Betaalbare kinderopvang... Het Kwartelnest! ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER TE KOOP Sales Support Professionals ra WIJ ZOEKEN: Perkstraat 67 - Zevenhuizen Hart van Holland 10 mei 2006 pagina 13 Bract3 Maak een afspraak en kom kijken. Klein Caravans BV te Nieuwerkerk a/d IJssel zoekt een administratief medewerker/ster voor 40 uur per week. U krijgt voorlopig een 1/2 jaarcon tract, maar een vast contract voor onbepaalde tijd behoort tot de mogelijk heid. Uw taken zullen gevarieerd zijn: verwerken van orders debiteuren facturering telefonisch contact met leveranciers en klanten inplannen van afspraken in PC overweg kunnen met PC Windows/Exel en Microsoft Office klanten ontvangen aan balie maar ook eventueel kleine werkzaamheden in onze campingshop Dus een Allround administratief persoon met interesse/ervaring in de kam- peerbranche. Denkt u hiervoor de geschikte man/vrouw te zijn stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar Klein Caravans BV, Hoogeveenenweg 15, 2913 LV Nieuwerkerk a/d IJssel, t.a.v. Ineke Klein. Vraagprijs 259.000,- k.k. Ga voor meer informatie én andere functies naarwww.jobs.exact.nl www.exact.nl softwctr»? Voor kinderen van 0 tot 4 jaar biedt SZK kinderopvang een vertrouwde plek. In een knus en gezellig pand met in het midden een grote speelhal kunnen de kinderen uit de 4 groepen elkaar ontmoeten en spelen. SZK kinderopvang Net Kwartelnest Burg. Klinkhamerweg 84b 2761 BJ Zevenhulzen 0180 - 63 16 58 Openingstijden: 07.30 - 18.30 uur www.szk.nl Exact Software is een internationaal vooraanstaande producent van zakelijke software voor kleine en middelgrote organisaties. Naast traditionele, geïntegreerde oplossingen voor Enterprise Resource Planning (ERP) ontwikkelt Exact Software daaraan gerelateerde oplossingen voor onder andere HRM, CRM, Project Management en elektronische workflow. Exact Software (hoofdkantoor: Delft) heeft een netwerk van ruim 40 vestigingen wereldwijd. Met 2700 medewerkers en oplossingen in 40talen bedient Exact Software klanten in 125 landen. Sinds 1999 is Exact Holding NV genoteerd aan de Euronext Amsterdam Stock Exchange. Exact values A firm set of values helps us making the difference in serving our customers with business software solutions. Trust, respect, honesty, courage, integrity, passion, commitment and fun are the values we at Exact Software believe in. It's not the solo run we are bearing in mind, it is teamwork built on values the team players share. Exact Software Nederland bestaat uit twaalf autonome divisies en circa 6oo medewerkers. Voor een aantal van onze divisies zijn wij op zoek naar Functieomschrijving Als Sales Support Professional ben je verantwoordelijk voor het genereren van leads en het voorlichten van klanten en prospects over de producten van Exact. Je ondersteunt accountmanagers bij het afronden van deals. Als je een commerciële loopbaan ambieert, is Sales Support Professional een perfecte functie. In deze (slarters)functie ben je onderdeel van hel salesleam. Je ondersteunt de collega's van de buitendienst en je adviseert klanten en businesspartners overde producten van Exact. Je stelt offertes op en verzorgt de administratieve afhandeling van verkooporders. Je neemt zoveel mogelijk initiatief om onze dienstverlening bij nieuwe en bestaande relaties uit te breiden. Functie-eisen Werk- en denkniveau: MBO+/HBO. Relevante werkervaring: startersfunctie, enige ervaring met verkoop is een pré. Affiniteit met financieel administratieve vraagstukken. Affiniteit met ICT. Kennis van Exact Software-producten is een pré. Ons aanbod Een uitdagende functie binnen een jong en collegiaal team. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een zeer dynamische en innovatieve omgeving. Interesse? Stuur je CV met motivatie naar Exact Software Nederland, t.a.v. Ellis Slot, Postbus 5066, 2600 GB Delft. Je kunt je reactie ook mailen naar recruitment@exact.nl. Heerlijk rustig gelegen, goed onderhouden eengezinswoning aan de rand van de gewilde en jonge woonwijk Swanla. Indeling: Beg. gr.: Hal/entree. Z-vormige woonkamer (ca. 36 m2) v.v. plavui- zenvloer met vloerverwarming en openslaande deuren naar de fraai aangelegde tuin. Binnenhal met gedeeltelijk betegeld toilet. Keuken met veel licht vanwege de glazen achterpui. Ie Verd.: Overloop, ruime ouderslaapkamer (ca. 14 m2). Twee slaapkamers van resp. circa 10 m2 en 8 m2. Geheel bet. lichte badkamer v.v. ligbad, wastafel en tweede toilet. 2e Verd: Overloop met Velux dakraam. Aparte ruimte met wastafel, aansluiting wasmachine, opstelplaats C.V. ketel (bwjr. 1993) en bergkast. Extra slaapkamer. Oplevering in overleg. Bwjr.: 1993. Inh.: ca. 355 m2. Opp.: ca. 124 m2. SZK kinderopvang zo goed als thuis, betrouwbaar, veilig, professioneel en een van de goedkoopste van de regio. Dorpsstraat 146 - Zevenhuizen Tel. 0180-631655 - Fax: 0180-633808 Internet: www.perdijkmakelaardij.nl NVM

Hart van Holland | 2006 | | pagina 13