(Senior) Accountmanager Zakelijke Relaties Intern Accountmanager Zakelijke Relaties Adviseur Bedrijven Rabobam Hart van Holland 22 maart 2006 Rabobank 3B Hoek is voortdurend in beweging. Het is een dynamische organisatie met een open, informele cultuur, die opereert in een interessant werkgebied dat volop in ontwikkeling is. Dat levert mogelijkheden voor kandidaten die het vizier gericht hebben op de wensen en behoeften van de klant. Om zo - in samenwerking met andere teams binnen de bank - maximale resultaten te boeken. Voor de bank én voor de klant. Als (senior) accountmanager Zakelijke Relaties ben je altijd op zoek naar kansen in de markt. Waarmee je anderen stimuleert jouw voorbeeld te volgen. Je activiteiten op het gebied van acquisitie richten zich zowel op bestaande als op nieuwe klanten. Je bent daarvoor actief in netwerken en benadert (potentiële) klanten op proactieve wijze. Als intern accountmanager Zakelijke Relaties ben je altijd alert op kansen in de markt. Jouw activiteiten op het gebied van acquisitie betreffen vooral het telefonisch maken van afspraken voor de accountmanager. Als adviseur Bedrijven adviseer je je klanten en verkoopje onze producten en diensten vanuit ons nieuwe hoofdkantoor. Voor alle functies vragen wij een afgeronde hbo-opleiding, aangevuld met vaktechnische opleidingen. Je bent een echte teamplayer, communicatief vaardig en een overtuigend adviseur. En omdat je de wensen van je klanten centraal stelt, weetje resultaten te boeken. Resultaten die tellen bij de Rabobank. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Nanda Foendoe, manager HR, telefoon (010) 524 47 87. Je brief met c.v. kun je binnen twee weken sturen naar Rabobank 3B Hoek, afdeling HRM, Postbus 10, 2660 AA Bergschenhoek. Of per email: personeelszaken@3B-Hoek.rabobank.nl. Nieuwe medewerkers worden getoetst aan onze Regeling Screening Rabobank. www.rabobankgroep.nl/werken Het is tijd voor de Rabobank Alles voor de klant.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 22