Geraniummarkt Tl E BERICHTEN O nnP ■4HP, ^ami/ie6erie/iten Truus Ijzer man-van Leeuwen ORANJETOCHT LIONSCLUB Hart van Holland 26 april 2006 ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE organiseert 6 mei Zaterdag 6 mei van 8.00 uur tot 15.00 uur Arie van der Wel Wouter Immerzeel Waddinxveen Zevenhuizen Annigje Gerarda Valkenburg-van Halm Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Moerkapelle 29.000 exemplaren Duizenden geraniums en andere pot- en perkplanten op het gemeentehuisplein te Zevenhuizen Opbrengst voor kinderen met het syndroom van Down in Moldavië, waarbij de opbrengst zal worden verdubbeld door de Stichting Cordaid. Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij van der Wende advocaten Je gaf ons liefde, bezorgdheid en trouw. Wij hebben genoten van die jaren met jou! Wij weten dat het jou ook goed heeft gedaan. Wat zullen we je ontzettend missen. Geheel onrechtvaardig en tot ons grote verdriet is uit ons midden weggerukt, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, liefdevolle oma en onze schoondochter in de leeftijd van 55 jaar Kees Patrick en Natasja Dominique Björn Mariska en Peter Vader Bas en moeder Mar 23 april 2006 Verbreepark 2 2731 BR Benthuizen Truus is thuis, alwaar geen bezoek. Donderdag 27 april van 13.00 tot 13.30 uur is er gelegenheid om afscheid van haar te nemen in Dorpshuis "Op Moer", Raadhuisstraat 40 te Moerkapelle. Om 13.45 uur willen wij samen met u bij wat momenten uit Truus haar leven stilstaan. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats Westhage", Akkerweg 84 te Moerkapelle. oor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Mggen wij u hartelijk dank. hw belangstelling en aanwezigheid tijdens deze dagen is ons tot gmte steun en troost geweest. P. van der Wei-Koene Kinderen Kleinkinderen Zevenh uizen, april 2006 I J 'lijken van belangstelling en medeleven hebben ons I J2' ^er gedaan na het overlijden en bij de begrafenis van I k rbare man, onze lieve vader, opa en overgrootvader I Toe zeer hij gewaardeerd werd en hoe geliefd hij was Mn leven, is voor ons een grote steun en troost in deze Te hjdens verdrietige tijd Heel h, artelijk dank. A. Immerzeel-Knop Piet en Jenny Walter en Hilde, Thijmen Tamara en Alex Desirée M°erkapelle/ april 2006 Oplettende getuige voorkomt dief stal: Voor de tweede keer in een half jaar meldde een oplettende getuige een inbraak aan de Staringlaan. De vrouw was in de cember 2005 getuige geweest van een inbraak in een bedrijf aan de Staringlaan waarna zij de politie belde. In de nacht van donderdag 20 april was het weer zover. De vrouw hoorde een ruitje sneuvelen en keek naar buiten. Zij zag drie mannen bij het zakencentrum aan de Staringlaan staan. Zij belde de politie die direct ter plaatse ging. De mannen waren inmiddels door een andere auto gestoord waarna ze waren weggegaan. Bij het zakencentrum bleek dat er een zij deur kapot was gemaakt. De inbre kers waren echter niet verder geko men dan de hal. De politie bedankt de alerte getuige voor haar mel ding en zet het onderzoek naar de inbraak voort. Aanhouding na brandstichting: De politie heeft woensdag 19 april om 15.20 uur een 48-jarige Waddinxve- ner aangehouden op verdenking van brandstichting aan een woon wagen op het kamp aan de Pater Jornaweg. De verdachte werd ter plaatse aangehouden na verklarin gen van omstanders. In de auto van de verdachte werd een jerrycan benzine en een bijl aangetroffen. De verdachte moest zich in het zie kenhuis laten behandelen aan brandwonden. Een andere bewo ner van het kamp werd eveneens overgebracht naar het ziekenhuis vanwege ademhalingsproblemen. Conflict met dodelijke afloop: Een 23-jarige man uit Waddinxveen is donderdag 20 april om het leven gekomen. De man bevond zich omstreeks 16.00 uur op het woon wagenkamp aan de Peter Jorna weg toen hij een conflict kreeg met een andere man. Deze 45-jarige plaatsgenoot heeft de 23-jarige man met een mes gestoken; het slachtoffer overleed kort daarna aan zijn verwondingen. De 45-jari- ge man is onmiddellijk door de politie aangehouden. De politie heeft de omgeving afgezet om technisch en tactisch onderzoek te verrichten naar de toedracht van het conflict. Botsing tussen drie auto's: Op de Swanlaweg in Zevenhuizen ont stond op woensdag 19 april, omstreeks 19.15 uur, een botsing waarbij drie auto's betrokken waren. Een 18-jarige vrouw uit Voorschoten reed over de Swanla weg in de richting van de Burge meester Klinkhamerweg. Voor haar stonden twee auto's stil voor het rode verkeerslicht, aan het einde van een rij wachtende auto's. De Voorschotense kon omdat zij haar ogen niet constant op de weg gericht had niet meer op tijd tot stilstand komen en klapte achterop de achterste auto. Deze auto klap te achterop de auto daarvoor. Een 66-jarige automobilist uit Zoeter- meer en een 49-jarige man uit Zevenhuizen raakten niet gewond. De Voorschotense is voor controle overgebracht naar het Groene Hart Ziekenhuis. Diefstal uit woning: Maandagmid dag 17 april is ingebroken in een woning aan de Rozenstraat. De dader(s) is binnengekomen door een bovenlicht aan de achterzijde van de woning open te breken. Een DVD-speler en 3 GSM toestellen zijn meegenomen. Snelheidscontrole: Op dinsdag 18 april is met een laser gun een snel heids controle gehouden op de Noordelijke Dwarsweg. Tijdens deze controle is ook gekeken naar het gebruik van de autogordel. In totaal zijn 20 processen verbaal op gemaakt, 17 x gordel, 2 x snelheid en 1 x voor het niet kunnen tonen van her rijbewijs. Wij zijn dankbaar voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Uw aanwezigheid, uw geschreven of gesproken woorden zijn ons tot grote steun. A.P. Valkenburg Kinderen en kleinkinderen April 2006 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging IVyan den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Malze-Koch Marian vd Bogerd-Kind Auto te water: Donderdagmorgen 20 april is een personenauto te water geraakt op het Noordeinde. De bestuurder kon gelukkig op eigen kracht de auto verlaten. De bestuurder verklaarde dat hij uiterst recht moest rijden vanwege een tegemoet komende vrachtau to. Vermoedelijk is hij met zijn rech ter wielen de berm ingereden en vervolgens het water ingegleden. De auto is door een takelbedrijf uit het water gehaald. Diefstal uit woning: Donderdag middag 20 april is ingebroken in een woning aan de Moerkapelse Zijde. De dader is door diverse getuigen gezien en deze hebben waargeno men dat de dader door de inbraak een verwonding aan zijn hand heeft opgelopen. Bij de plaatselijke dro gist heeft hij een pleister gevraagd en is vervolgens met de bus vertrok ken. Nader onderzoek volgt. Boskoop - Toerclub Avanti houdt zaterdag 29 april haar jaarlijkse Oranjetochten. De tochten star ten in het Praathuis aan de Bosweg. De afstanden zijn 20, 40, 60 en 90 kilometer. De start van de 20 en de 40 is tussen 10.00 en 14.00 uur, voor de 60 en de 90 kan gestart worden om 9.00 uur, voor de 60 tot 13.00 en de 90 tot 12.00 uur. Voor meer informatie: telefoon 0172-214844 en 0182- 616946 (na 18.00 uur) of kijk op http://welcome.to/tcavanti. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3