WeekNieuws Rabobank Kom in de Kas 2006. Blijf alert met Rabo Hypotheek Alerts. Koopsom of lijfrente? Wees op tijd met uw aanvraag! Hart van Holland 22 maart 2006 voor u, van en door uw bank Groeien met de Rabobank. jaargang 8 nummer 355 Tien bedrijven aan de Eerste en Tweede Tochtweg en de Zuidelijke Dwarsweg te Nieuwerkerk aan den IJs sel zetten op zaterdag 1 april tussen 10.00 en 17.00 uur hun deuren open voor het publiek. De entree is gratis. Na de succesvolle dagen die al eerder gehouden zijn in Nieuwerkerk aan den IJssel, Waddinxveen, Zeven huizen en Moerkapelle organiseert de Stichting Zuidplaspolder opnieuw Kom in de Kas. Dit jaar met tien bedrijven in Nieuwerkerk aan den IJssel. Fietsers en wandelaars hebben direct toegang tot de Eerste en Tweede Tochtweg en de Zuidelijke Dwarsweg. Bezoekers die met de auto komen kunnen parkeren op het industrieterrein Hoogeveenen. Dit wordt met borden aangegeven. Vandaar worden bezoekers met een gratis bus naar de plaats van bestemming gebracht. Op de Eerste en Tweede Tochtweg en de Zuidelijke Dwarsweg komt u o.a. tegen: - de laatste innovatietechnieken die worden toegepast binnen de glastuinbouw; - verschillende demonstraties door het Wellant College (bloemschikken, biologisch gewas bescherming van groenten) En er is een bloemenshow; - een spectaculaire roofvogelshow; - gratis activiteiten voor de kinderen; een jungle opstakelbaan en een space springkussen. Kinderen kunnen zich laten sminken en genieten van een suikerspin. Kom kijken hoe gewassen groeien en bloeien en vraag de telers om informatie over: bonsai, gerberas, rozen, potplanten, tomaten (de gewassen die door de deelnemende bedrijven gekweekt worden) en de diverse apparatuur die ingezet wordt om de gewassen te kweken. Natuurlijk kunnen de kinderen van de basisscholen in Nieuwerkerk, Zevenhuizen, Nesselande en Moerka pelle weer deelnemen aan de kleurwedstrijd met mooie prijzen. De kleurplaten kunnen op 1 april ingele verd worden bij de stand van de Rabobank (die staat bij Kwekerij Mostert B.V. Tweede Tochtweg 98.) Dus kom zaterdag 1 april naar Nieuwerkerk aan den IJssel en kijk, proef, ruik en geniet! Een heerlijke dag uit voor het hele gezin. Voor meer informatie verwijzen wij u naar onze site www.komindekas.nl De Rabobank heeft een nieuwe dienst; Rabo Hypotheek Alerts. Indien u een hypotheek bij de Rabobank heeft, kunt u een aantal keer per jaar een persoonlijke e-mail krijgen. Daarin staat infor matie over hypotheken en andere financiële woonzaken welke speciaal zijn afgestemd op uw situatie. Hierbij kunt u bijvoorbeeld denken aan de volgende onderwerpen: - fiscaliteiten, zoals wetswijzingen en fiscale tips - financieel voordeel, bijvoorbeeld wanneer oversluiten voor u interessant wordt - economische ontwikkelingen, zoals ontwikkelingen in de^ huizenprijzen Hieronder vind u twee voorbeelden van een alert; - De rente gaat stijgen. U heeft een variabele rente, wellicht-is het verstandig om nu uw rente vast te zetten voor een langere periode. - LI betaalt een opslag voor uw hypotheekrente. Als de woz-waar de van uw huis is gestegen dan kan de opslag op uw hypo theek mogelijk vervallen. Dit betekent dat u minder rente gaat betalen en dat scheelt. Meldt u nu aan voor Rabo Hypotheek Alerts via www.rabobank.nl of stuur een mail naar wonen&vermogen@zevenhuizen- moerkapelle.rabobank.nl. Studeren en bankieren. Je studeert. Je leven verandert. Je neemt je eigen beslissingen. Je moet je collegegeld en boeken betalen. Je wilt waarschijnlijk ook wel eens op vakantie, lid worden van de studentenvereniging en af en toe wat nieuwe kleren. Moet kunnen. Tenminste, als je het slim aanpakt. Met de Rabo Studenten Rekening regel je al je geldzaken op de gemakkelijkste en snelste manier. Het is tijd voor de Rabobank. A fri pjinnon De komende periode storten mensen weer massaal premies en koopsommen die fiscaal in aftrek worden gebracht in 2005 (het zogenaamde terugploegen). Particulieren die vóór 1 april 2006 premies betalen op een lopende lijfrenteverzekering, kunnen daarmee nog hun fiscaal inkomen van 2005 verlagen (mits er in 2005 jaar- of reser veringsruimte is). Ondernemers die hun FOR- of stakingswinst afstorten, hebben de tijd tot 1 juli 2006. Voor nieuwe verzekeringen geldt dat naast de tijdige betaling, ook de overeenkomst voor 1 april/1 juli 2006 tot stand moet zijn gekomen. Oftewel, de aanvraag moet vóór die datum zijn geaccepteerd. Omdat dit door drukte in deze periode vaak niet gehaald kan vvor er doet de belastingdienst alsof een verzekering een tijdige ingangsdatum heeft als: - De aanvraag tenminste twee dagen vóór 1 april/1 juli aan de verzekeraar is verzon eit - Een offerte is uitgebracht tenminste 2 dagen vóór 1 april/1 juli en de aanvraag (con offerte) zo snel mogelijk daarna wordt ingediend. De betaling moet altijd vóór 1 april/1 juli zijn afgeschreven bij de klant en de uiteindelijke verzekering (en dus ook de storting) moet conform de offerte/aanvraag zijn. Zorg dus dat u op tijd bent! Uw adviseur bij de bank helpt u verder. Rectificatie Vorige week berichten wij u over het overlijden van de heer Wim van Runt. De heer Wim van Rui is in de periode van december 2004 tot en met april 2005 eindverantwoordelijk geweest voor Raboban Zevenhuizen-Moerkapeile. Speciale telefoonummers Rabobank Zevenhuizen-Moerkapeile Zevenhuizen Dorpsstraat 190,2761 AJ Moerkapelle Kerkstraat 2,2751 EC Telefoon (0180)63 73 83 info@zevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl www.zevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl Verzekeringen Agrarisch Adviesteam Bedrijfsadvies Particulieren Beleggingsadvies Internetbankieren Telebankieren Extra (0180) 63 73 23 (0180) 63 73 30 (0180) 63 73 33 (0180) 63 73 53 (010)498 18 35 (0900) 0905 (0900) 9270 Blokkeren passen/cards (0499) 499 112 Schademelding Interpolis (013) 580 12 34 Schademeldingen overig (0180) 63 73 23 Rabolijn (0900) 0907 Rabofoon (0900) 0909 Rabo Orderlijn (0800) 0705 3, _Qnn jo00uur Kantoor ma t/m do 09.00 -17.00 uur, vr 09.00 - Advies ma t/m vr 08.00 t/m 21.00 uur

Hart van Holland | 2006 | | pagina 2