Laminaat Onze kenmerken: L De Hypotheekshop als beste getest in onderzoek Independer SVAOV Pt Tapijt Vinyl Marmoleum Laminaat Gordijnen Horren Binnen- buitenzonwering Hart van Holland 1 maart 2006 w o Of u nu een moderne strakke vloer wilt of toch liever een klassieke of landelijke, met lami naat is dit allemaal mogelijk. Zelfs een vis graat- of tegelmotief behoort tegenwoordig tot de mogelijkheden. Wij kunnen u boven staande bieden in ver schillende prijsklassen én wij komen het graag vakkundig hij u leggen. persoonlijke benadering brede vakkennis goede service juiste prijs kwaliteitverhouding vrijblijvende offerte Onze service en kwaliteit stemt tot tevredenheid Wij helpen u geheel vrijblijvend een passende inrichting uit te zoeken, in ons adviescentrum of bij u thuis. Mark Huisman 06-22523389 Fred Zweere 06-53798137 info@menfinterieur.nl Zevenhuizen Tel. 0180-632703 Fax. 0180-328434 De Hypotheekshop kwam als beste uit de bus bij een onderzoek van Independer waarin men beoordeeld werd op o.a. de volgende punten: deskundigheid van de adviseur het nakomen van afspraken het aanbod Meest deskundig Aart Jonker van De Hypotheekshop in Zevenhuizen, aan de Dorpsstraat: "Wij scoren als formule het beste op het onderdeel deskundigheid. In een markt waarin regelgeving en fiscale ontwikkelingen een belangrijke rol spelen en daarnaast het aanbod van producten en voorwaarden steeds verandert, is de deskundigheid van de adviseur bepalend voor het eindadvies aan de consument. Gelukkig hebben wij dat goed op orde." Binnen De Hypotheekshop-formule moet iedere adviseur Erkend Hypotheekadviseur zijn. Dit betekent dat de adviseur verplicht opleidingen moet volgen en de kennis up-to-date moet houden via permanente educatie. Maar ook op kantoorniveau stelt De Hypotheek shop kwaliteitseisen en heeft het kantoor een keurmerk Hypotheekbemiddeling. In het onderzoek is ook naar voren gekomen dat De Hypotheekshop een scherper aan bod heeft dan banken. Voldoende reden om te shoppen bij De Hypotheekshop. De Hypotheekshop-adviseur. Bezeten van hypotheken. ii "BRKBND Bij De Hypotheekshop vindt u alle hypotheekvormen en alle hypotheekaanbieders onder één dak. Daarnaast weet iedere Hypotheekshop-adviseur alles, maar dan ook alles van hypotheken. Dus u krijgt altijd een zeer deskundig en onafhankelijk advies. Kom dus hypotheekshoppen bij De Hypotheekshop. Dorpsstraat 146, Zevenhuizen (ZH). (0180) 63 12 72 www.hypotheekshop.nl

Hart van Holland | 2006 | | pagina 32