina 3