DAMES nesselande BEREIKEN KWARTFINALE RONALD VERBOON CLUBKAMPIOEN moerkapelle verliest bij SCHIEBROEK MARATHON BINGO ZUIDHONK JUNIOREN M0ERKAPELLE BI SCHIETEN MET SCHERP F2 WADDINXVEEN KAMPIOEN HARD WERKEN BEZORGT AGON DAMES DE VOLLE WINST START TWEEDE HELFT COMPETITIE FLYERS SPORT Hart van Holland 18 januari 2006 pagina 23 hURNEN VOLLEYBAL IVOLLEVBAL ITAFELTENNIS BASKETBAL VOETBAL VOETBAL goede resultaten toos bij regiowedstrijden ft/addinxveen - In Amsterdam wer- i zaterdag 14 januari de regio- ivedstrijden turnen dames van regio Zuid Holland Noord gehou- den. Voor TOOS deden er 12 turn- Isters mee, zes van hen kwamen [terug met een medaille. Sharona JMeijers was de enige met goud en ■mag zich een jaar lang regiokampi- Joen noemen. Jln de ochtendwedstrijd moesten de ■junioren en de senioren van divisie 3 hun kunnen laten zien. Jos<; iDrige draaide een stabiele wed- Istrijd en eindigde op de zevende Iplaats. Dit leverde haar een start- I bewijs op voor de voorwedstrijd, [alwaar ze een startbewijs voor de Ilandelijke finale kan bemachtigen. I Bij de junioren hadden Tiffany Smit len Leonie Heikens eveneens succes. ■Tiffany eindigde als zevende en I Leonie wist zelfs de bronzen [medaille te veroveren. Ook zij Imogen proberen via de voorwed- Istrijd de landelijke finale te gaan halen. De meiden jeugd van divisie 3 mochten 's middags hun kunnen tonen aan jury en meegereisd publiek. Nathalie Knijnenburg en Brenda Blom turnden beiden een goede wedstrijd. Nathalie zette de beste score op sprong neer en Brenda deed hetzelfde op de brug. Op de vierkamp werd Nathalie uit stekend tweede. Zij versloeg Bren da, die derde werd, met slechts 0.066 punten verschil. Weer twee meiden die naar de voorwedstrijd gaan. Bij de senioren divisie 2 deed Mar leen Heikens in de middagwed strijd uitstekende zaken. Met sta biel turnen en goed uitgekiende oefeningen turnde zij zich naar een tweede plaats. Zij mag zich via twee voorwedstrijden proberen te plaatsen voor de halve finale wed strijd van het Nederlands Kampi oenschap. In divisie 2 categorie pupil 2 werd Sharona Meijers regio-kampioen en Denise de Wilde mocht de zilve ren medaille in ontvangst nemen. Beiden gaan door naar de voor wedstrijden. In divisie 1 deden vier jeugdturn- sters van TOOS hun uiterste best om ook een startbewijs te bemachtigen voor de voorwedstrij den. Tessa Gutker deed dat in niveau 4, maar kon in verband met een blessure geen volledige wed strijd turnen. In niveau 5 kwam Rosa Schinkelshoek ook tekort. Car men Venema turnde in hetzelfde niveau een gedegen wedstrijd. Ze eindigde op een zevende plaats en dat leverde haar een startbewijs op. Ingeborg Drïge turnde een wat wisselvallige wedstrijd. Op brug ging het niet zo goed, maar door een zeer goede oefening op de vloer, eindigde ze op een vierde plaats en gaat ook zij naar de voor wedstrijden. IBoskoop - Het eerste team van lAgon/Container Centralen speelde [zaterdag een uitwedstrijd tegen I Dames 1 van De Valk uit Montfoort. I De Agon dames begonnen gecon- jcentreerd aan de wedstrijd, [waardoor de tegenstander moeite 1 had om het spel te maken. Agon bleef, met name door een goede |servicedruk en goed verdedigen, de |voorsprong in de set houden. De eerste set ging met 25-18 naar Agon dames 1 .De tweede set kwam I De Valk beter in het spel en al snel I keken de Agon dames tegen een [achterstand aan. Deze achterstand bleekte groot om nog in te halen [en met 25-17 ging de tweede set [naar De Valk. In de derde set was de concentratie weer volledig terug. De punten gingen over en weer, waardoor het een spannende set werd. Mede dankzij een goede teamspirit werd de derde set gewonnen door Agon, met 27-25. De overwinning van deze derde set werkte door in de vierde set. Deze vierde set begon Agon weliswaar wat slordig, maar herpakte zich in het tweede deel goed. Met 25-21 werd ook deze set gewonnen. Door deze 3-1 overwinning slepen de dames vier belangrijke punten in de wacht. Zaterdag 21 januari spelen de dames wederom een uitwedstrijd. Dan tegen Taurus uit Houten. Dit team staat momenteel derde in de competitie. [Waddinxveen - Bij de clubkampi- oenschappen, die gehouden zijn op [Ben 13 januari, is Ronald Verboon [clubkampioen geworden. Na de [gespeelde wedstrijden in twee poules werd van Poule A Denny [Vermeulen eerste en Wim van [Wageningen tweede. In Poule B werd Peter Vermeulen eerste en Ronald Verboon tweede. Na de kruisfinales werd R.Verboon eerste, Peter Vermeulen tweede en Wim van Wageningen derde. De voorjaarscompetitie van Kwiek start maandag 23 januari, met 15 seniorenteams en 6 jeugdteams. j Moerkapelle - Het was voor de [voetballers van Moerkapelles stan- [daardteam zaterdag een lange reis [naar het Rotterdamse Schiebroek. [Het was namelijk niet de afstand Moerkapelle-Schiebroek die twee maal moest worden overbrugd, maar die tussen Renesse en Rotter dam. Niet wetende dat de competi- jtie a! in de tweede week van janu- ari zou worden hervat, was al [maanden geleden in het Zeeuwse Renesse een trainingsweekend |oe!egd. Met de kostbare 1-0 neder- j aag ongetwijfeld in het achter- oofd, werd de terugreis hervat om et trainingskamp een vervolg te geven. Door dit verlies werden de uw-Witten door Schibroek op e ranglijst gepasseerd en wordt "u °e derde plaats ingenomen. I et was in Schiebroek zaterdag |(&n9st'eden allemaal erg pover wat 5ide teams lieten zien. De teams Waddinxveen - Voor de leden van basketbalvereniging Flyers begint vrijdag 20 januari de tweede helft van de competitie 2005-2006. Op basis van de resultaten van de eer ste helft zijn de teams opnieuw ingedeeld. Van de 17 teams die aan de competitie deelnemen spelen 3 teams op rayonniveau. Heren 1 in 1 B, Heren 2 in 2 D en Dames 1 in 2 C. De overige teams komen uit op regioniveau. Vrijdag 20 januari spelen om 19.15 uur Jongens Aspiranten 1 en jon gens junioren 2. Om 21.00 uur spe len Heren 4 en Dames 1Voor zater dag 21 januari staan de wedstrijden van jongens mini 1 en gemengd benjamins 1 gepland om 17.15 uur. Waddinxveen - In het Zuidhonk aan de Zuidplaslaanwordt zaterdag 18 februari een bingomarathon gehouden van 14.00 tot 23.15 uur. Er worden 30 rondes gespeeld. De kosten voor deelname bedragen 30,- voor een enkel boekje en 40,- voor een dubbel boekje. Voor kof fie en broodjes wordt gezorgd. Voor meer informatie: 0182- 619653. Zevenhuizen - Het afgelopen week end stonden twee belangrijke wed strijden op het programma van GTI- Nesselande. Zaterdag werd voor de competitie afgereisd naar Houten, waar de dames speelden tegen de nummer 3, Taurus. Taurus was erop gebrand punten af te snoepen van Nesselande en dat lukte. In een spannend duel werd de eindstand 1-3 (17-25, 23-25, 25-21 en 20-25). In de eerste set waren alle spelele menten bij Nesselande goed ver zorgd. Spelverdeelster Petra Droogh zorgde voor veel variatie in de aanval en Eva Heerschap, Fanny Lafeber en Flore Gravesteijn scoor den veelvuldig. Alhoewel Taurus sterk speelde en vooral over de middenaanval scoorde kwam de setwinst niet in gevaar. In de twee de set kwam Taurus meer op dreef met prima aanvallen en kon goed aanhaken bij de dames uit Zeven huizen. Coach Pang moest beide time-outs benutten om wat rust in het team te houden en zaken recht te zetten. Door onder andere prima blokkeringen van Olga van Zaanen wisten de dames Taurus in bedwang te houden. In de derde set waren de rollen omgedraaid. Vanaf het eerste punt domineerde Taurus en waren zij agressief in service en aanval. Nesselande daar entegen miste de beleving waardoor alles misliep. Alhoewel zich tijdens de set hier en daar een kleine revival voordeed kwam de voorspong van Taurus niet in gevaar en sloten zij de set winnend af. In de vierde set hervond Nesse lande zichzelf en startte voortva rend met enkele sterke services van Eva Heerschap. Coach Stronkhorst verbruikte al snel twee time-outs 1 om Nesselande uit ritme te halen. Tot de helft van de set kon Taurus aardig bijbenen, maar Nesselande kon door snelle aanvallen over het midden het spel openbreken en uiteindelijk winnen. Zondag 15 januari reisden de dames naar Rexroth WC in Vught, in de wetenschap dat (j<jin gewon nen set voldoende zou zijn om de volgende ronde van de bekercom petitie te halen. Al snel bleek dat die ronde niet in gevaar zou komen. De eerste twee sets werden op geconcentreerde wijze afge werkt (17-25 en 19-25). Hierna was de druk van de ketel en ging Pang meer gebruik maken van wissels. Het spel zakte wat weg en dat gaf de gelegenheid voor Rexroth WC om zich te hervinden en de derde set naar zich toe te trekken (25-21). In de vierde leek het erop dat Nes selande met een 22-18 voorsprong de wedstrijdwinst voor het grijpen had. Door onbenullige fouten werd de set alsnog weggegeven (26-24) en moest de vijfde set de beslissing brengen. Nesselande wilde hier geen misverstand over laten bestaan: 15-11 overwinning. Zaterdag 21 januari staat de derby tegen VC King Software Capelle op het programma. Aanvang 19.00 uur in Swanla. Moerkapelle - Voor een vijftal Moerkapelse jeugdteams werd zaterdag jongstleden de competitie hervat. Door de zeer tragische brand in Boskoop, waarbij een elf jarige jongen om het leven kwam, zag A1 haar wedstrijd tegen Flore- ant A1 uitgesteld. B1 zette haar sterke opmars van voor de winter stop voort door Cabauw B1 met 7-0 opzij te zetten. Bij de 0-0 ruststand liet zich een dergelijke score niet aanzien, maar met Brend Hoogma in de gelederen werd na de rust uit een heel ander vaatje getapt. Arco Verweij (4), Brend Hoogma (2) en Justin van den Hoven verzorgden de productie. Het duel tussen C1 en Haastrecht C2 was er <^^n tussen de beide koplopers. Door goals van Jesper Jonker (2) en Kayleigh Klos leidde C1 bij rust met 3-2. Na rust zette Haastrecht echter een tandje bij en trok de wedstrijd met 3-5 naar zich toe. C2 maakte ook bij BVCB C4 de hoge positie op de ranglijst waar. Voor rust verliep het nog een beetje stroef, maar daarna werd regelmatig uitgelopen naar een forse 0-5 winst. De pupillente- ams begonnen aan een volledig nieuwe competitie, al kwamen D1 en E1 nog niet in actie. E2 kende een prima start en zette ARC A8 met 4-0 opzij. Tobias Bresijn (3) en Mickey Mulders waren de schut ters, maar ook achterin werd prima gespeeld. Tussen F1 en Siveo F1 vie len de goals als rijpe appelen. Met vijf goals was F1 erg succesvol, maar Siveo vond het net dubbel zo vaak, eindstand 10-5. grossierden in balverlies en slechte passes, nooit was het waarneem baar dat er sprake was van teams, die in aanmerking willen komen voor directe promotie. In de eerste helft was er sprake van gelijk waardig veldspel, dart echter niet tot echte kansen leidde. In de twee de helft leek Moerkapelle het heft in handen te nemen en werd direct al een prima kan gecreaerd. Uit een vrije schop van Menno Verschoor kopte Danial van den Hoven rake lings naast de kruising. Vlak voor tijd kwam Schiebroek wat gelukkig toch op 1-0, een verdwaald schot werd koppend onderweg van rich ting veranderd en was Michael van der Plas op slag kansloos. De reste rende tijd bleek daarna te kort om iets te ondernemen. Zaterdag moet thuis beslist van Oudewater worden gewonnen om aansluiting te behouden. Waddinxveen - Het F2-pupillente- am van voetbalvereniging Wad dinxveen speelde zaterdag haar laatste wedstrijd van de najaar scompetitie. In december was al duidelijk dat F2 kampioen zou wor den. Van de 12 ploegen in de poule heeft F2 het beste gepresteerd. Ze zijn eerste geworden met 27 pun ten uit 10 wedstrijden. F2 heeft 81 keer gescoord en tien doelpunten tegen gekregen. Een fantastische prestatie van deze jonge ploeg. De laatste wedstrijd was tegen Aar- landerveen F2. Er werd gewonnen met 14-0. Daarna barstte het feest los en mocht F2 met hun voetbalkleren onder de douche om het kampioen schap te vieren. (foto: vv Waddinxveen)

Hart van Holland | 2006 | | pagina 23