BERICHTEN Een inbreker steelt meer dan goederen... b ÜHMÊ O nnp SGP fTxi/ni/ieóeric/fe/i Wilhelmina van Elswijk-de Jong itt 't ^xl/etd WILLEMSEIU 010 - 5216016 079 - 3426070 deHaij vanderWende probleemoplossers voor het bedrijfsleven Hart van Holland 22 februari 2006 pagina 3 Miert Wanneer de tijd voor u even stilstaat ne r en wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 SO "Ik stem SGP omdat deze partij Slagvaardig Geloofwaardig en Principieel is." Waddinxveen BEVEILIGINGEN MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT Lijst 5 UITVAARTVERZORGING Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Moordrecht - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Zevenhuizen lees verder op pagina 8 29.000 exemplaren ADVOCATEN Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Ga niet alleen door 't leven die last is u te zwaar. Laat Eén u sterkte geven, ga tot uw Middelaar! Lied 53, Joh. de Heer Hiermede geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzorging in Huize De Zevenster, de Heere op Zijn dag zacht en kalm uit ons midden heeft weggenomen mijn lieve, zeer zorgzame vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder I inde leeftijd van 89 jaar. M. van Elswijk Cor van Elswijk Wil van de Hoek Teun van Elswijk Clazina Hennebert-vanElswijk Roger Hennebert Lia van Elswijk Kleinkinderen Achterkleinkinderen 114 februari 2006 Familie van Elswijk Leliestraat 3 (kamer 313) - 2761 HD Zevenhuizen De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. bver/'ge familieberichten op pagina 6 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kontoor. Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen MG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging 'V van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail HoBkeindaeweg SO - 266S KE Bieiawijk Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd- Staatkundig Gereformeerde Partij I T I E Ruiten vernield: maandag 13 februari werden op de Dreef, ter hoogte van de voetbalvelden, van een bushokje drie ruiten vernield. Dit gebeurde rond 16.45 uur door twee jongens. Een van hen had een stok in zijn handen en hij droeg een zwarte jas en een witte pet. Mensen die iets gezien heb ben wordt verzocht dit bij de poli tie te melden. Inbraak woningen: In de avond van dinsdag 14 februari werd in drie woningen ingebroken. De eerste maal gebeurde het in een huis aan de Jan Dorrekenskade-west. Daar werd een ruitje van de voordeur ingeslagen en het huis doorzocht. Kort hierop werd een ruit van de voordeur aan de Dorpsstraat inge gooid. Dat is in dezelfde buurt als de eerste woning. In die woning is men niet binnen geweest. Een getuige zag daar een man weglo pen, in de richting van het Noordeinde, in zwarte kleding met een zwarte pet op. Enige tijd hierna werd ingebroken in een woning aan het Herbarenerf. Daar gooide men de ruit naast de voordeur in en doorzocht ook deze woning. Ook in deze zaken is de politie op zoek naar getuigen. Een dag later werd ook een ruit van een woning aan de Souburghlaan ingegooid. Alleen de buitenste glasplaat van de dub- belglasruit werd hierbij vernield. Snelheidscontrole: Bij een snel heidscontrole met de lasergun is woensdag 15 februari een tweetal bestuurders bekeurd. Op de Zuidplaslaan reed een bestuurder 59 km/h en op de Onderweg werd een snelheid gemeten van 66 km/h. Bij controle op de Koningin Wilhelminasingel werden geen overtredingen gemeten. Doorrijden na aanrijding: De poli tie heeft donderdag 16 februari een 29-jarige vrachtwagenchauf feur uit Polen aangehouden op verdenking van het doorrijden na een aanrijding. De man reed met zijn vrachtwagencombinatie een lantaarnpaal plat op de Kon. Wilhelminakade en reed daarna door. De politie trof de man later op de ochtend aan op het bedrij venterrein Doelwijk, waar hij werd aangehouden. Na verhoor en beta ling van een boete is de verdachte weer in vrijheid gesteld. De schade aan de lichtmast wordt via de ver zekering geregeld. Waarschuwing voor messenslijper: Een ouder echtpaar aan de Zuidplaslaan meldde donderdag 16 februari het slachtoffer te zijn Julianaweg 49 2752 BD Moerkapelle Tel. (079) 593 36 56 www.willemsenbeveiligingen.nl info@willemsenbeveiligingen.nl i geworden van een messenslijper. Het echtpaar kreeg een hoog geld bedrag gepresenteerd voor het slij pen van vier messen en voelde zich geïntimideerd. Aan de hand van de melding werd op de Joke Smithoeve een auto aangetroffen met vier Hagenaars. Twee van hen konden zich niet legitimeren en werden naar het bureau afgevoerd. Daar werd hun identiteit vastgesteld. Beiden kre gen een bekeuring voor het niet bij zich hebben van een ID-kaart. E^n van de mannen bleek een forse boete te hebben openstaan. Omdat hij die niet kon betalen moet hij daarvoor 97 dagen gaan zitten. De man is ingesloten. De politie adviseert voorzichtig te zijn met het aan de deur laten slij pen van messen en scharen. Geregeld worden voor die verrich tingen absurd hoge bedragen gevraagd. Geadviseerd wordt om vooraf schriftelijke prijsafspraken te maken. Optreden door de poli tie is veelal niet mogelijk omdat het afspraken tussen burgers onderling betreft, wat niet onder het strafrecht valt. Oplichting via internet: Een Wad- dinxvener heeft aangifte gedaan van vermoedelijk oplichting via internet. De man bestelde compu terapparatuur via dit medium en betaalde op verzoek het volledige bedrag vooruit. Hierna hoorde de benadeelde niets meer van het bedrijf. De betreffende site bleek vervolgens onvindbaar op internet. Aan de hand van mails op internet is de man er inmiddels achter dat er klaarblijkelijk meer gedupeerden zijn. De politie wordt geregeld geconfronteerd met dit soort mel dingen, waarbij potentiële kopers geld overmaken voor gekochte goederen maar deze nooit zien. Kantoor en showroom gedenkstenen: Hoekeindseweg 61, 2665 KB Bleiswijk Uw verdriet is onze zorg Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Snelheidscontrole: Op de Burg. Klinkhamerweg werd dinsdag 14 februari van 19.50 tot 21.30 uur een snelheidscontrole gehouden. 800 Voertuigen passeerden de radarwa gen. Van 42 passanten is een foto gemaakt. Kraanwagen verzakt: Dinsdagmor gen 14 februari is een kraanwagen, met een gewicht van 28 ton, op het Zuideinde te ver in de berm geko men waardoor de wagen dreigde in het kanaal te vallen. In verband met de verkeersdrukte is direct een hulpverieningskraanwagen opge roepen ter assistentie. Ook de eigenaar van de verongelukte auto was met een kraanwagen onder weg om hulp te bieden. Laatst genoemde heeft uiteindelijk de pechvogel weer met al zijn wielen op de weg gezet. De schade aan de berm zal hersteld moeten worden. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3