nesselandedames ongeslagen i EERSTE OVERWINNING SIAMSTYLE THAIBOXING VREUGDE EN VERDRIET IN DE DUIKELAAR HULDIGING TAFELTENNISKAMPIOENEN IN ZIEKENHUIS SEIZOEN MOERKAPELLE VOORBIJ? H WAODINXVEEN BIJNA KAMPIOEN Hart van Holland 12 april 2006 pagina 23 VOLLEYBAL VOETBAL VOETBAL THAIBOXING Zevenhuizen - In de laatste wed strijdvan de competitie gingen de dames uit Zevenhuizen op bezoek bij Inter RijswijK, in de wetenschap dat alleen een ruime overwinning Rijswijk zou kunnen behoeden voor het spelen van promotie-de gradatiewedstrijden. GTI-Nesselan- de wilde het seizoen ongeslagen afsluiten. De overwinning werd behaald, al ging niet vanzelf. Nesselande moest het stellen zon der Kimberley Hogervorst; Karen Knip verving haar. Verder bestond de basis uit Eva Heerschap, Petra Droogh, Fanny Lafeber, Flore Gra- vesteijn en Ruth van de Wel. De start van Nesselande was goed. Geconcentreerd ging men van start en de voorsprong was snel ge maakt. Rijswijk probeerde vooral door servicedruk de verdediging te verschalken, maar in eerste instan tie leidde het vooral tot een veel heid aan servicefouten. In het mid den van de set kreeg Rijswijk dat beter onder controle. Nesselande speelde onrustig. Toch kon Petra Droogh het spel redelijk breed trekken, waardoor vooral Fanny lafeber en Eva Heerschap veelvul dig konden scoren. Rijswijk kon in de eindfase nog met 23-23 op gelij ke hoogte komen, maar twee dure fouten resulteerden in de eerste setwinst voor Nesselande (23-25). In de tweede set speelde Nesse lande rustiger en nam het een redelijk comfortabele voorsprong. Echter Nynke Remeeus van Rijswijk met een ijzersterke serve-serie en aanval en Paulien Moekotte met een prima blokkering bezorgden Nesselande de nodige problemen. Inter Rijswijk trok de setwinst naar zich toe met 27-25. Ook in de derde set bleef Rijswijk een goede indruk maken en had Nesselande het in eerste instantie vooral moeilijk met zichzelf. Toch kon Rijswijk niet voorkomen dat Nesselande op ruime voorsprong kwam. Het basiniveau verschil was gewoonweg te groot. Bij een stand van 12-19 kwamen Karin Vermeu len en Michelle Bijl in het veld. Vooral Karin kwam op de buiten- aanval tot mooie scores. Alhoewel Nesselande traag bleef in de verde diging was Rijswijk geen bedrei ging meer. Met enkele ferme klap pen maakte Fanny Lafeber een eind aan de set (19-25). Ook een ijzersterke serve-serie van Fanny Lafeber zorgde voor een ruime voorsprong bij de start van de vier de set. Rijswijk liet het er echter niet bij zitten en knokte zich terug naar 9-12. Nesselande bleef onzorgvuldig spelen maar Rijswijk kon hier onvoldoende gebruik van maken. Via een 18-25 setstand trokken de dames van Nesselande de overwinning naar zich toe. Nesselande heeft enkele weken rust, alvorens de allesbeslissende promotie-degradatiewedstrijden worden gespeeld. Tegenstanders zijn de kampioen uit de 1e divisie A, Wiechers Woonoase/DOK uit Dwingeloo en de nummer 9 uit de eredivisie, Rexroth WC uit Vught. Moerkapelle - Na de nederlaag bij Bolnes zaterdag zijn de kansen voor het standaardteam van vv Moerkapelle voor deelname aan de nacompetitie aanzienlijk geslon ken. De ploeg uit Ridderkerk wist de wedstrijd uiteindelijk met 3-0 naar zich toe te trekken. Door dit resultaat zakte de ploeg van trainer Peter Kerkhof naar de vijfde plaats °P de ranglijst alleen winst in de resterende twee duels kan die deel name nog afdwingen. In de eerste helft waren beide teams goed te9en elkaar opgewassen, de beste kansen waren zelfs voor de Moerkapeiienaren. Vlak voor rust kwam Ridderkerk op 1-0, toen een onachtzaamheid in de defensie knap werd afgestraft. In het eerste kwartier na rust probeerde de ploeg de bakens nog wel te verzet ten, werden ook kansen gecreeerd, maat, zoals zo vaak dit seizoen, stond het vizier niet op scherp. Na een kwartier ebde dat offensief weg en verviel de ploeg in apathisch voetbal. Helemaal nadat de thuis ploeg de Moerkapelse verdediging op snelheid afblufte en vervolgens de stand op 2-0 bracht. Dat het in de slotfase nog 3-0 werd, was eigenlijk alleen nog van belang voor de sta tistiek, op dat moment was de wed strijd al lang als een nachtkaars uit gegaan. Zaterdag werd ook de eer ste promovendus in 4B bekend, na de 2-1 winst bij Schiebroek bleek dat zeer terecht Zwammerdam te zijn. DVO'32 uit Vlaardingen heeft de beste uitzichten op de tweede pro motieplaats, uitgerekend dit team bezoekt over twee weken sportpark de Wilde Veenen. Moerkapelle 2 liet bij DVO'32 twee kostbare punten liggen en zag daardoor concurrent Schoonhoven 2 dichterbij komen, op zes punten. MMaddinxveen - De F1 van voetbal- «eniging Waddinxveen heeft zes <n u'den ruim gewonnen en i!, zatefdag tegen dorpsge- Be fair F2. Door goede combi nes en leuk samenspel werd het n gemakkelijke overwinning 0r de Vaddinxveense jongens, eindstand was 2-0. Doelpunten 7 rf.n van -laco Appel en Daan «ntinge. Dnni Ff staat bovenaan in haar J e net team speelde afgelopen ;Ahh 9 thuis te9en ARC uit 0 j5n aan den Rijn en won met 7- Boiirk, 90a's waren van Adil t«tekourte (3x), Tom Brouwer ,j n Bastlan Zoodsma. F3 speel- tenprf d ™oe'''jke thuiswedstrijd B Bodegraven, met vier nieu- 9oedn^ SrS' werd echter een «Je overwinning. 4-2. d^dmxveen E1 doet het prima in drie Zarsc°mpetitie. Ze hebben geliiit aaSinlden gewonnen, twee ren. al-1-?66'0' en maar een verlo- 2eteapr j0f?en za1:erdag speelden klasse r ,koPioPer in de tweede- Wind Werd het1' D°°r harde strijd. Dp J een zware wed der an a u dinxveners stonden ,en dnnr mannetje en wis- °rt combinatiespel te Boskoop - Remco de Bos heeft zijn club Siam SiamStyle Thaiboxing vorige week de eerste overwinning bezorgd. Remco vocht zijn partij in de Nieuwelingen klasse op 67 kg. Remco opende de partij direct met harde trappen naar het lichaam en been van zijn tegenstander. Nadat Remco zijn tegenstander in de eer ste ronde al eenmaal naar het can vas had gestuurd na een knappe rechtse hoek, werd deze nog gered door de bel. In de tweede ronde kon Remco doorgaan waar hij in de eerste ronde gebleven was. Halverwege de tweede ronde kreeg zijn tegenstander een kniestoot op het lichaam, waarna hij de strijd moest staken. Olaf Mirande, Remco de Bos en Bas Volgering; Trainers bij SSTB. Waddinxveen - Voor de teams van Flyers wisselden vreugde en ver driet elkaar het afgelopen week end in een vlot tempo af. Vreugde bij de Jongens Aspiranten 1 die hun eerder behaald kampioenschap extra glans gaven door ook hun laatste wedstrijd te winnen. Ook vreugde bij de Jongens Mini's 1 die met een forse 62-24 overwinning het kampioenschap binnenhaal den. Verdriet en teleurstelling voor Dames 1. De dames slaagden er niet in hun derde 'matchpoint' te verzilveren in een kampioenschap van de 2e klas C Rayon. Ze verloren met 51-46 van Gymnova. De dames zijn nu uitgespeeld, maar blijven zicht houden op het kampioen schap. Indien de concurrentie de komende weken punten verspeeld, is Flyers alsnog kampioen. Zoniet dan volgt op 10 juni een beslis singswedstrijd. cHANj3!22i De Heren moesten voor hun laatste wedstrijd in Barendrecht op bezoek bij Binnenland 1. Flyers speelde een prima wedstrijd, won het eer ste kwart, verloor het tweede, maar de achterstand bij rust bleef beperkt tot één punt, 33-32. De tweede helft verliep erg spannend en bij het ingaan van het vierde kwart was de stand gelijk, 49-49. In de laatste twee minuten van het vierde kwart drukte Binnenland door en won met 72-67. Wim Koole en Wolter Zwijnenburg scoorden elk 18 punten. Meisjes Junioren 1 behaalde een ruime 68-46 overwinning op het bezoekende BC Voorne. Topscoor der: Lilian Milev 14 punten. Nadat Jongens Aspiranten 1 een week eerder bij BV Aphia met een 75-57 overwinning de titel al had binnengehaald, gaven de jongens van trainer/coach Johan van Velzen hun kampioenschap extra glans door thuis met 66-49 te winnen van de nummer twee, Oegstgeest. Daarmee zijn de jongens ongesla gen kampioen geworden. Het is een regelmatige overwinning geworden, al konden de jongens in de eerste helft niet echt uitlopen, rust 29-24. Na rust werd de voor sprong verder uitgebouwd en kwam de winst niet meer in gevaar. Scores: Joost Koning en Maarten Koppen elk 12 punten. Jongens Mini's 1 heeft ook een prima prestatie neergezet door nummer 2 Lokomotief 1 met een 62-24 nederlaag naar huis te stu ren. Door dit resultaat mochten de jongens zich met nog één wedstrijd te gaan terecht kampioen noemen van de min's 2e Klasse C regio. In de eerste helft hielden beide teams elkaar aardig in evenwicht, rust 23- 14. Een ijzersterke tweede helft zorgde uiteindelijk voor een 62-24 overwinning. Scores: Gijs Haeren 19 punten en Filberto Lado 12. Meisjes Kadetten 1 was niet opge wassen tegen het bezoekende Voorburg, 36-51. Alle kwarten waren voor de bezoeksters, al waren de verschillen in de eerste twee kwarten klein, rust 24-29. Scores, Lilian Milev 12 en Lenny Koetsier 8. Gemengd Benjamins 1 kon thuis tegen Zoebas 1 geen vuist maken. De Zoetermeerdertjes waren met 18-91 veel te sterk voor de jongste Flyersjeugd. Koen Baan scoorde 6 punten, Patrick Zwijnenburg en Rolf Brand elk 5. winnen. De eindstand was 2-0. Doelpunten waren van Thijs Boere en Hidde Versloot. E2 moest afgelopen zaterdag aan treden tegen dorpsgenoot WSE E1. Zij hebben tot nu toe vier wedstrij den gewonnen en twee nipt verlo ren. Het werd een zwaar bevochten overwinning, 3-2. Doelpunten waren van Jim van Reede (2x) en Ewout Haagsman. Het zevental van de E3 heeft haar vierde overwin ning behaald met 8-1. Nicolaas Boys was dit keer het slachtoffer. E4 heeft het moeilijker en zit nog op hun eerste overwinning te wach ten. De meisjes kwamen met een nipte overwinning uit Reeuwijk vandaan bij RVC '33. Het werd een verdien de overwinning, 3-2. Het Waddinxveense C1 moest aantre den tegen MSV'71 C1. De jongens uit Maassluis waren bijna gelijk waardig aan de Waddinxveners, maar de Waddinxveners konden in een boeiend duel toch de winst pakken, 3-2. B1 heeft genoeg kansen gehad om de overwinning naar zich toe te trekken. Alphen B1 was echter beter in het benutten van de kan sen, eindstand 2-3. Gouda/Waddinxveen - Een enigs zins ongebruikelijke locatie werd gekozen voor de huldiging van Kwiek 13. Het team speelde tijdens de laatste wedstrijd tegen Vriendenschaar 24 voor het kampi oenschap. Er was een 8-2 overwin ning nodig om de titel binnen te halen; en zo geschiedde. De spelers van team tellen bij elkaar 220 jaren. Een van de leden van het team, de 87-jarige heer Bronwasser, werd drie weken gele den geveld door een herseninfarct en kon de kampioenswedstrijd niet spelen. De vereniging toog, met de teamgenoten M. Oosterom en R. Hulst naar het Groene Hart Ziekenhuis om de kampioensbloe- men te overhandigen. Het tweede team verloor met 4-6 van Pecos 6. P. Vermeulen won twee partijen, D. Vermeulen en P. van der Hart ieder een partij. Kwiek 4 won met 4-6 van Kwiek 5 en werd zo kampioen. Van Kwiek 4 won ieder twee partij en en Kwiek 5 deed het ieder met één gewonnen partij. Kwiek 6 won uit met 4-6 van ILAC 5 N. Kers won drie partijen, M. van Tol twee en J. Dibbets één partij. Kwiek 7 verloor met 4-6 van IJsselvogels 1 Y. Wang en T. Brookman wonnen twee partijen. Kwiek 8 verloor met 2-8 van de kampioen TOP 5 A. Stuurman en N. Marchand wonnen ieder één partij. Kwiek 9 verloor 3-7 van Vrienden schaar 15 ieder van de spelers van Kwiek won één partij. Kwiek 12 won uit met 4-6 van Vriendenschaar 20 A.Eikelenboom en H.v.Rees wonnen 2 en D.Sol 1 partij. Kwiek 15 won met 4-6 van ILAC 8, een punt te weinig om kampioen te worden. H. van der Linden won drie partijen, P. van Wezel en A. Romein ieder één partij. incasseerde een grote nederlaag met 9-1 werd verloren van Taverzo 4 B. Gutz won één partij. Kwiek 4 won met 8-2 van Reeuwijk 1 L. Heikamp won drie partijen en R. Stark en D.Harkes ieder twee. Kwiek 5 won met 8-2 van Rijnsoever 3 A. van der Maarel en M.Vermeulen wonnen drie en M. Oosterom twee partijen.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 23