I BERICHTEN O nnP GTI-Nesselande - VC King Software Capelle Pieter de Jong Hart van Holland 18 januari 2006 pagina 3 Topvolleybal in Zevenhuizen Zaterdag 21 januari - 19.00 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen jToegang gratisJ i men nt Piet i- zo as in- Waddinxveen ivi t Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd 29.000 exemplaren Dames Eerste Divisie k. 1 Tp?r ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten"^ fl TIE St. met is Dje egen leybal als igd ede Bedroefd geven wij u kennis dat, na een werkzaam leven vol zorg en toewijding voor allen die hem dierbaar waren, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Pietje de Jong-Keijzer Waddinxveen, 3 december 1926 Zoetermeer, 10 januari 2006 Wij danken het personeel van verpleeghuis R.E.C. voor de liefdevolle verzorging. Zoetermeer W. de Jong-van Schaik Doetinchem Nico en Inge de Jong Arjen, Frank, Veerle Zoetermeer Jaco en Debby de Jong Sam Bleiswijk Mariëlle de Jong en Roy van der Pijl I Correspondentieadres: J Esdoornstraat 11 I 2665 RC Bleiswijk De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. een rs r- e im ag men or i het ;nde IN MEMORIAM CONCERT Dagelijks overlijden er mensen. Soms ver weg, soms dicht bij, soms een hele naaste. Een lege plaats is ontstaan. We zoeken troost, de één in het geloof, de volgende bij elkaar. Ieder geeft er zijn of haar eigen invulling aan. Troost krijgen is belangrijk. Troost kunnen we elkaar geven door er te zijn, door een gedicht, door muziek. In enkele plaatsen, meestal op begraafplaatsen, vinden soms concerten plaats, als troost. Er zal een In Memoriam concert gegeven worden op wijdag 17 februari 2006 om 20.00 uur in De Bron, Rodenrijseweg 97 te Berkel en Rodenrijs m.m.v. CWM De Gouwestem en het ensemble o.l.v. Martin Mans, Pia Schütz, sopraan, Gezinus Veldman, vleugel, Jan Teeuw, orgel, Ds. P. Vermaat uit Veenendaal declamatie Entreekaarten zijn 3,50 - in voorverkoop - bij Teeuw Uitvaartverzorging, die deze avond organiseert. Zonder kaarten - geen toegang. Vol vol, op op. Eventueel kan voor vervoer gezorgd worden. UITVAARTVERZORGING Kantoor en showroom gedenkstenen: Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk. Telefoon 010 - 521 60 16 Aanrijding: Op de Coenecoopbrug vond dinsdag 10 januari omstreeks 9.15 uur een aanrijding plaats tus sen een 17-jarige bromfietser uit Waddinxveen en een fietser uit Gouda. De twee kwamen in een bocht in botsing met elkaar toen de fietser vermoedelijk op de verkeer de rijstrook reed. De fietser werd met spoedtransport en met onbe kend letsel overgebracht naar het ziekenhuis. De politie stelt een nader onderzoek in. Doorrijden na aanrijding: De politie maakt proces-verbaal op tegen een 31-jarige vrachtwagenchauffeur uit Heerenveen omdat hij dinsdag 10 januari doorreed na een aanrijding. De bestuurder raakte bij het achteruit rijden op de Julianastraat een lantaarnpaal en duwde deze scheef. Na de aanrijding reed de chauffeur weg zonder de politie van de schade in kennis te stellen. Toen de vrachtwagen na een uur terugkwam op de plaats van de aanrijding kon de chauffeur gehoord worden. Kop-staart botsing: woensdag 11 januari omstreeks 8.30 uur spoed den agenten zich naar de A12. Ter hoogte van Waddinxveen had zich een kop-staart botsing voorge daan. Drie auto's waren bij de bot sing betrokken. Een 30-jarige auto mobiliste uit Made remde af, een auto achter haar, bestuurd door een 57-jarige man uit Ridderkerk, wist op tijd af te remmen. Een derde auto echter niet. De 27-jarige auto mobiliste uit Rhoon botste tegen de tweede auto aan. De tweede auto schoof door de kracht van de bot sing op zijn beurt tegen de eerste auto. De 27-jarige is met borst- en nekletsel overgebracht naar het Groene Hart ziekenhuis. De tweede en derde auto zijn door een takel- bedrijf van de weg gehaald. Fietsen gestolen: Vanuit de fietsen stalling van een school aan de Heg- gewinde werd 10 januari een blau we Gazelle damesfiets van het type Whale gestolen. In de nacht van 9 op 10 januari werd een grijsblauwe Batavus Torino damesfiets gestolen uit een tuin aan de Gerstakker. Rijden onder invloed: In de nacht van woensdag 11 januari contro leerde de politie op de Kerkweg- Oost een 46-jarige Goudse autobe stuurder. Hij bleek teveel alcohol gedronken te hebben. Bij de ademanalyse blies de man 285 ug/l terwijl maximaal 220 ug/l is toege staan. De man heeft een proces verbaal en een rijverbod gekregen. Verkeerscontrole: De politie hield 11 januari een verkeerscontrole op de Kerkweg-oost en de Sniepweg. Vijf Fietsers werden bekeurd voor het niet voeren van de juiste ver lichting. Vijftien automobilisten kregen een proces-verbaal voor het niet dragen van de autogordel en hetzelfde aantal automobilisten werd bekeurd voor het niet kunnen tonen van het rijbewijs. Twee bromfietsers bleken op een opge voerde bromfiets te rijden. Inbraak: In de nacht van woensdag 11 op donderdag 12 januari is inge broken in een bedrijfspand op het bedrijventerrein Doelwijk aan de Bredeweg. De daders wisten een stuk gevel weg te breken en het aanwezige alarm uit te schakelen. Vervolgens werden diverse ruimtes doorzocht. De benadeelde inventa riseert wat hij is kwijtgeraakt bij de inbraak. Snelheidscontrole: Bij een snel heidscontrole op donderdag 12 januari op de Dreef zijn 62 auto mobilisten geflitst omdat zij te hard reden. In totaal passeerden tussen 8.00 en 9.00 uur 302 bestuurders. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 70 km/h terwijl 50 km is toegestaan. Aanrijding: Een 59-jarige Waddinx- vener veroorzaakte op zaterdag 14 januari een aanrijding op de Kerk weg-oost, waarna hij in eerste instantie doorreed. Vervolgens par keerde hij zijn auto verderop op de Kerkweg-oost maar reed daar weer schade aan een ander geparkeerd voertuig. Nadat de politie ter plaat se kwam bleek deze bestuurder niet meer in het bezit van een rij bewijs te zijn. Voor de diverse over tredingen wordt proces-verbaal opgemaakt tegen de man. Verkeerscontrole: Bij een verkeers controle door het Regionaal Ver- keershandhavingsteam op de N452 (provinciale weg tussen Henegou- werweg en op- en afrit A12 werden op zaterdag 14 januari processen- verbaal opgemaakt voor het niet dragen van de autogordel (6), het niet kunnen tonen van een rijbewijs (3) en voor het overschrijden van de maximumsnelheid (13). Een 26-jari- ge Waddinxvener raakte bij deze controle zijn rijbewijs kwijt omdat hij de geldende maximumsnelheid van 80 km/h met meer dan 50 km/h overschreed. Hij werd gelaserd met een snelheid van 136 km/h. Vuilcontainer in brand: In de mid dag van zaterdag 14 januari rukte brandweer en politie uit voor een brand in een vuilcontainer van een basisschool aan de Wingerd. De container stond in een nis van de school en het mag een wonder heten, dat het vuur niet is overge slagen naar het schoolgebouw. De brandweer had het vuur snel geblust. Door de hitteontwikkeling barstte een ruit van het gebouw. De vuilcontainer ging in de vlammen verloren. De politie is op zoek naar eventuele getuigen, die mogelijk kunnen vertellen wie voor deze brandstichting verantwoordelijk is. De politie wil graag in contact komen met een jongen op de fiets, die bij een woning aan de Wingerd aangebeld heeft met het verzoek de brandweer te bellen. Poging tot inbraak: In de avond van zaterdag 14 januari is geprobeerd in te breken in een voetbalkantine aan de Willem de Rijkelaan. Van het gebouw werd een raam open gebro ken. Eenmaal binnen werd het alarm geactiveerd, waarop de dader de vlucht nam. Voor zover was na te gaan, wordt er niets vermist. Getuigen gezocht van vernielingen tijdens nieuwjaarsnacht: De politie Waddinxveen is op zoek naar getui gen, die iets kunnen vertellen over vernielingen tijdens de Nieuwjaars nacht op en rond het parkeerter rein van het zwembad aan de Sniepweg. In de loop van de nacht is daar een vreugdevuur aangelegd, waarbij diverse zaken uit de directe omgeving zijn weggehaald en ver brand. Bij voetbalvereniging Wad dinxveen werden onder andere kranten gestolen uit een kranten- hok, vanaf een sportterrein werd een aanhanger ontvreemd en een houten schutting van het aan het parkeerterrein gelegen garagebe drijf werd gesloopt. De politie wil graag in contact komen met men sen, die iets kunnen vertellen over de samenstelling en activiteiten van de groep, die verantwoordelijk is voor het vreugdevuur. Getuigen kunnen zich vervoegen aan het bureau aan de Limaweg of bellen met 0900-8844. Er kan ook gebeld worden met "Meld Misdaad Ano niem" telefoon 0800-7000. lees verder op pagina 11 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Marian v.d. Bogerd-Kind Jeanne Matze-Koch Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3