VERRASSING!! Ook een personeelsadvertentie plaatsen? doktersassistente Bel 0180-632289 voor meer informatie Commercieel medewerker binnendienst Hart van Holland 8 maart 2006 IÊ5 I m GLASTUINBOUWPROJECTEN Bureau Enthoven is een landelijk erkend communicatieadviesbureau. Wij zijn gespeciali seerd in marketingcommunicatie en hebben een flink aantal accounts waar we jaarrond mee samenwerken. Wij hebben een breed klantenbestand dat bestaat uit zowel bedrijven, organisaties als overheidsinstellingen, veelal gevestigd in de regio Haaglanden. Voor een van onze relaties, een gerenommeerde kassenbouworganisatie uit de regio, zijn wij op zoek naar: ERVAREN WERKVOORBEREIDER KASSENBOUW Zij zoeken een praktisch ingestelde persoonlijkheid met ervaring in de kassenbouw, die in staat is om projecten in binnen- en buitenland volledig zelfstandig uit te werken van begin tot eind. Onze relatie is een dynamisch groeiend bedrijf met volop mogelijkheden tot ontplooiing en een breed pakket aan kassen. Wilt u deze functie naar behoren kunnen uitvoeren, dan heeft u naast ervaring ook een gede gen opleiding nodig. Daarbij wordt gedacht aan een gerichte, liefst bouwkundige, hbo-oplei- ding. Toch kunnen wij ons voorstellen dat iemand met een mbo-opleiding en veel ervaring ook interessant kan zijn voor onze opdrachtgever. Denkt u deze baan aan te kunnen en heeft u zin in een uitdaging? Stuur dan binnen 14 dagen een e-mail, voorzien van een uitgebreide c.v., naar info@bureauenthoven.nl t.a.v. de heer S. Enthoven. Een sollicitatiebrief naar onderstaand adres is natuurlijk ook mogelijk. Postbus 163 2690 AD's-Gravenzande tel. 0174 420 305 fax 0174 420 986 e-mail info@bureauenthoven.nl Boeters Giastuinbouwprojecten. In driekwart eeuw uitgegroeid tot een bouwer van kwaliteits- kassen, wereldwijd. Onze groei danken we aan een combinatie van innovatief optreden en betrouwbaar bouwen. Niet alleen meer omzet, maar ook steeds meer deskundige medewerkers. Boeters is een kassenbouwer die zelf ontwikkelt en produceert. En die het complete scala aan kassen kan leveren, zoals venlokassen, breedkappers, cabrioletkassen, inclusief bedrijfsruimten en tuincentra. Een kassenbouwer, die al meer dan 75 jaar van deze tijd is! Vanwege de groei van onze organisatie zijn wij op zoek naar een enthousiaste Deze commerciële functie heeft een coördinerend karakter. Je bent de spin in het web. Je ondersteunt onze buitendienstafdeling en vertegenwoordigers in het buitenland, maar je bent ook het aanspraakpunt voor onze externe partijen, zoals bijvoorbeeld adviesbureaus, architecten, etc. Tevens sta je in nauw contact met onze uitvoerende afdelingen en leveranciers. Om deze functie goed te kunnen vervullen moet je minimaal beschikken over een relevante Mbo-opleiding. Ervaring in de tuinbouwsector is een pré, maar niet noodzakelijk. Vanwege het internationale karakter van onze organisatie verwachten wij wel een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal. In woord en geschrift. Kandidaten die interesse hebben in genoemde functie, kunnen binnen 14 dagen hun sollicitatiebrief richten aan de afdeling personeelszaken van Boeters Giastuinbouwprojecten B.V. Voor aanvullende informatie kan telefonisch contact opgenomen worden met de commercieel directeur E. van der Klauw. Hij is te bereiken op 0174 - 525 181. Boeters Giastuinbouwprojecten B.V. Lierweg 34 2678 CW De Lier info@boeters.nl www.boeters.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. •^boeters Het gebeurt niet vaak, maar je krijgt nu een kans! In onze fantastische praktijk gaat helaas één van de assistentes weg per i mei. Je kunt nu solliciteren naar een parttime baan als Het gaat in principe om 2 dagen (in ieder woensdag), maar iof 3 zou ook wel kunnen. Er is veel ruimte voor eigen initiatief en invulling van het werk. We hebben een goed georganiseerde, gezellige® gemoedelijke praktijk, waar we veel verrichting® zelf doen. Het zou erg fijn zijn als je overweg kan met Me1 com en niet bang bent voor Internet en tekstver werking. Wees snel en solliciteer! Schrijf of bel: Wout Voorthuyzen, huisarts Lijsterlaan 2B 2665 TK Bleiswijk tel. oio 5215241 fax oio 5290620

Hart van Holland | 2006 | | pagina 24