r Coenecoop College Kwalitatief goed en effectief onderwijs Uitstekende leerlingbegeleiding Brede culturele vorming Het Coenecoop College opent haar deuren! Ben jij benieuwd of het Coenecoop College JOUW school is? Kom dan eens kijken! Je bent welkom tussen 18.00 en 21.00 uur. Op 26 januari op onze locatie Boskoop Kievitstraat 54 Op 27 januari op onze locatie Waddinxveen Dreef 2 De ingang is naast de sporthal. U kunt ons eigenlijk niet missen. Samenwerkingsschool voor vmbo havo atheneum en gymnasium Hart van Holland 11 januari 2006 pagina 29 oemcoop College dichtbij door tike leerlinq Kwaliteit staat hoog aangeschreven bij het Coenecoop College. Het heeft daarom onlangs een groot tevredenheidsonderzoek gehouden onder leerlingen, ouders en medewerkers. De grote respons heeft een schat aan informatie opgeleverd over wat er goed gaat en wat er verbeterd kan worden. De school is bepaald tevreden over de resultaten en is zelfs trots op antwoorden van leerlingen zoals:'We vinden het een gezellige school, waar de leerlingen leuk met elkaar omgaan. Ook met de meeste leraren kan je goed opschieten. Je zit op een vaste plek in de school, in je eigen kernteam waar iedereen je kent. Als er iets met je is, dan kun je altijd bij je mentor terecht.' Elkaar kennen en gekend worden; dat is wat het Coenecoop belangrijk vindt, omdat het een onderwijsgemeenschap wil zijn. Uit het onderzoek blijkt dat leerlingen de school veilig vinden, gemakkelijk te bereiken, dichtbij, maar soms ook wel streng. En dat klopt, want de school stelt hoge eisen aan elke leerling, op elk niveau. Of je nu gymnasium doet of basisberoepsgerichte leerweg. Het Coenecoop heeft ervoor gekozen om de lesmethode aan te passen aan het niveau van de leerling: praktisch en projectmatig waar het kan, theoretisch waar het moet, want ook kennisoverdracht is belangrijk. Hier door worden op elk niveau zeer goede examenresultaten behaald. Tijdens het Open Huis op 26 januari OPEN HUIS in Boskoop en op 27 januari in Waddinxveen zullen leerlingen en docenten hun school uitgebreid laten zien. ledereen is hierbij van harte welkom. Voor meer informatie over de school: www.coenecoopcollege.nl

Hart van Holland | 2006 | | pagina 29