Zoekt Dist BEZORGERS., BADKAMER SALE B.V. Badkamer Sale GROENE HART SERVICE gedreven mensen voor diverse projecten, oa: opruimers in de bouw hulpbouwvakkers groenvoorzieners grondwerkers productiemedewerkers oppermannen Bel 0182 - 541 599 tijdens kantooruren Superaktie Hart van Holland 22 maart 2006 IVr, Wij bieden je afwisselend werk, een goed salaris, kilometerver goeding en een prettige werksfeer. Groene Hart Service BV T.a.v. de Planning Middelblok 210 2831 BR GOUDERAK De Telegraaf op zondag Deta-Air installeert airconditionings op maat kijk vergelijk! TOPMERKEN VOOR BODEMPRIJZEN Scandinavische kwaliteit! Bad/douchecombinatie vanaf 2 95 leverbaar in 150/160/170 cm PERSONEELSDIENSTEN KWALITEIT IN MEDIA DISTRIBUTIE DistriQ is een landelijk opererende distributie-organisatie voor gedrukte media. DistriQ verspreidt onder andere Dagblad de Limburger, Noord-Hollands Dagblad, Limburgs Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, De Gooi- en Eemlander, Leidsch Dagblad, De Telegraaf, diverse huis-aan-huisbladen en reclamedrukwerk. Wij zoeken in ZEVENHUIZEN Voor de verspreiding van Als bezorger verdien je goed en hou je veel vrije tijd over. Naast je vergoeding, ontvang je tijdens bezorging ook een gratis krant, doe je mee aan speciale acties en ontvang je leuke attenties. Leeftijd vanaf 15 jaar Bezorging in de ochtenduren tot 9.00 uur. Voor informatie en/of aanmelding: bel gratis 0800-347 87 47 of kijk op www.distriq.nl Goed geld verdienen en toch veel vrije tijd overhouden De airconditioning is in opmars. Waar deze apparatuur vroeger als luxegoed voor de rijken werd gezien, kiezen tegenwoordig steeds meer mensen voor een betaalbare airco in hun woon- of slaapkamer. Airconditioning is niet alleen uitermate prettig in de zomer, maar ook zeer aangenaam in de winter om de temperatuur naar eigen behoefte te regelen. Wie op zoek is naar een betrouwbare, gecertificeerde installateur komt algauw uit bij het Delfgauwse bedrijf Deta-Air. Eigenaren Arthur Brouwer en Arthur Zwartjens: "Wij werken veilig, vakkundig en netjes." Installatie Na levering van het gewenste model gaan de mede werkers van Deta-Air meteen aan de slag om de aircon ditioning te installeren. Doorgaans wordt hier een dag voor uitgetrokken. "Aan het einde van de dag zijn de elementen op de juiste plekken bevestigd en is de airco volledig afgesteld en afgestemd op het gewenste binnenklimaat." De installatie geschiedt volgens de strenge eisen voor vakwerk en deskundigheid van het Stek. Het Stek is een stichting voor koeltechnische installatiebedrijven. Arthur Zwartjens: "Naast de bestaande eisen hebben wij klantvriendelijkheid en netheid van werken hoog in het vaandel staan. Het is buitengewoon vervelend om als klant 's avonds met het vuil en de resten opgescheept te zitten. Dat zal bij ons niet gebeuren; wij dragen er zorg voor dat de klant 's avonds in een keurig opgeruimde kamer van de zojuist geïnstalleerde airco kan genieten." Service De airconditioningsystemen die Deta-Air levert en installeert zijn kwalitatief hoogwaardig, gebruiksvrien delijk en duurzaam. Toch kan het gebéuren dat de airco na verloop van tijd begint te disfunctioneren. Ook in dat geval kan men Deta-Air bellen. "Wij verzor gen namelijk eveneens reparaties en onderhoudsbeur ten. Kleine, onvoor ziene storingen zijn snel op te lossen als men direct contact met ons opneemt," kan Arthur Brouwer garande ren. "Hiervoor gel den geen lange wachttijden; één telefoontje is vol doende." Deta-Air is gespecialiseerd in airconditionings voor particulieren, maar levert zeker ook aan bedrijven. De geïnteresseerde klant kan kiezen uit een breed scala producten. Arthur Zwartjens: "We leveren en instal leren airconditioningsystemen in diverse merken, typen en prijsklassen. Hiermee kunnen we het product afstemmen op de individuele behoefte van de klant. De persoonlijke benadering van Deta-Air houdt onder meer in dat een medewerker bij de klant thuis de woon situatie en wensen komt opnemen, op basis waarvan een offerte op maat wordt opgesteld. Topmerken Deta-Air heeft louter topmerken in zijn assortiment, die bekend staan om hun hoge kwaliteit, lange levensduur en nagenoeg geruisloze werking. "De tijd van brommen de airco's en daardoor een verstoorde slaap is voorbij," weet Arthur Brouwer. "De systemen die wij leveren maken nauwelijks geluid, men kan dus ongestoord slapen met de airco aan." Er bestaan verschillende modellen airco's. Voor particulieren is het splitsysteem met een ruimtebesparend multi-buitendeel en één tot vier binnendelen aan te bevelen. Dit betekent dat er naast de woonkamer maximaal drie andere vertrekken geconditioneerd kunnen worden. De binnendelen kunnen op de vloer of aan de wand bevestigd worden. "Met name het wandmodel is momenteel erg populair. De fraaie vormgeving, met een neutrale kleurstelling en gestileerde omkasting, zorgt ervoor dat de airco's een onopvallende plaats in het vertrek kunnen krijgen en het interieur niet ontsieren. AIRCONDITIONING Deta-Air Airconditioning Distributieweg 48, Delfgauv Tel. 015 - 262 96 00 Fax 015 - 262 96 02 E-mail: info@deta-air.nl www.deta-air.nl excl. douchebak Wij leveren ook buitenspa's, sauna's en infraroodcabines Platinastraat 105 2718 ST ZOETERMEER 079-3630554 www.badkamersale.nl t Openings MA. 13:00 - 18:0® Dl. T/M DO. 10:00 - 18:0" VR. 10:00 - 2lti° ZA. 10:00 - 17:0® EERST ZONDAG V/D MAAND GE°

Hart van Holland | 2006 | | pagina 24