waterbed, I 1 1 BERICHTEN OnnP («sfiESanra MnaLiJt INLOOP SORIASISPATIËNTEN 00RR0NDE IK KOPPELKLAVERJASSEN VOORLICHTINGSAVOND VOOR ZWANGEREN 010 - 5216016 079 - 3426070 GRATIS AF TE HALEN Tel. 0180-631965 üt t I'flJ Hart van Holland 11 januari 2006 pagina 3 imilieberichten Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT UITVAARTVERZORGING Uw verdriet is onze zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Waddinxveen Zevenhuizen Moerkapelle GRAFMONUMENTEN EN SIERURNEN Grote sortering van modellen en steensoorten in onze toonzaal aanwezig 29.000 exemplaren 2 pers. (180x200) witte ombouw en/of garderobekast, 3 deurs (schuif), (h20sxb220xdóo) wit met spiegel UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Mef eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk y Jeanne Matze-Koch Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Kantoor en showroom gedenkstenen: Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Gouda/Regio - In het patiantenser- Vicebureau op de Jozeflocatie van het Groene Hart Ziekenhuis wordt Woensdag 18 januari een inloop- middag gehouden voor psoriasispa- tianten. De bijeenkomst wordt gehouden van 14.00 tot 16.00 uur. Voor meer informatie: 070- Leiden - De Nederlandse Klaverjas Urie houdt in samenwerking met BJV 3Kaart20 een voorronde op 21 jènuari voor het Nederlands Kampi oenschap koppelklaverjassen. Inschrijven is mogelijk tot 18 janua- I T I E Inbraken: In de middag van 2 janu ari werd in twee woningen inge broken, terwijl de bewoners niet thuis waren. Van een woning aan de Ernst Casimirlaan kwam men binnen door een raamkozijn open te breken. Bij een woning aan de Van Mecklenburg Schwerinlaan werd een ruit aan de achterzijde ingeslagen. In beide gevallen stelde de Technische Recherche een onderzoek in. Rond middernacht van de nacht van dinsdag 3 op woensdag 4 januari werd op de Brederolaan, Luifelbaan in de volksmond, een grote ruit ingegooid van een van de winkels. Mensen die iets verdachts gezien hebben of meer kunnen vertellen van deze vernieling of poging inbraak, worden verzocht dit bij de Waddinxveense politie te melden. In de daarop volgende nacht werd ingebroken in een auto op de Juli ana van Stolberglaan. Men nam na het inslaan van het rechterportier- raam een frontje van een radio-cd- speler weg. Dealen in harddrugs: Op de Beu kenhof werd in de avond van 5 januari een 22-jarige Waddinxve- ner aangehouden, toen hij werd betrapt op het dealen in hard drugs. Agenten in burger consta teerden dat de man verdovende middelen verhandelde. Bij een uit gebreide controle in zijn auto trof de politie zijn handelsvoorraad van 29 gram cocaane aan. De man is daarop aangehouden. Onder invloed: Toen een 22-jarige Waddinxvener in de nacht van 5 op 6 januari zich verdacht gedroeg bij het zien van een politieauto op de Dreef, besloten de agenten de man aan een controle te onderwerpen. Daarbij bleek dat de man sterk onder invloed van drank was. De man stonk naar alcohol, sprak met een dubbele tong en kon niet goed op zijn benen staan. Na aan houding blies hij in het politiebu reau 680 ug/l (limiet 220 ug/l). Zijn rijbewijs is daarop ingevorderd. In dezelfde nacht werd ook een 21- jarige Boskoper aangehouden omdat hij onder invloed reed. Deze man trok de aandacht door enkele rijfouten, toen hij op het Noordeinde reed. Hij blies 620 ug/l en mocht ook zijn rijbewijs inleve ren. Beiden zogenaamd 'beginnen de bestuurders' mogen zich binnenkort voor de rechter verant woorden. Fietsen gestolen: Uit een schuur aan de Oostpolderweg werden in de late avond van 5 januari drie fietsen gestolen. De schuur en de fietsen waren niet afgesloten. De dag tevoren, 4 januari, werd op het station aan het Stationsplein een zwarte Opoefiets gestolen. Uit een schuur van een woning aan de Groensvoorde werd op 7 januari een blauw/groene damesfiets gestolen. Het betreft een klein model Batavus van het type Ver ona, met een zwart fietsmandje. Inbraak in winkel: In de nacht van 2 op 3 januari is ingebroken in een winkel aan de Noordelijke Dwars weg. Een auto-navigatie systeem, enkele pannen en wat klein geld zijn meegenomen. Vermoedelijk is de inbraak gepleegd door vier jon gemannen, die in een personenau to zijn weggereden. Een zoekactie in de regio heeft niets opgeleverd. Onvoorzichtig uitrit verlaten: Een automobilist heeft op woensdag morgen 4 januari onvoorzichtig, achteruit rijdend, een uitrit verla ten en heeft daar een 71-jarige voetgangster, die achter de auto langs liep, over het hoofd gezien. Het slachtoffer is met een gebro ken been met een ambulance naar het ziekenhuis in Gouda gebracht. Winkeldiefstal: woensdag 4 januari zijn twee tienerzusjes betrapt op een diefstal van goederen uit een winkel in de Dorpsstraat. Zij zijn aangehouden en worden door het bureau HALT van een alternatieve straf voorzien. De meisjes zijn door hun moeder opgehaald. Inbraak woning: In de nacht van vrijdag op zaterdag 7 januari is ingebroken in een woning aan de Dorpsstraat. Wat de eventuele buit kan zijn is niet bekend omdat de bewoners met vakantie zijn. Verkeersongeval: In de nacht van zaterdag op zondag 8 januari heeft bij één van de wegversmallingen op de Noordelijke Dwarsweg een aanrijding plaatsgevonden tussen twee personenauto's. Vermoedelijk heeft één van de betrokkenen geen voorrang gegeven aan de andere automobilist. Vandalisme: zaterdagnacht" zijn twee Rotterdamse jongens uit de discotheek gezet omdat zij overlast veroorzaakten. Eenmaal buiten hebben zij hun agressie botgevierd op een bromfiets die geparkeerd stond. De bromfiets is in een sloot gegooid, waardoor schade ont stond. Beide jongemannen zijn aangehouden en overgebracht naar het politiebureau voor verder onderzoek en verhoor. Snelheidscontroles: Er werd dins- 3820202. De psoriasisvereniging biedt pati ënten de mogelijkheid deel te nemen aan een besloten zwemuur in zwembad Het Keerpunt in Zoe termeer op maandag van 21.15 tot 22.15 uur. ri via telefoon 06-18155953, 06- 40314552 en 06-33778378. De voor ronde vindt plaats aan de J.C. de Rypstraat 21 te Leiden, aanvang 10.00 uur. Gouda/Regio - In het Groene Hart Ziekenhuis (Bleulandlocatie) wordt woensdag 18 januari een voorlich tingsavond gehouden voor zwan- geren én hun partners. De aan vangstijden zijn 19.30 en 20.30 uur. Bij aanmelding kan de gewenste tijd aangegeven worden. De bij eenkomst duurt ongeveer ander half uur en start in de Gehoorzaal. Aanmelden voor deze gratis voor lichtingsavond kan telefonisch tus sen 9.00 en 16.30 uur bij het Bureau Patiëntenservice: 0182-505324. Tijdens deze avond wordt een vide ofilm vertoond die een duidelijk dag 3 januari een snelheidscontrole gehouden op de Bredeweg. Tussen 15.40 en 18.50 uur passeerden 690 voertuigen de radarwagen. 64 Pas santen kunnen een schikking uit Leeuwarden tegemoet zien. Donderdag 5 januari, tussen13.10 en 15.45 uu, is een controle gehou den, eveneens op de Bredeweg. Van de 550 passanten reden er 56 te hard. De hoogst gemeten snelheid was 77 km/u (toegestaan 50 km/u). Na het verwisselen van het filmpje is de controle voortgezet van 16.55 tot 17.55 uur. Ook nu weer een hoogst gemeten snelheid van 77 km/u. Er passeerden 240 voertuigen waarvan er 20 een bekeuring kun nen verwachten. Botsing tijdens inhalen: Op de Bre deweg heeft zaterdag 7 januari een aanrijding plaatsgevonden tussen een auto met aanhanger, die op het moment dat hij linksaf een inrit wilde inrijden, werd ingehaald door een automobilist. Een aanrijding was het gevolg en de inhalende auto kwam aan de andere kant van de weg tot stilstand tegen een betonblok. DE GEDENKTEKEN SPECIALIST Voor een blijvends herinnering Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 www.gedenktekenspecialist.nl info@gedenktekenspecialist.nl 8 Vestigingen in Nederland Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. beeld geeft van de gang van! zaken rond een normaal verldpende bevalling op de afdeling Verloskun de. Medewerkers van de afdeling zullen aanvullende informatie geven over het verblijf op de afde ling en de kraambedperiode. Na de presentaties kunnen aan staande ouders de kraammarkt bezoeken. Verpleegkundigen van de afdeling Verloskunde zijn hier ook aanwezig. Tijdens het bezoek aan de kraammarkt is er volop gelegenheid tot het stellen van vra gen. Voor meer informatie: www.ghz.nl (onder Service). Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapeile, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!' Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3