NESSEIANDEHEREN OP WINST IN NIEIIWEGEIN EEL BELANGSTELLING vOOR BV0-ZAALT0ERN00I WSE NEVENACTIVITEITEN BIJ DE GOUWE Hart van Holland 11 januari 2006 pagina 27 ZAALVOETBAL Gillian van den Berg Tro- phy Fam i I ie-estaf ette Tennistoernooi A Groitmij iGrontmij GtWtnij Waddinxveen - Het 15e BVO- zaaltoernooi voor C-junioren in Sporthal de Dreef, georgani seerd door voetbalvereniging WSE, was een groot succes. Op zaterdag 7 januari streden WSE, Spartaan'20 en vijf Betaald Voetbal Organisaties voor de Kees Verwoerd Wisselbokaal. De belangstelling bij het publiek was zeer groot. Van 10.00 tot 15.00 uur werd er gestreden in twee poules van vier teams. De eerste poule bestond uit WSE, Excelsior, Feyenoord 1 en NEC. WSE had het erg zwaar en werd dan ook uitein delijk laatste in deze sterke poule. Uitlag: 1. Excelsior, 7 punten; 2. NEC, 6 punten; 3. Feyenoord 1, 4 punten; 4. WSE, 0 punten. Poule 2 bestond uit Feyenoord 2, Spar taan'20, Stormvogels/Telstar en Volendam. De niveauverschillen waren hier gelijk met de eerste poule. De uitslag in deze poule was als volgt: 1. Stormvogels/ Telstar, 7 punten; 2. Volendam, 6 punten; 3. Spartaan'20, 4 punten; 4. Feyen oord 2, 0 punten. Na de poulewedstrijden werden er kruisfinales gespeeld. Om de zevende en achtste plaats werd gevoetbald tussen WSE en Feyen oord 2. WSE speelde een goede wedstrijd met aanvallend voetbal, maar moest toch met 7-4 het onderspit delven. De strijd voor de vijfde en zesde plaats ging tussen Feyenoord 1 en Spartaan'20. Dit was een thriller van een wedstrijd, waarbij Spartaan'20 lange tijd voor stond. Feyenoord 1 nam echter risi co's door de keeper om te wisselen voor een veldspelen Dit pakte goed uit en uiteindelijk kon Feyenoord 1 de achterstand ombuigen in een 6- 5 voorsprong. Dit was tevens de eindstand. Voor de vierde en derde plek werd gevoetbald tussen NEC en Volendam. NEC, nieuwkomer op dit toernooi, had zeer technische spelers in huis, maar verloor toch van Volendam met 9-2. De finale wedstrijd tussen Excelsior en Storm vogels/Telstar was niet erg span nend. Excelsior overklaste de tegenstander met 6-0, maar had dan ook een zeer goed team. Tijdens dit toernooi waren er ook prijzen voor de topscorder, de beste speler en beste keeper. De prijs voor de topscoorder ging naar de nummer 11 van Excelsior, Abdi Issam. Hij scoorde acht doelpunten. Ook de beste spe ler liep bij Excelsior rond, dit was namelijk Rick van Haaren. De beste keeper ging naar NEC. Marvin Ritawatiematin was niet alleen een uistekende keeper op de lijn, maar hij voetbalde ook goed mee. De Kees Verwoerd Bokaal ging in 2006 dus naar Excelsior, die hem volgend jaar mag verdedi gen. Stormvogels/Telstar werd tweede en Volendam derde. Het toernooi was zeer geslaagd, zowel qua niveau van het voet bal alsmede het grote aantal mensen dat naar de wedstrijden kwam kijken. (Foto: WSE) Waddinxveen - Door de bondste- ams van zwem- en poloclub Van Uden-De Gouwe werden de afge lopen weken geen wedstrijden gespeeld. De enige wedstrijd die afgelopen zaterdag op het pro gramma stond, was de thuiswed strijd van dames 2 tegen De Veene 1. Nadat de ploeg op zaterdag 26 november wegens barre weersom standigheden, niet in staat was naar Waddinxveen te rijden, kon de ploeg uit Almelo afgelopen zaterdag geen team op de been brengen. Nu zal de wedstrijd waar schijnlijk op zondag 26 februari worden gespeeld. Toch bruiste de vereniging afge lopen week van de activiteiten. Zo was er op donderdag 5 januari de traditionele Nieuwjaarsreceptie met o.a. de bekendmaking van de genomineerden voor de 'Gillian van den Berg Trophy', met daaraan voorafgaand de jaarlijkse Familie estafette. Op zaterdag 7 januari organiseerde de Gouwepluscom- missie het al even traditionele ten nistoernooi. Na de Nieuwjaarstoespraak van voorzitter Rob den Boer werden door commissievoorzitter Nico Landheer de genomineerden bekendgemaakt voor 'Gillian van den Berg Trophy'. Deze in de vere niging hoog gewaardeerde presta tietrofee is vooral bedoeld als aan moedigingsprijs voor alle getalen teerde zwemmers en poloars om hun sportieve grenzen te verleg gen. Deze keer waren er drie geno mineerden: Gaby Hukker, Raymond Zijderhand en Mayke Stolwijk. Dit jaar streden 14 familieteams om de eer de snelste familie van De Gouwe te zijn. Als je na afloop de tijden bekijkt, kun je direct zien dat ook hier al de Olympische gedachte 'Meedoen is belangrijker dan over winnen' bij veel families hoog in het vaandel staat. De familie Van de Willik eindigde als laatste in een tijd van 2.59.92 en werd vervolgens voorbij gezwommen door de fami lies Van Niekerk, Schippers, De Leeuw, Alphenaar, Landheer, Berc- kenkamp, Witjes-Van Tilburg, De Vos, Hukker, en Zijderhand. Derde werd de familie Spoor-Slot in 55.34, tweede de familie Pronk in 54.10 en winnaar werd de familie Hoef nagel in 51.93. Het was zaterdag gezellig in de bar van de tennishal naast Gouwebad De Sniep. 45 Deelnemers streden in (gemengde) dubbels om de pun ten. Nadat de lichten in de hal waren gedoofd, kon het wedstrijd secretariaat van de Gouwepluscom- missie onder leiding van Axel Rus- scher en Marion van Hooft de eind stand bekend maken. De poedel prijs ging naar Adri Berckenkamp die zich nog maar ternauwernood Jacques de Jong van het lijf wist te houden. De derde prijs was voor Wendy den Dunnen voor wie haar placebo Mirjam Pet enorm goed werk deed. De tweede plaats ging naar Nico Landheer die in de finale dik klop kreeg van Jaco de Jong. Deze laatste ging dan ook met de hoofdprijs, een opgetuigde kerst boom, naar huis. Nieuwegeïn/Rotterdam - De Iheren van Ortec.Nesselande I speelden zondag in Nieuwegein Itegen Florie/Vrevok, dat er alles laan doet om niet ten onder te Igaan in de eredivisie. In een moeizaam verlopen wedstrijd Iwonnen de Rotterdammers met 13-0 (20-25, 25-27 en 21-25). Peter Blangé hield in de eerste set Jairo Hooi en Allan van de Loo aan de kant en liet Renzo Verschuren en Jan Willem Snippe in de basis beginnen met Dirk Jan van jendt, Marko Klok, Kristian van der Vei, Albert Cristina en libero tichard Rademaker. De teams hiel den elkaar lang in evenwicht, waar- Nesselande later op stoom kwam en de voorsprong niet meer uit handen gaf. Met 20-25 ging de [set dan ook over in handen van de Rotterdammers. In de tweede set vas de concentratie en felheid weg bij Nesselande en Vrevok maakte daar dankbaar gebrüik van. Via 13- 5, 18-13, 20-16 leken de Nieuwegei- ners af te stevenen naar setwinst, naar de heren van Nesselande ^aren op tijd bij de les en konden net Michael Olieman inmiddels in de ploeg voor Kristian van der Wel, de achterstand verkleinen en zelfs veer de touwtjes in hand nemen. 'Iet het kleinst mogelijk verschil verd deze set met 25-27 gewon nen. Ook in de derde set keken de Rotterdammers tegen een achter stand aan. Coach Peter Blangé visselde bij 8-3 Renzo Verschuren voor Jairo Hooi en zag zijn ploeg net achterstand de laatste techni- pche time-out ingaan. Hierna werd de draad weer opgepakt en werd de set met 21-25 winnend afgeslo ten. -e heren maakten zich hierna op koor de belangrijke Champions Lea- Marko Klok Kristian van der Wel, Renzo Verschuren, Richard en Roland Rademaker juichen om een gewonnen punt tijdens de gewonnen Champions League wedstrijd vorige week woensdag tegen het Belgische Roeselare. (foto: Jan van Woerden) guewesdtrijd tegen het Oostenrijk se Hypo Tirol Innsbruck. Bij het ter perse gaan van deze krant was de uitslag nog niet bekend. Bij winst is de volgende ronde in de Europe se competitie weer in zicht. Verderop in de week spelen de heren - vrijdag 13 januari om 20.30 uur - in het Topsportcentrum de competitiewedstrijd tegen Piet Zoomers/D.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 27