Van ct Hof heeft heel wat huizen in huis! Boskoop Moerkapelle Zevenhuizen Verhuisplannen? Waarde Certificaat Ja wij willen graag dat er een makelaar langskomt voor een kostenloze prijsindicatie van ons huis, zonder enige verplichting p_van 't hof H Als je alles op 'n rijtje zet, ga je gelijk naar Van 't NVM v makelaardij Hart van Holland 31 mei 2006 Naam: Adres:. Postcode/ plaats:. Telefoon: Opmerkingen/ bijzonderheden:. - C T 15 t Calville 23 Vraagprijs 259.000,- k.k. Algemeen: In de zeer gewilde nieuwbouwwijk, water- wijk gelegen royale eengezinswoning (1997). Deze woning met speelse woonkamer en 3 slaapkamers is keuring verzorgd en gelegen nabij het centrum van Boskoop en uitvalswegen. Met een inhoud van ca. 400 m3 en een woonoppervlakte van ca. 140 m2 is het een ideale gezinswoning. Het perceel waar deze op staat is 120m2 en biedt een fijne, op het "Oosten" gesitu eerde achtertuin en v.v. bestrating, een vrijstaande houten berging en achterom. Indeling: Entree/hal; Toilet v.v. font.; M.k.; De woonkamer is v.v. een parketvloer (eiken), trapkast en open slaande deuren naar de tuin in de zitkamer; De eetkamer is gesitueerd aan de voorzijde; De keuken heeft 2 rechte keukenopstellingen met inbouw.app. (Siemens): vaatwasser, hete luchtoven, keramische kookplaat, koel/vriescombinatie, magnetron en schouw. Ie Verd.: Overloop; 1 Grote slaapkamer aan de a.z.; Badkamer met hoekbad, douchecabine, closet en wastafel; 1 Grote slaapkamer aan de v.z. met laminaatvloer. 2e Verd.: Zolderslaapkamer met een privé terras op het Westen (ca. 15 m2), een schuifkastenwand, c.v.-ketel (1998), wasmachineaansluiting en mechanische ventilatie; Op deze verdieping is de slaapkamer gemakkelijk ver der af te scheiden van de installatieruimte. Bijzonderheden: De woning is buiten opnieuw beschilderd, heeft nog GIW garantie en is keurig verzorgd. Kortom zoekt u een fijne eengezinswoning welke keurig is verzorgd en welke is gelegen in een kinderrijke omgeving dan is dit wellicht uw woning. De oplevering is in overleg. Mauritsstraat 7 Vraagprijs: 198.000,- k.k. Algemeen: In rustige en kindvriendelijk woonstraat gele gen eengezinstussenwoning met vrijst. stenen berging. Deze woning heeft een bijzonder aspect, namelijk dat de voortuin wordt betreed middels een afgesloten entree waardoor deze voortuin, mede door zijn zonnige ligging (Westen), als tweede achtertuin te gebruiken is. Bouwjaar 1969, 120 m2 eigen grond, woonoppervlakte ca. 100 m2 en inhoud ca. 320 m3. De echte achtertuin is netjes aangelegd en vanaf de woonkamer bereikbaar, beschikt over een achteringang en is gesitueerd op het Oosten. Indeling: Entree/hal met meterkast en vaste kast; Toiletruimte v.v. closet en fonteintje; Gesloten keuken met U- vormige opstelling, wasmachineaansl. en badgeiser. De woonkamer met trapkast heeft een grote van ca. 2b nf Eerste verdieping: Overloop; Badkamer v.v. dubbele wastafel, closet, bidet, ligbad en douchecabine; 1 Slaapkamer (13m2) aan de voorzijde met airco unit; 1 Slaapkamer (13m2) met balkon aan de achterzijde. Tweede verdieping: Overloop met c.v. ketel (1986); Zolderslaapkamer (14m2) met vaste kast, grote bergruimte, wastafel en dakkapel. Bijzonderheden: De woning is geheel v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas; Moerkapelle is zeer gunstig gelegen ten opzichte van grote steden, de A12 en is gesitueerd in een rustige en groene omgeving. De oplevering van deze leuke woning is in overleg. tóe***? Kratonlaan 124 Vraagprijs 272.500,- k.k. Algemeen: In kindvriendelijke rustige omgeving gele gen geheel verbouwde eengezinswoning welke in 2001 3.50m is uitgebouwd. De achtertuin ligt op het N-W en is v.v. sierbestrating, vrijst. houten berging en achterom. De woning is gelegen nabij winkels, scholen en openbaar vervoer. Bouwjaar 1985,124 m2 eigen grond, en inhoud ca. 395 m3. Indeling: Entree/hal met spachtelputz wanden, garderobekast en trapkast; Meterkast; Toiletruimte; Semi- open eetkeuken met L-vormigp lichte keukenopstelling; Royale uitgebouwde tuingerichte woonkamer 40 m2) met spachtelputz wanden, geschuurd plafond, gashaard en toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin. De gehele beg. grond is v.v. een plavuizen vloer met vloerverwarming. Eerste verdieping: Overloop met spachtelputz wanden; Badkamer v.v. douchecabine met stortdouche, dubbele wastafel en hangend toilet; 1 Slaapk. aan de voorz.; 1 Slaapkamer aan de achterz. (voorheen 2) met royale schuifwand- kast en airconditioning. Tweede verdieping: Overloop/voorzolder met bergruimte achter de knieschotten, toegang tot bevloerde bergvliering, cv-combi opstelling, wasmachine- en drogeraansluiting; 1 Slaapk. aan de voorz.; 1 Slaapk. aan de achterz. beide v.v. bergruimte achter de knieschotten en velux dakvenster. Bijzonderheden: Deze uitstekend onderhouden woning is v.v. hardhouten kozijnen met dubbele beglazing, deels kunststof kozijnen met HR glas, muur-, vloer- en dakisolatie. Het schilderwerk aan de voorz. is uitgevoerd in 2006. De oplevering is in overleg. Ingevuld Waarde Certificaat in een gesloten envelop opsturen naar Van 't Hof Makelaardij Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Zijde 25 2771 EJ Boskoop Dorpsstraat 154 2761 AJ Zevenhuizen powered by nvm Dorpsstraat 154, 2761 AJ Zevenhuizen Telefoon 0180 - 63 26 55 Telefax 0180 - 63 23 67 E mail zevenhuizen@hof-makelaardij nl Internet www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rij Bodegraven, Boskoop. Gouda. Gouda Goverwelle, Wadding Zevenhuizen en Zoetermeer

Hart van Holland | 2006 | | pagina 40