WeekN ieuws Winnaar prijsvraag. Interpolis wijst klanten op gevolgen fraude. Rabobank Actie-aanbod Kortlopende Centre Ville voor u, van en door uw bank Groeien met de Rabobank. (0180)63 73 23 (0180)63 73 30 (0180)63 73 33 (0180) 63 73 53 (010) 498 18 35 (0900) 0905 (0900) 9270 pagina 2 ^qem. Zevenhuizen Studeren en bankieren. Je studeert. Je leven verandert. Je neemt je eigen beslissingen. Je moet je collegegeld en boeken betalen. Je wilt waarschijnlijk ook wel eens op vakantie, lid worden van de studentenvereniging en af en toe wat nieuwe kleren. Moet kunnen. Tenminste, als je het slim aanpakt. Met de Rabo Studenten Rekening regel je al je geldzaken op de gemakkelijkste en snelste manier. Het is tijd voor de Rabobank. Bezoekadressen Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle Zevenhuizen Dorpsstraat 190,2761 AJ Moerkapelle Kerkstraat 2,2751 EC Telefoon (0180)63 73 83 Interpolis gaat verzekerden wijzen op de gevolgen van verzekeringsfraude. De verzekeraar verstuurt een nieuwsbrief aan alle 1,2 miljoen klanten met een Alles in één Polis. Klanten ontvangen de brief vanaf maart 2006 bij de prolongatie van hun verzekering. Interpolis hecht aan duidelijkheid, ook als het gaat om verzekeringsfraude. Het stre ven van de verzekeraar is om klanten zo min mogelijk lastig te vallen met controles en obstakels bij de afhandeling van schade. Klanten krijgen van Interpolis het vertrou wen. Mensen die dat vertrouwen misbrui ken, worden aangepakt. In de praktijk blij ken veel klanten zich niet of onvoldoende bewust te zijn van de risico's die zij nemen met fraude. Met de brief wil Interpolis klan ten glashelder informeren over wat verze keringsfraude is en welke maatregelen de maatschappij neemt bij misbruik. Onder fraude verstaat Interpolis 'het doelbewust, dus met opzet, benadelen van een verze keraar om er zelf financieel beter van te worden'. Voorbeelden: meer opgeven dan gestolen is, een nota vervalsen en een i braak in scène zetten. Als de verzekeraar denkt dat er iets niet klopt, wordt altijd een onderzoek ingesteld. Is er fraude in het spel, dan zijn er verschillende moge lijkheden. Interpolis vergoedt de schade niet en neem de fraudeur op in interne registers, de verzekeraar neemt afscheid van de fraudeur, de fraude wordt extern gemeld en komt op de zogenaamde 'zwarte' lijst of er wordt aangifte gedaan bij de politie. Klanten die te goeder trouw zijn - gelukkig de overgrote meerderheid - betalen via hun premie mee aan fraudu leus gedrag van anderen. Dat wil Interpo lis niet en daarom doet ze aan fraudebe strijding. Afdelingen Verzekeringen Agrarisch Adviesteam Bedrijfsadvies Particulieren Beleggingsadvies Intemetbankieren Telebankieren Extra Speciale telefoonummers Blokkeren passen/cards Schademelding Interpolis Schademeldingen overig Rabolijn Rabofoon Rabo Orderlijn (0499)499 112 (013) 580 12 34 (0180)63 73 23 (0900)0907 (0900) 0909 1 (0800) 0705 Kantoor ma t/m do 09.00 -17.00 uur, vr 09. Advies ma t/m vr 08.00 t/m 21.00 uur Drie weken lang heeft u via onze pagina mee kunnen doen met de prijsvraag; een nieuwe naam voor het centrumplan in Zevenhuizen. Via de invulcoupon en de mail zijn er ruim 200 inzendingen van mogelijke namén ont vangen. De bank had hierin een rol als inleverpunt en heeft de namen overzichtelijk gerangschikt voor de jury. Het is fantastisch om te zien dat zoveel mensen meeden ken over een naam, dit laat zien dat de bewoners zeer betrokken zijn bij hurt eigen gemeenschap. Veel namen hadden een link met Zevenhuizen, bijvoorbeeld: Zevenhof, Zevenwaarde, Sevengarden e.d. Ook zijn er veel namen ingediend met een link naar de Rottetneren en de molens, zoals Rottepolder-plein of De Pepermolen. Maar de creativiteit gihg nog verder, een willekeurige greep:'tTrefpunt, Het Praatplein, De Nostalgie, Burg.Schoots- straat en Place d'Unité. Uit de lijst met alle ingezonden namen heeft de jury, bestaande uit de makelaars van Perdijken Ruseier, Marketingburo PersC, Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle en de projectontwikkelaars, unaniem gekozen voor de naam 'Centre Ville'. Afgelopen maan dag heeft bij de Rabobank de prijsuitreiking plaatsgevonden, zie foto. jaargang 8 nummer 351 Heeft u bij Interpolis in 2005 een Kortlopende Reisverzekering afgesloten en bent u tevreden over onze reisverzekering? Dan hebben wij voor u een speciaal aanbod. Hieronder leest u wat dit aanbod precies is. Ons aanbod We willen u graag kennis laten maken met de Doorlopende Reisverzekering van Inter polis en het gemak dat deze verzekering u biedt. U krijgt daarom van ons de Doorlopende Reisverzekering een jaar lang gratis. Deze verzekering is zeer compleet én voordelig: - Al uw vakanties zijn meeverzekerd, dus ook uw skivakantie. - Ook weekendjes weg en zelfs dagtrips naar het buitenland zijn meeverzekerd. - Gratis dekking voor onderwatersport. - Inwonende kinderen tot 18 jaar zijn meeverzekerd ook als zij zelfstandig op reis gaan - Directe hulp: u kunt dag en nacht een beroep doen op de alarmcentrale van Interpolis. Uw voordeel De voordelen van de Doorlopende Reisverzekering las u al. Daarnaast biedt deze ver zekering nog een belangrijk voordeel: u bent het hele jaar verzekerd. U hoeft dus niet meer aan een kortlopende verzekering te denken voor u op reis gaat. Hoe werkt het? U betaalt een jaar lang geen premie voor de Doorlopende Reisverzekering. Zegt u de verzekering niet op, dan verlengen wij uw verzekering na het eerste jaar. Vanaf dat moment betaalt u pas premie. Wilt u gebruikmaken van dit unieke aanbod? Neemt u dan contact op met ons vóór 31 maart 2006. Wij zijn te bereiken op telefoon nummer (0180) 63 73 53. info@zevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl www.zevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl

Hart van Holland | 2006 | | pagina 2