Van ct Hof heeft heel wat huizen in huis! Zevenhuizen Zevenhuizen Boskoop Zevenhuizen van 't hof Als je alles op 'n rijtje zet, ga je gelijk naar Van 't Hof! IJ BB NVM makelaardij pagina 32 Hart van Holland 22 februari 2006 De Wielewaal 23 Vraagprijs 249.000,- k.k. Leliestraat 40 Vraagprijs 274.000,- k.k. Biezen 132 Vraagprijs 399.500,- k.k. Noordelijke Dwarsweg 15 Vraagprijs 249.000,- k.k. Indeling: Entree/tochtsluis met garderobenis en meterkast; Hal met trapkast; Toiletruimte; Gesloten keuken met plavuizen vloer, toegang tot de achtertuin en rechte keukenopst.; Royale door zon woonkamer met zijuitbouw, massief eiken vloer, stuc wanden, hangende gashaard en toegang middels openslaande deuren tot de tuin. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met mas siefberken vloer, vaste wastafel en 2 vaste kasten; 2 Slaapkamers aan de achterzijde beide met struc- tuurverf wanden en 1 met lichte laminaat vloer en 2 vaste kasten; Badkamer met douchecabine, vaste wastafel en toilet. 2e Verd.: Voorzolder met ligbad, w.a„ cv-combi opstelling Nefit HR (1995) en gedeelde dakkapel; Zolderslaapk. met lichte laminaat vloer, 2 vaste kasten en gedeelde dakkapel. Bijzonderheden: Deze goed onderhouden woning is uitgebouwd in 1998, v.v. openslaande deuren in 1998, kunststof kozijnen op de le verd. achterzijde in 2004, dakbedekking berging in 1999. De woning is v.v. dakisolatie, deels hardhouten, deels vurenhouten en deels kunststof kozijnen met grotendeels dubbele beglazing. De tegenover de woning in het parkje gelegen noodgebouwen zijn van tijdelijke aard en dienen als schoolgebouw tot deze elders is gebouwd. Oplevering in overleg. powered by nvm Dorpsstraat 154, 2761 AJ Zevenhuizen Telefoon 0180 - 63 26 55 Telefax 0180-63 23 67 E-mail zevenhuizen@hof-makelaardij .nl Internet www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen. Zevenhuizen en Zoetermeer. Aan de rand van Zevenhuizen, nabij een wandel en speelplantsoen gelegen, goed onderhouden ruime eengezinswoning met voor- en op het zuiden gele gen achtertuin v.v. bestrating, vrijstaande stenen berging en achterom. Bouwjaar ca. 1973,136 m2 eigi traal gelegen in de Randstad nabij de snelwegen Al grond en inhoud ca. 370 mJ. De woning is cen- en A20. Indeling: Entree/hal; Meterkast: L-vormige woonkamer met lichte laminaatvloer, spachtelputz wan den en toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin; Open keuken met lichte L-vormige keukenopstelling (circa 1998) v.v. inductie kookplaat, afzuigkap, combimagnetron, koelkast, vries kast, vaatwasmachine en close-in boiler; 2e Hal met spachtelputz wanden en trapopgang; Deels licht betegelde toiletruimte met toilet en fonteintje, le Verd.: Overloop met spachtelputz wanden; 1 I Slaapkamer aan de voorzijde (voorheen 2 welke op eenvoudige wijze weer als 2 zijn terug te bren- I gen), 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Badkamer v.v. ligbad met spatscherm, vaste wastafel met I meubel en bidet; Toiletruimte met toilet en fonteintje. 2e Verdieping: Overloop met cv-combi opstel- I ling (circa 1987), bergruimte achter de knieschotten en dakkapel (circa 2005). I Bijzonderheden: Deze goed onderhouden woning is grotendeels voorzien van dubbele beglazing I met deels hardhouten kozijnen en dakisolatie. De oplevering is in overleg. Indeling: Entree/hal met trapopgang en garderobe; Toilet; Aan de voorzijde is een studeer/werkkamer gesi tueerd, welke ook als slaapkamer dienst kan doen; Royale woonkamer v.v. spachtelputz wanden, laminaat- vloer (evenals de hal en de werkkamer), openslaande deuren naar de tuin en een erker aan de voorzijde, in de aanbouw is de eetkeuken gesitueerd, welke is v.v. een Siematic keuken met inb.app.: Gaskookplaat, afzuigkap, oven en koelkast; De Kelder (stahoogte) is via de keuken bereikbaar; Aansluitend aan de keuken is een grote bijkeuken met c.v.-ketel, boiler en toegang tot de garage en het terras, le Verd.: 1 Grote slaap kamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de zijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast; Op de aanbouw is een opbouw gerealiseerd met hierin de luxe badkamer v.v. ligbad, douchecabine, wastafel, eick trische vloerverwarming en hangcloset. Tevens is er een deur naar het terras; 2e badkamer met zitbad, wastafel en mechanische afzuiging; Er is een geheel bevloerde bergvliering aanwezig. Bijzonderheden: De in hout uitgevoerde bergvliering is uit 1999. De gehele woning is v.v. dubbelglas m.u.u de bijkeuken. Deze woning biedt zowel aan de binnenzijde als op het perceel verrassend veel ruimte \vm u wonen in een groene omgeving in een karaktervolle woning, dan moet u deze woning komen bekijken. - Opl.: in overleg. J Op mooie locatie, met uitzicht over een singel en klein parkje, gelegen aan de zijzijde uitgebouwde eengezinshoekwoning met voor-, zij- en op het zuidwesten gelegen achtertuin met vrijstaande ste nen berging en achterom. Bouwjaar 1964, 198 m2 Karakteristieke halfvrijstaande 30-er jaren woning met voor- en op het noordwesten gelegen diepe achtertuin met vrijstaande stenen berging, vrij staande houten berging en achterom. Deze woning is centraal gelegen in de randstad nabij de snelwegen A12 en A20 met winkels, scholen en openbaar vervoer op loopafstand. Bouwjaar 1943, 302 m2 eigen grond en inhoud ca. 300 m3. Indeling: Entree/vestibule; Trapopgang; Kelder; Meterkast; Voorkamer met erker, schoorsteen, ser- vieskast en toegang middels schuifdeuren naar de achterkamer; Achterkamer met schoorsteen en toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin; Gesloten keuken met rechte keukenopstel ling v.v. gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en geiser (eigendom); Bijkeuken met cv opstelling, was- machineaansl. en toegang tot de tuin en achterom; Douchegelegenheid met douchehoek, vaste wastafel en toilet, le Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de voorz. waarvan 1 met vaste wastafel, vaste kast en dakkapel; 1 Slaapkamer aan de achterz. met vaste kast en dakkapel; 1 Slaapkamer aan de achterz. met kleine dakkapel en toegang tot het plat. 2e Verd.: Middels vlizo trap te bereiken zol derruimte met ruime stahoogte en dakisolatie. Bijzonderheden: Het buitenschilderwerk is in 2003 uitgevoerd. De goten zijn vernieuwd in 2003. De dakbedekking van beide dakkapellen en plat dak is vernieuwd in ca. 2001. De oplevering is in overleg. Aan één van de mooiste lanen en in het sierteeltgebied van Boskoop gelegen karakteristiek vrijstaand woon- y„- -• huis. De woning is v.v. een aanbouw en garage, welke ÜH1 bereikt wordt middels een werf aan de achterzijde (ca. 135 m2), waar men meerdere auto's kan parkeren. De tuinen zijn gesitueerd op het Oosten met terras en op het Zuiden. Bwjr. 1928, 495 m2 eigen grond en inhoud ca. 460 m' eigen grond en inhoud 440 m'.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 32