HOUT EN/OF STEENBEWERKERS Uw bieden Werktijden Zevenhuizen Zevenhuizen keukenbladen en accessoires Hart van Holland 12 april 2006 pagina 9 Dekker Zevenhuizen BV is één van de grotere ondernemingen in Nederland in het produceren van maatwerkbladen (keukenbladen, tafelbladen, etc.] en keukenaccessoires (kranen, verlichting, etc.]. Als groothandel en deels producent biedt Dekker keukenspeci aalzaken en bouwmarkten een compleet pakket van producten en diensten. Op een terrein van meer dan 70.000 m2 werken dage lijks I80 collega's voor meer dan 1000 klanten. Ons streven is onze producten en diensten voortdurend te verbeteren en voor onze klanten het werk te veréénvoudigen, om met elkaar de voor sprong op onze concurrenten steeds verder uit te bouwen. Deze werkwijze heeft niet alleen geleid tot een sterke jaarlijkse groei, maar ook tot een leuke, collegiale en enerverende werksfeer, waar in je jezelf niet snel zult vervelen. keukenbladen en accessoires Dekker Zevenhuizen B.V. groeit verder. Daarom zijn wij op zoek naar Enthousiaste en gemotiveerde medewerkers die nog graag met hun handen willen werken en uitdagingen niet uit de weg gaan. Je bent goed in staat in teamverband te werken, daarnaast ben je ook in staat zelf standig taken op je te nemen. En hoe druk je het daarmee ook hebt, je collega's en je prestatie zullen er niet onder Enige ervaring met hout- en/of steenbewerking strekt tot aanbeveling Een uitdagende werkomgeving met een open, eerlijke en prettige werksfeer. De gelegenheid je te ontplooien tot een allround productiemedewerker. Een fulltime baan met uiteraard een uitstekend salaris en een goed pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Een werkweek van 37,5uur. DEKKER

Hart van Holland | 2006 | | pagina 9