BERICHTEN O nnP Sfri"ami/ie/yerieften Rehobotl deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven pagina 3 Hart van Holland 12 april 2006 Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Waddinxveen Herdenkingsdienst Op D.V. zaterdag 13 mei 2006 hopen wij het 100-jarig bestaan van de Rehoboth schooi te herdenken in een dienst, die wordt gehouden in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Kerkstraat 8a in Moerkapelle. Graag nodigen wij u uit deze herdenkingsdienst bij te wonen. Aanvang 10.00 uur. Reünie Diezelfde dag vindt er een reünie plaats voor allen die in de afgelopen eeuw bij de school betrokken zijn en waren: leerlingen, leerkrachten, bestuursleden en andere betrokkenen. Wij nodigen u uit voor deze reünie, die gehouden zal worden van 14.00 tot 18.00 uur 'nen rond het schoolgebouw aan de Raadhuisstraat 38 in Moerkapelle. 0m u m de gelegenheid te stellen zoveel mogelijk bekenden te ontmoeten, wordt de volgende indeling aangehouden: 13 v-15.00 uur: schoolverlaters voor 1960 <y>- 16.30 uur: schoolverlaters 1960- 1990 1'-" '8.00 uur: schoolverlaters 1990 - 2005 Wij i den het voor een goede organisatie van deze unieke bijeenkomst op prijs stellen a|s v zich aanmeldt via de website van de school: www.cbs-rehoboth.nl, eis een korte bevestiging gericht aan de Jubileum Commissie, v 30. 2750 AB Moerkapelle. neid van het 100-jarig bestaan van de school wordt een jubileumboek Het is verstandig vroegtijdig in te tekenen op dit boek dat 19,95 per (ost. Intekenen kan via de website van de school of het hiervoor genoemde Postadres. Boskoop Zevenhuizen Moerkapelle 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl I T I E Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" UITVAARTVERZORGING Akkerweg 84, Moerkapelle Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect 0ok fhuis °Pbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle Kantoor; Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen begeleiding van uitvaarten DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Vooraf regelen van uw TEL. 0180-328094 uitvaart mogeli/k Uitvaartverzorging vjy van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Matze-Koch jP&jkchristelijke basisschool Marian v.d. Bogerd-Kind Afrondingonderzoek naar geweld: Met de aanhouding van twaalf ver dachten heeft de politie Waddinxveen een onderzoek afge rond naar openlijke geweldplegin gen tijdens oud en nieuw 2005/2006 op en rond het parkeer terrein van het zwembad aan de Sniepweg. Tijdens de jaarwisseling verzamelden zich rond een vreug devuur op dit parkeerterrein zo'n honderd jongeren uit Waddinxveen en Boskoop. Om het vuur branden de te houden werd de directe omgeving van het parkeerterrein afgestroopt op brandbaar materi aal. Particulier bezit moest het hier bij ontgelden. Van een garagebe drijf werd een schutting gesloopt en verbrand. Ook verdwenen een aanhangwagentje en plastic stoe len in het vuur. Tot slot werd het krantenhok van de voetbalvereni ging opengebroken en leegge haald. Van de twaalf aangehouden verdachten komen er acht uit Waddinxveen en vier uit Boskoop. Zij variarenn in leeftijd tussen de 18 en 22 jaar en zijn inmiddels alle maal door de politie verhoord. Het merendeel van de verdachten heeft toegegeven op enigerlei manier betrokken te zijn geweest bij genoemde feiten. Het dossier wordt voor verdere behandeling overgedragen aan justitie. Brandstichting in boom: De politie doet onderzoek naar een brand die is gesticht in een monumentale boom aan de Kerkweg-Oost. Een buurtbewoner ontdekte donderdag itnodiging O 6 april rond 8.20 uur dat er in een gat van de oude boom een vuurtje was gestookt. Omdat het vuur nog nasmeulde en ter beoordeling van het eventuele gevaar kwam de brandweer en een boomdeskundige terplaatse. Over de toekomst van de boom zal overleg plaatsvinden met de eigenaar. De politie heeft nog geen idee wie verantwoordelijk is voor deze vernieling door brand stichting. Eventuele getuigen kun nen bellen met de politie in Waddinxveen via 0900-8844. Fietsenkijkdag: De politie Waddinx veen houdt zaterdag 22 april fiet senkijkdag. Bezoekers zijn tussen 10.00 en 13.00 uur welkom aan het politiebureau aan de Limaweg 35. Ook inwoners van omliggende gemeenten kunnen een kijkje komen nemen of hun gestolen tweewieler op de Limaweg aanwe zig is. Kijkers wordt vooraf gevraagd hun eerder gedane aangifte bij de politie te overleggen. Indien geen aangifte gedaan is, moet de bezoe ker een goed signalement van zijn of haar fiets kunnen geven. De gevonden fietsen worden niet parti culier verkocht. Periodiek worden partijen gevonden fietsen via een opkoper afgevoerd. Inbraak auto: Tussen dinsdag 4 en woensdag 5 april is ingebroken in een geparkeerde auto op de Pollux. Van de auto werd een portierslot open geboord. Uit de auto werd een radio-cdspeler ontvreemd. Winkeldiefstal: woensdag 5 april werd een 14-jarige Waddinxveense betrapt op een winkeldiefstal bij een zelfbedieningszaak aan de Kerkweg-Oost. Het meisje had enkele goederen gekocht maar rekende een setje wimpers niet af en werd betrapt. Zij heeft op het bureau een verklaring afgelegd en is vervolgens naar het bureau Halt verwezen. De ouders van het meisje zijn in kennis gesteld. Beschonken bestuurder: De politie heeft op woensdag 5 april, in de nacht, op de Zinkeling een 35-jarige Boskoper van de weg gehaald. De man blies 465 ug/l, terwijl maximaal 220 ug/l in het verkeer is toege staan. Tegen de man wordt proces verbaal opgemaakt. De politie con troleert iedere nacht op het gebruik van alcohol in het verkeer. Snelheidscontroles: Op de Noorde lijke Dwarsweg werd dinsdagavond 4 april een snelheidscontrole uitge voerd. Ter plaatse geldt een maxi maal toegestane snelheid van 60 km/u. Negen bestuurders een bekeuring aangezegd voor te hard rijden, de hoogst gemeten snelheid was 102 km/u. Aan twee bestuur ders is ook een bekeuring gegeven voor het niet kunnen tonen van het rijbewijs en een bestuurder reed onverzekerd. Ook woensdag 5 april is door mid del van een lasergun een snelheids controle gehouden op de Noordelijke Dwarsweg. Een Poolse bestuurder werd 'gevangen' door de laser met een snelheid van 115 km/u (na correctie 111 km/u). Na overleg met Justitie moest de bestuurder de bekeuring (400,- 75,- voor het niet dragen van de gordel) ter plaatse voldoen. De bestuurder was daartoe niet in staat en zijn auto en zijn rijbewijs zijn daarom meegenomen naar het bureau. In de loop van de avond is de bestuurder de bekeuring komen betalen. Enkele uren later werd een tweede Pool betrapt op het te hard rijden op de Noordelijke Dwarsweg. De gereden snelheid was 85 km/u. Omdat de bestuurder geen geld bij zich had om de bekeuring van 101,- 75,- voor het niet dragen van autogordel te betalen, werd ook deze auto overgebracht naar het bureau. In de loop van de avond heeft de baas van de bestuurder de bekeuring betaald. Alcoholcontrole: In de nacht van donderdag op vrijdag 7 april is een alcoholcontrole gehouden op de Bredeweg en de Swanlaweg. Bij tien bestuurders was geen alcohol in het spel, bij een bestuurster wees het apparaat een A (=alcohol) aan. De bestuurster is overgebracht naar het politie bureau in Gouda waar een tweede ademanalyse is uitge voerd. Resultaat 280 ug/l. De bestuurster is met een bekeuring en een rijverbod na een uur naar huis gezonden. Onder invloed tegen boom: Een 19- jarige bestuurder van een personen auto is door een onjuiste inschat ting op zondagmorgen 2 april tegen een boom gereden op de Bredeweg. De auto had flinke scha de aan de voorzijde. De bestuurder moest blazen en een te hoog alco holpercentage werd geconstateerd. De bestuurder is aangehouden en op het politiebureau is een adema nalyse uitgevoerd. Het resultaat was 515 ug/l. Omdat de bestuurder 'een beginnend bestuurder' is, is zijn rijbewijs ingevorderd. In de loop van de ochtend is de bestuur der met een proces verbaal op zak heengezonden. Snelheidscontrole: donderdag 6 april is van 9.10 tot 11.40 uur een snelheidscontrole gehouden op de Bredeweg. Van 49 van de 480 pas santen is een foto gemaakt. Deze bestuurders kunnen de komende weken een schikking van Justitie in de brievenbus verwachten. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3