CONCERT UIT DE NIEUWE WERELD CONCERT TUHU STEKPOP 2006 Diabetes Fonds Hart van Holland 31 mei 2006 pagina 22 hovdon. www.diabetesfonds.nl Leren van regionale onder nemers uit de praktijk Moerkapelle/Nesselande/Nie uwerkerk aan den IJssel - Trekkervrienden Moerkapelle houdt zaterdag 3 juni voorde 16e keer jaar een rondrit met nieuwe en oude trekkers. Deze tocht vertrekt om 10.00 uur vanuit Moerkapelle via Zevenhuizen richting Mieu- werkerk. Dit jaar doen de 60 trekkers ook de Rotterdamse nieuwbouwwijk Nesselande aan. Het Oranje Festival Nesse- lande heeft de Trekkervrien den uitgenodigd voor een koffiestop. Om circa 11.00 uur verschijnt de trekkerop tocht op de Groeneweg opa via de Brandingdijk uit teko- men bij Albert Heijn, waar koffie gedronken wordt. Om 12.00 uur vervolgen de trek kers hun route naar Nieuwerkerk aan den IJssel, Belangstellenden zijn wel kom om de trekkers te komen bezichtigen. oon vöonaaKrviarfcf on ooft modo^how No^olando - 5lj 'Po Floiadon' aan do Wollofoppoftwog. word op ttowolvaarfidag. Hartproblemen zijn vaak een gevolg van diabetes. 250.000 Mensen in Nederland hebben diabetes zonder dat ze het zelf weten. Daarom zou iedereen de Diabetes Risico Test moeten doen op of bel 0800-5766 123 als startende ondernemer te maken krijgt: bijvoorbeeld het onderne mingsplan, een administratie op zetten en parttime ondernemen. Vervolgens is er een discussie met recent gestarte ondernemers uit de regio en deskundigen van de belas tingdienst, een bank en een accountant. Deelnemers kunnen zich vooraf aanmelden via: www.kvk.nl/startersavond. Ook is het mogelijk om gratis toegangs kaarten te bestellen via de afdeling Voorlichting: 010-4027610. Nieuwerkerk aan den IJssel - leder een die plannen heeft om (partti me) voor zichzelf te beginnen is dinsdag 6 juni welkom op de Star- tersavond van de Kamer van Koop handel in het Van der Valkhotel aan de Parallelweg Zuid 185. De avond begint om 19.00 uur en wordt om 19.30 uur geopend door mevrouw C.Oster van de gemeente Nieuwer kerk aan den IJssel. De eerste stap op weg naar het ondernemerschap bestaat meestal uit het praten over plannen en het verzamelen van algemene informa tie over het starten van een bedrijf. Op de infomarkt kan men zich oriënteren bij de stands van de diverse partijen waarmee men als starter te maken gaat krijgen, zoals: dë Belastingdienst, lokale banken, gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel, een notaris, een accountant en natuurlijk de Kamer van Koophandel. De presentatie van de Kamer van Koophandel omvat alle facetten waarmee je Nesselande - Het Alexander Kamerkoor zingt op 9 en 11 juni muziek uit de Nieuwe Wereld, in samenwerking met jong pianota lent en finalist van de Rotterdamse Pianodriedaagse Kaspar Kazil. Op het programma staan werken van componisten opgegroeid in de Verenigde Staten, en'werken van componisten waarvoor de Verenigde Staten toevluchtsoord was, leerschool of concertpodium. Met werken van Barber, Hindemith, Dvorak, Thompson, Copland en andere. Het concert van vrijdag 9 juni vindt plaats in Citykerk het Steiger vanaf Nesselande - In Zaal de Knoop treedt donderdag 8 juni om 20.00 uur de groep Tuhu op. Tuhu pre senteert een fijnbesnaard pro gramma met muziek uit Latijns- Amerika: een muzikale rondreis langs paden van lyriek, warmte, passie en melancholie in het rijk- getimbreerde gezelschap van temperamentvolle rasmuzikan ten. De entree is gratis en ieder een is welkom. Kijk voor meer informatie op www.pifano.nl. KERKDIENSTEN - Zondag 4 juni Kerk in Nesselande (Brede School) 10.00 uur ev. G. van den Bos. HUISARTSENPRAKTIJK Nesselande Noord, Robert van 't Hoffstraat 10, tel. 010-8903320. SPOEDGEVALLEN en/of levensbe dreigende situaties: op werkdagen 8-17 uur: 010-8903321. Spoedgevallen tijdens avond, nacht, weekeinde of feestdagen: Huisartsenpost IJsselland Ziekenhuis, tel. 010-2799262. Hazerswoude - Stekpop staat weer voor de deur. Het jaarlijkse feest, dat plaatsvindt in de feesttent op het Dorpsplein naast Jongeren-cen trum Stek, heeft ook dit jaar een vol programma, met op vrijdagavond 2 juni een optreden van Jovink en de Voederbietels. Zaterdagavond 3 juni is het de beurt aan Après skihut on tour. Voor meer informatie www.jcstek.nl. Wijkorganisatie Nesselande: WONIO 010-2222811 ofinfo@nesseweb.nl

Hart van Holland | 2006 | | pagina 22