Fulltime Medewerker Ook een advertentie plaatsen? Kwekerij 4 vanUden TIMMERMAN Assistent Planner Internationale Chauffeurs 8 medewerkers QTMD te Zevenhuizen bel 0180-632289 voor meer informatie ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Kwekerij Kooij te Zevenhuizen is een jong bedrijf met 3 hectare glas waar gerbera's worden geteeld. Er werken ongeveer 15 medewerkers Hart van Holland 22 februari 2006 pagina 28 Wij zijn op zoek naar een BOUWBEDRIJF VOF 079-5931689 MOERKAPELLE Wij zijn een bedrijf dat veel kleinschalige particuliere werken uitvoert. Voor uitbreiding van ons team van 5 man, zoeken wij een: Bij voorkeur ervaring met overeenkomstige werkzaamheden. Herenweg 47 2751 DC Moerkapelle Wat gaat u bij ons doen: Alle voorkomende werkzaamheden die te maken hebben met het oogsten en verwerken van de gerbera's. Signaleren van ziektes en plagen. Wat verwachten wij van u: Ervaring in de glastuinbouw. Goede communicatieve vaardigheden. Een positieve en flexibele instelling. Geen 9.00-17.00 mentaliteit. Verantwoordelijkheidsgevoel. Wij bieden u: Een gevarieerde functie binnen een groeiend bedrijf. Een passend salaris volgens de CAO glastuinbouw. Een prettige werksfeer. Voor informatie kunt u bellen naar Dick Kooij: 06-22924816. Uw schriftelijke reacties kunt u sturen naar: D. Kooij Knibbelweg 17a 2761 JB Zevenhuizen. Of E-mailen naar: mirandakooij@wanadoo.nl INTERNATIONAL TQC is een inter nationale onderneming actief in de handel in meet inspectie- en laboratoriumapparatuur voor professionele gebruikers. Onze afnemers zijn met name bedrijven die zich bezig houden met oppervlaktebehandeling in de breedste zin des woord. In ons afzetgebied zijn wij onbetwist marktleider. Wij zijn in het bezit van een IS09001 certificaat. Slooijer is een internationaal transportbedrijf en beschikt over een vervoerscapaciteit van zo'n 30 trucks en ruim 50 trailers. Met ons team van ervaren inter nationale chauffeurs vervoeren wij lading van en naar bestemmingen in Nederland, Frankrijk, Duitsland, Engeland en de rest van Europa. Voor onze vestiging in Waddinxveen zijn wij per direct op zoek naar een Functie-inhoud: het controleren van rij-, wacht- en rusttijden; het assisteren van de planner door het aannemen van de telefoon; het assisteren van de planner bij diens administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: onze voorkeur gaat uit naar een enthousiaste medewerker met een brede belangstel ling voor logistieke dienstverlening; beheersing van de Nederlandse, Franse, Engelse en Duitse taal is een must; klantvriendelijke instelling, stressbestendig; flexibel, geen 9 tot 5 mentaliteit. Tevens zijn wij op zoek naar Functie-inhoud: het vervoeren van goederen met trekker/oplegger combinatie naar diverse bestemmin gen binnen Europa, Functie-eisen: onze voorkeur gaat uit naar een enthousiaste, ervaren medewerker met de juiste rij bewijzen, zijnde CE; kennis van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal is een must, Frans een pre; in het bezit zijnde van een geldig ADR-diploma; klantvriendelijke instelling, stressbestendig. Voor beide functies bieden wij: een afwisselende, interessante en verantwoordelijke functie binnen een dynamische onderneming met een team van enthousiaste medewerkers; salaris conform CAO beroepsgoederenvervoer. Belangstellenden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitaties binnen twee weken te richten aan: Van Uden International BV, Distributieweg 7, 2742 RB Waddinxveen. t.a.v. Aris Prins. Tel.: 0180-635210 Fax: 0180-633235 of per e-mail: aprins@vanudeninternational.nl Namens tomatenkwekerij A. en W. Tas te Zevenhuizen zijn wij op zoek naar: voor de periode half april tot eind september voor de werkzaamheden dieven/draaien, zakken, bladbreken, oogsten, sorteren en verpakken. Diploma tuinbouwschool en ervaring is een pré. CAO glastuinbouw is van toepassing. Heb je belangstelling voor dit tijdelijke, fulltime werk, reageer dan schriftelijk binnen 1 week na plaatsing o.v.v. vacaturenummer AWT 041 en korte C.V. naar: Dhr. R. Nagtegaal, Postbus 83, 3140 AB Maassluis Wij zijn op zoek naar een: U zult zich bezig houden met: Administratief verwerken van service- en reparatie opdrachten. Ondersteunende werkzaamheden in secretariële en administratieve vorm. Verwerken en archiveren van correspondentie. Verzorgen van inkomend telefoonverkeer Uw profiel: Uitstekende kennis van Engelse en Nederlandse Taal in woord en geschrift (meer talen is een pre). Leeftijd rond 20 jaar. Moeiteloos kunnen werken met MS Office Word, Excel, Outlook en PowerPoint) en aanverwante softwareapplicatieS' Flexibele, collegiale en commerciële instelling. Zelfstandige en pro-actieve werkhouding Opleidingsnivo MBO Woonachtig in de nabijheid van Zevenhuizen (ZH) Wij bieden: Een veelzijdige en zelfstandige functie binnen een kleine informele organisatie Een team van actieve en betrokken collega's. Veel ruimte voor eigen initiatieven I Een goed salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerd? Stuur Uw sollicitatiebrief met uw persoonlijke gegevens en CV binnen twee weken naar: TQC bv. T.a.v. Dhr. George N. Moonen, postbus 50, 2760 AB Zevenhuizen Voor meer informatie kunt U bellen, mailen of surfen naar: T. 0180-631344 E. info@tqcinfo.com W. www.tqcinfo.com

Hart van Holland | 2006 | | pagina 28