Alle SGP kiezers en sponsors bedankt! SGP 000 VOORZITTER GERT ZOET: "TV MOERKAPELLE IS WEER SPRINGLEVEND" DIER VERMIST OF GEVONDEN? AFSCHEIDSRECEPTIE VOOR CEES EN JANNIE SINGEND GOETJE ZOEKT SOPRANEN TEDDYBERENDIPLOMA'S BIJ KOORNMOLEN pagina 8 Hart van Holland 15 maart 2006 ZEVENHUIZEN nwfffli Opwaartse spiraal Fanatiekelingen Oogsten Huidige lijn voortzetten MOERKAPEÜjl www.amivedi.ri vervolg van pagina 3 Boskoop Zevenhuizen Staatkundig Gereformeerd' Partij Bart Bakker weet al jaren via zijn pen door te dringen tot iemand zijn leef- en gevoelswereld. In de wekelijkse rubriek 'Het Voetstuk' zet hij mensen uit de lokale samenleving in de schijnwerpers. p het (moment dat Hans Verdoorn zijn tennismaat Gert Zoet meenam naar de Algemene Ledenvergadering, inmiddels alweer vijf jaar geleden, had ten nisvereniging Moerkapelle met haar hardcourtbanen een nieuwe impuls nodig. Gert Zoet, direc teur van een van de grootste schoonmaakbedrijven van Nederland, vond dat hij als fana tiek tennisser iets terug moest doen voor de lokale sportieve (tennis)gemeenschap en besloot de voorzittershamer te hanteren. Een opmerkelijk besluit, want de Moerkapellenaar maakt door zijn drukke baan al meer dan zestig uur per week. "Maar de praktijk leert dat mensen met een drukke baan juist bereid zijn om ook het verenigingsleven in te stappen", reageert Gert. "Zo was ik ook al actief in de seniorencommissie van de Benthuizense voetbalver eniging BSC'68. Het verzoek van de tennisclub kwam blijkbaar op het goede moment. Ik ben er met mijn volle verstand ingestapt en oefen mijn functie nog steeds met plezier uit. Het is dus geen verkeerde keuze geweest. Of ik zelf nog tijd heb om tegen een ballletje te slaan? Gemiddeld eenmaal per week, maar ik speel regelmatig (open) toernooien. Dan ligt het gemiddelde een stuk hoger, vooral als je een aantal ronden overleeft." Toeval of niet, maar vanaf dat moment maakte TV Moerkapelle een opwaartse spiraal door. Hoewel Gert Zoet hiervoor beslist niet alle eer wil hebben, spreken de feiten wel in zijn voordeel dat de tennisclub de laatste jaren van de ondergang is gered. Zo wer den alle vijf de banen gereno veerd, steeg het ledenaantal, de aanwas van de jeugd groeide, werden de activiteiten en compe titieteams fors uitgebreid. Ook was er weer voldoende kader. Tevens nam het aantal sponsors toe. "Een aantal enthousiaste fanatie kelingen slaagden er in om de club weer springlevend te maken", concludeert Gert. "In eerste instantie werden er drie banen gerenoveerd, maar vervol gens kwam baan vier ook aan de beurt. Met baan vijf hadden we het geluk dat een relatie van onze vereniging de ondergrond wilde uitproberen met een nieuw soort rubber. Hierdoor is deze baan dus voor niets gerenoveerd. Belangrijk voor de ledenaanwas is de komst van de verlichting geweest. Hierdoor werd de speel- mogelijkheid vergroot, waardoor de animo toenam. Met de samen stelling van de competitieteams ging het opeens hard. Zo nemen aan de komende competitie maar liefst tien zaterdagteams deel. Onze club heeft een recrea tief karakter, maar door de deel name aan de competitie groeit de prestatiegerichte instelling. En in het nabije verleden kende TV Moerkapelle geen echt jeugdaf deling, maar door de oprichting van een aantal jeugdteam moe ten we hier zo langzamerhand wel serieus aan gaan denken." Het bestuur, naast Gert Zoet bestaande uit Peter Stijkel, Tine Heesterman, Rien van der Linden, Hans Verdoorn en Lia Elshout, staat thans aan de vooravond om verder te gaan oogsten. "We merken nu dat het hardcourt ook voor de oudere dagtennissers een extra meerwaarde heeft", aldus Gert. "Zij komen uit plaat sen als Gouda en Waddinxveen om bij ons te tennissen. Dit levert dus weer extra inkomsten op. De verdere groei van de jeugdafde ling zie ik met veel optimisme tegemoet. Aangezien de kern van onze vereniging voorname lijk uit 35-plussers bestaat, zijn er diverse gezinnen met kinderen op het park actief. Doordat er veel activiteiten zijn, waaraan ook jongeren kunnen deelne men, wordt het jeugdledenbe stand groter." Voor de continuateit van TV Moerkapelle is het belangrijk om de huidige lijn voort te zetten. "Aan de inzet van bestuur en vrij willigers zal dit zeker niet lig gen", stelt Gert. Maar we moeten de ontwikkelingen van buitenaf nauwlettend in de gaten hou den. Zo zijn er plannen om Moerkapelle met achthonderd nieuwbouwwoningen uit te brei den. De gemeente heeft daar voor grond nodig. Ik zou me kun nen voorstellen dat hierbij het oog op de tennisbanen valt. Op zich beschouw ik zo'n ontwikke ling als een nieuwe kans, maar je zult in zo'n proces als vereniging bijzonder alert moeten blijven. Het doel moet dan zijn dat de vereniging er veel beter uit komt." Stichting AMIVEDI, Kosteloze re gistratie vermiste en gevonden huisdieren. Hulppost 3B-Hoek- Zevenhuizen/Moerkapelle- Pijnacker/Nootdorp. VERMIST: Kater, zwart, gedrongen pos tuur, fel groen bandje, Molenweg, Zevenhuizen; Kater, wit met zwarte koeien vlekken, vrij dik, Jonkheer van j der Weistraat, Moerkapelle; Poes, cyperwit, cypers van boven, wit van onder, snoet, I Rozenlaan, Boskoop; Lapjespoes, mollige poes, Maarten Schoutenstraat, Waddinxveen; Kater, ongecastreerd cyper i bruin/witte voeten voor, sokken achter, Zijde, Boskoop; Poes, zwart met pluizig haar, paars bandje, pas verhuisd uit Gouda, Kievitdreef, Waddinx- GEVONDEN: Zwarte Bouvier, reu, is gechipt gev. in Waddinxveen; Poes, zwart, veel klitten in vacht, ong. 18 jr, bij de nelweg, Zevenhuizen; Kat, zwart/witte borst en poten, Zuidelijke Dwarsweg, Zevenhuizen. GOED TEHUIS GEZOCHT VOOR; j Grijs-witte kater, gecastreerd, 8 jaar Zwart-witte poes, gesteriliseerd, 5 jaar Voor bij een boerderij, tuinde I of manege etc. Zwart katertje, gecastreerd, 1/2 jaar. ledereen die vragen heeft ol informatie kan geven kan be naar: Stichting Amivedi Hulppost 3B-Hoek - Pijnacker/Nootdorp Zevenhuizen-Moerkapelle, telefoon 010-5121937 of kijk op Met een proces-verbaal en een rij verbod werd de man vervolgens in vrijheid gesteld. Kort daarop bleek de man toch weer achter het stuur van zijn auto te zijn gekropen. Hij werd voor een tweede keer aange houden. Omdat de ademanalyse niet lukte werd hem een bloed proef afgenomen. Op 10 maart werd een 36-jarige Waddinxvener aangehouden om dat hij achter het stuur van een auto zat terwijl bekend was dat hij geen rijbewijs had. Na staande houding bleek de man ook gedron ken te hebben. De ademanalyse kwam op 160 ug/l uit wat bijna het dubbele is van de toegestande grens van 88 ug/l; zonder rijbewijs valt de man nl. ook onder de rege ling 'beginnend bestuurder'. Inbraken: Op donderdagmiddag 9 maart is vermoedelijk rond 18.00 uur ingebroken in een bovenwo ning aan de Oranjelaan. Er werd een deur opengebroken Van de woning zijn diverse kamers en kas ten doorzocht. Er worden sieraden vermist. De technische recherche stelde een sporenonderzoek in. Een dag later vond een insluiping plaats in een horecagelegenheid aan de Dorpsstraat. Drie onbeken de mannen vervoegden zich in het restaurant terwijl de eigenaar even elders in de zaak was. Toen hij terugkwam volgde een kort gesprek waarop het drietal de zaak verliet. Later vermiste de restau ranthouder een geldbedrag uit de boven het restaurant gelegen woning. Vermoed wordt dat het drietal verantwoordelijk is voor de diefstal van het geld. Alcoholcontrole: Het Regionaal Verkeershandhavingsteam van Politie Hollands Midden heeft van vrijdag 10 op zaterdag 11 maart een alcoholcontrole gehouden op de Zijde. Hierbij is een 43-jarige vrouw uit Boskoop aangehouden. Zij blies 535 ug/l. De limiet is 220 ug/l. Het RVHT heeft proces-ver baal tegen haar opgemaakt. Op heterdaad: De politie heeft zondag 12 maart rond 19.00 uur in een leegstaande woning boven een winkel aan de Zijde twee jon gens van 15 en 16 jaar uit Boskoop aangehouden. Een burger zag de twee de woning binnengaan en belde de politie. De agenten trof fen de twee in de woning aan. Een ruit van een deur was vernield. Beide jongens zijn ingesloten. De politie zet het onderzoek tegen de twee voort. Diefstal rozen en kratten: In de nacht van dinsdag 7 op woensdag 8 maart is er ingebroken in een bedrijf aan de Noordelijke Dwarsweg. Uit het bedrijf werd een groot aantal lege kratten mee genomen, maar ook een groot aan tal met rozen gevulde kratten. De politie heeft een onderzoek inge steld en de technische recherche heeft onderzoek gedaan naar ach tergelaten sporen die kunnen lei den naar eventuele daders. Diefstal tulpen: Onbekenden stalen in de nacht van vrijdag 10 op zater dag 11 maart 6.000 bossen tulpen uit een kwekerij aan het Noordeinde. De diefstal werd zaterdagmorgen om 5.50 uur ont dekt. Een deur van een koelcel was opengebroken en buiten waren leeg fust en lege bloemenkarren uit die koelcel aangetroffen. Kennelijk heeft men de tulpen bui ten overgeladen in een auto. Het gaat hier om tulpen van het soort Lucky Strike en Leen van de Mark in de kleuren paars en rood/geel. De politie is met een onderzoek begonnen. Snelheidscontrole: Het Regionaal Verkeershandhavingsteam (RVHT) van Politie Hollands Midden heeft vrijdag 10 maart een snelheidscon trole gehouden op de Zuidplasweg. Dertien bestuurders reden te hard en krijgen binnen kort een bekeuring in de brieven bus. De hoogstgemeten snelheid was 131 km/uur. Zevenhuizen - Eenentwintig kinde ren hebben vorige week in zwem bad De Koornmolen gezwommen voor het Teddybeerdiploma. De kinderen in de leeftijd van 1 tot en met 4 jaar kunnen heel wat trucjes laten zien in het water en behaal den daarvoor hun diploma: Thomas den Dekker, Myrthe Brouwer, Yara van Spengen, Liz Verhoef, Fynn Boertien, Roosje van Ameronge'l Lara Vleeschdraager, Stefan Groe-1 Maaike Eileen van der Horst, Tya^l van Hal, Carmen Ruiten, M Vleeschdraager, Jaimy Priestms'l Merlijn Swart, Nynke Swart, E»l Smit, Oiav Ralan, Fien Letter'sI Merel Matarazzi, Beau Voeseneke Kevin Schouten. Oud Verlaat - Na ruim 23 jaar zich te hebben ingezet voor buurthuisD- Vierkap, nemen Jannie en Cees Suurland afscheid. Het bestuur van Vierkap nodigt belangstellenden uit voor de receptie die Jannie en wordt aangeboden op 31 maart van 16.30 tot 18.00 uur in De Vier Zevenhuizen - Het Folkloristische Theaterkoor "Singend Goetje" zoekt enkele hoge sopranen. Het koor bestaat uit vrouwen uit Zevenhuizen, Nesselande en Waddinxveen en een combo met de bezetting van een dwarsfluit, een accordeon en een gitaar, onder leiding van Margré van Gestel. Geïnteresseerde sopranen zijn welkom op de repetities, elke maandagavond om 20.00 uur in Dorpshuis Swanla. Voor meer informatie: 0182-610403, 0180- 632829 of alaponder@gmail.com of v_gestel@hotmail.com.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 8