BERICHTEN O nnP GTI-Nesselande - Hubers fr/Utrecht I ^anti/ie/bertc/iten Wouter Immer zeel Arie van der Wel W. Immerzeel Hart van Holland 15 maart 2006 Lions-Voorjaarsconcert 31 maart 2006 Topvolleybal in Zevenhuizen k Zaterdag 18 maart - 19.00 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratisJ :aten J Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Waddinxveen 29.000 exemplaren lees verder op pagina 8 Hervormde Kerk te Zevenhuizen. Aanvang 20.00 uur. Met optredens van: Grootkoor Rotterdam Alt-mezzo Charlotte en sopraan Josefien Stoppelenburg, Nan van Groeningen, bariton en muzikale leiding Etty van der Mei, sopraan. Rob van Dijk, piano VOORVERKOOP: Reisburo De Zwaluw Zevenhuizen en Fotoboetiek Moerkapelle. Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten Dames Eerste Divisie Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten Je gaf ons liefdebezorgdheid en trouw. We hebben genoten van een leven met jou. We weten dat jij het ook fijn gevonden hebt. Wat zullen we je missen Heel erg verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van mijn dierbare man, onze zorgzame vader, lieve opa en trotse overgrootvader 23 november 1922 110 maart 2006 A. Immerzeel-Knop Piet en Jenny Walter en Hilde Thijmen Tamara en Alex Desirée Jonkheer van der Welstrhat 40 2751 AK Moerkapelle De begrafenis heeft 15 maart plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats "Westhage"Akkerweg 84 te Moerkapelle. KSi In het Imis mijns Vaders zijn vele woningen - anders zou Ik het u hebben - want Ik ga heen om u plaats te bereiden; JOHANNES 14 2 Bedroefd, doch dankbaar dat wij zo vele jaren verenigd mochten zijn, geven wij kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader, broer, zwagér en oom in de leeftijd van 84 jaar echtgenoot van Petronella Koene P. van der Wei-Koene Jeanne en Arie Arjen en Alexandra, Thijs Rick en Linda Jan en Annette Ary Jan en Anneke Kristian en Ruth Inge en Robert-Jan Johan en Cocky Nelleke en Rolf Marije en Oscar Sofie Suze en verdere familie !3 maart 2006. Dorpsstraat 144a, 61 AH Zevenhuizen. ierdag 16 maart is er van 19.00 - 20.00 uur en vrijdag 17 maart on 10.50 -11.20 uur gelegenheid om te condoleren in het 1 iervormd Centrum, Dorpsstraat 156 te Zevenhuizen. dienst zal vrijdag 17 maart om 11.30 uur worden gehouden \ed. Hervormde kerk, Dorpsstraat 174 te Zevenhuizen, 'rna begrafenis in het familiegraf zal plaatsvinden om —30 uur op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Geen bloemen. Het gemeentebestuur van Zevenhuizen-Moerkapelle geeft met verslagenheid kennis van het plotseling overlijden van de heer oud 83 jaar in leven bode bij de voormalige gemeente Moerkapelle Gedurende 25 jaar heeft hij zich ingezet voor de gemeente. Met respect en eerbied zien wij terug op hetgeen hij voor de gemeente heeft betekend. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen, achterkleinkind en verdere familie veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke periode. Namens het gemeentebestuur, mr. J.C.G. Fijen burgemeester I. Mes secretaris Zevenhuizen, 13 maart 2005 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding von uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging A/van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Matze-Koch Marian v.d Bogerd-Kind PKLITI E Openbare schennis: Maandag 6 maart is een 30-jarige Waddinxve- ner aangehouden voor openbare schennis. De man had zich op de Tesselschadelaan ongekleed ver toond aan spelende kinderen. De man is verhoord door personeel van de zedenpolitie en na verhoor met een proces-verbaal in vrijheid gesteld. Snelheidscontrole met flitspaal: In de periode tussen 28 februari en 6 maart is via een vaste flitspaal aan de Henegouwerweg de snelheid Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-maii advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia gecontroleerd van het verkeer. In totaal passeerden 56224 voertui gen waarvan er 796 te hard reden. De hoogst gemeten snelheid lag op 110 km/h terwijl 50 km/h is toege staan. De overtreders krijgen via het het CJIB uit Leeuwarden bericht. Geluidsoverlast: In de nacht van dinsdag 7 maart heeft de politie proces-verbaal opgemaakt tegen een bewoner van de Jan Willem Frisoweg voor het veroorzaken van geluidsoverlast. Bij eerdere overlast moest de politie de man ook al tot de orde roepen. Hij kreeg toen een waarschuwing in de vorm van een gele kaart. Omdat de man binnen korte tijd weer over de schreef ging kreeg hij nu de rode kaart met daaraan een bekeuring gekoppeld. De politie werkt bij geluidsoverlast met een systeem van gele en rode kaarten om tot een eenduidige afhandeling te komen. Een gele kaart betreft een waarschuwing, die een jaar van kracht blijft. Bij hernieuwde overlast volgt de rode kaart met een bekeuring. Als de overlast daarna blijft aanhouden volgt wederom een bekeuring met inbeslagname van de apparatuur, die de geluidsoverlast veroorzaakt. Laser snelheidscontrole: Bij een la ser snelheidscontrole op de Mercu- riusweg zijn dinsdag 7 maart een drietal automobilisten bekeurd. De hoogst gemeten snelheid lag op 61 km/h. Op 10 maart werd op dezelf de wijze gecontroleerd op de Juliana van Stolberglaan en de Onderweg. Hier werden twee auto mobilisten bekeurd, die respectie velijk 67 en 62 km/h reden. De poli tie controleert op deze wegen van wege klachten van buurtbewoners. Rijden onder invloed: In de middag van woensdag 8 maart controleer de de politie op de Beijerincklaan een 21-jarige bestuurder van een tractor naar aanleiding van een door hem gepleegde verkeersover treding. Daarbij stelde de politie man vast dat de bestuurder gedron ken had. Een blaastest bevestigde dit. Aan het bureau blies de man 130 ug/l op het ademanalyse-appa raat. Omdat de man een zoge noemd beginnend bestuurder was, gold voor hem de nieuwe grens van 88 ug/l en kreeg hij een proces-ver- baal. De man verklaarde die dag zelf niet gedronken te hebben maar de avond ervoor behoorlijk gefeest te hebben. Een dag later hield de politie een 76-jarige man uit Haastrecht aan omdat hij onder invloed van alco hol had gereden en zich in beschon ken toestand bij een bedrijf meld de. Bij een ademanalyse aan het bureau blies hij 695 ug/l waarop de man zijn rijbewijs moest inleveren.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3