QesLmrant Menu's a Carte K. van der Knaap Elke dag een ander vooruitzicht in Newport Nesselande Het grote voordeel van Albert Heijn Ontwerpen Nieuwbouw Renovatie e<roe/( de Zevenhvd& Meer dan 20 jaar ervaring in voor meer informatie www.kvanderknaap.nl ARCADIS Ruseier Makelaars Nesselande begint als woonwijk steeds meer gestalte te krijgen en bewijst zo de filosofie waarmee zij ontworpen is: Nesselande staat voor ruim, vrij en sfeervol wonen. Het paradepaardje van Nesselande is Newport, het project di rect aan de Zevenhuizerplas. In Newport komen alle goede dingen van het leven samen: mooie woningen, een bruisende boulevard met winkels voor de aange name en dagelijkse dingen, een breed strand, gelegenheid voor watersport- In Newport is geen dag hetzelfde! Albert Heijn is de hoofdsponsor van het Albert Heijn Nesselande Beachevent. Albert Heijn Nesselande wil het dagelijkse leven en zeker het boodschappen doen aangenaam, gemakkelijk en bij zonder maken. Wij willen de wensen van onze klanten vervul len. De klant staat centraal. Wij proberen onze klanten altijd de meeste keuze, de beste kwaliteit en veel inspiratie te bieden. We hebben een compleet versassortiment en een uitgebreid ar tikelenbestand. De klant kan hierdoor prima bij ons terecht voor de dagelijkse, week- en weekendboodschappen. Naast de bood schappen hebben wij ook Albert Heijn Ticketservice, met dit jaar veel nieuwe pretparken en uitjes, staatsloterij en fotoservice. En bij ons geldt: niet tevreden, geld terug. Van maandag tot en met donderdag zijn wij geopend van 8:00 tot 20:00, op vrijdag van 8:00 tot 21:00 en op zaterdag van 8:00 tot 20:00. Dus ook op zaterdag kunt u lekker rustig bood schappen doen. En staat u bij ons met drie in de rij? Dan openen wij er een kassa bij. Bijkomend voordeel van onze winkel is de goede bereikbaarheid. Albert Heijn Nesselande ligt centraal tussen Zevenhuizen, Ze venkamp/Ommoord en Nieuwerkerk aan den IJssel. Daarnaast hebben wij ruim 90 gratis parkeerplaatsen voor de deur! Onze mederwerkers zijn het gezicht van de winkel. Ze zijn er voor u als aanspreekpunten en wijzen u graag de weg in de win kel. U bent van harte welkom! Kretalaan 168 - 3059 XL Rotterdam - 010-222 28 46 Strandweg 1 2761 (DMZevenhuizen (aan de Zevenhuizerptas) 'del: (010)4212025 •zvww.strandgaper.nl AAJvnNTElVïERSBEDRIJF BV WADDINXVEEN Hart van Holland 14 juni 2006 steden als Barcelona en Kopenhagen, maar ook in ons eigen Nederlandse Scheveningen. De voorbereiding voor de verkoop en bouw van Newport is in volle gang. Tussen 2007 en 2010 worden in totaal 464 woningen, 10.000 m2 win kelruimte en een parkeergarage voor 700 auto's gebouwd. Het woningaanbod is zeer divers, van eengezinswoningen tot appartementen en pent houses in de top van de drie woontorens. Het streven is om dit najaar nog met de eerste fase in verkoop gaan. Wilt u meer informatie over wonen in Newport of wilt u zich alvast inschrijven als geïnteresseerde, neem dan contact op met ATTA makelaars in Rotterdam (010 4335710) of bezoek de website vwvw.newport- nesselande.nl. Newport is uniek in Nederland; het eerste winkel- en wooncom plex aan een grote plas, welke speciaal voor Nesselande ver groot. Newport is in nóg een opzicht uniek. De architecten zijn er in geslaagd om het gebied te ontwerpen in de sfeer van een badp laats. De inspiratiebron daarvoor is te vinden in Newport Nesselande bestaat in totaal uit drie deelprojecten; Miami, Barcelona en Kopenha gen. 'Upermarktmanger Albert Heijn "Nesselande ARCADIS is een toonaangevende dienst verlenende kennisorganisatie, wereldwijd werkzaam op de terreinen infrastructuur, sport, gebouwen en milieu. Vanuit de visie dat ieder project deel uitmaakt van een groter geheel werken de mensen van ARCADIS aan innovatieve oplossingen waarin economie, functionaliteit en leef baarheid duurzaam samengaan. Centraal in onze integrale aanpak staat de meer waarde voor onze opdrachtgevers. Sport Jaarlijks worden in Nederland duizenden goals gescoord, aces en runs geslagen en records gebroken op sportvelden van AR CADIS. We zijn de specialist als het gaat om (stadion)sportvelden in natuurlijke- en capaciteitsverhogende constructies en heb ben baanbrekend werk verricht op het ge bied van kunstgras sportvelden. Elke sport heeft zijn veld: (kunst)grasvelden zijn er in vele soorten. Voor hockey, korfbal en voet bal leggen wij velden aan met een goed dempend vermogen, terwijl tennissers de voorkeur geven aan een harder veld waar de bal beter opstuiten. ARCADIS heeft voor elke toepassing de juiste oplossing in huis. Steeds meer gemeenten en sportverenigin gen schakelen ons daarom in voor ontwerp, aanleg, renovatie, onderhoud en beheer van binnen- en buitensportaccommodaties. U kunt bij ons terecht voor onderzoek en sportbeleidsadvisering, ontwerp en voor bereiding, projectmanagement en directie voering, aanleg, renovatie en beheer, ver plaatsen en herontwikkeling Of het nu gaat om voorzieningen op top niveau of amateurniveau, ARCADIS is de allround specialist. Wij leveren maatwerk oplossingen met een duurzame kwaliteit en optimale gebruiksmogelijkheden. Op één van de mooiste plekjes van het toch al zo prachtige Nesselande, gaat Ruseier Makelaars van start met een nieuw kantoor gelegen aan de Kretalaan, waar tevens een vestiging van Huis Hypotheek gevestigd zal zijn. Met riant uitzicht op de Zeven huizerplas, vormt dit kantoor het lo gische startpunt voor iedereen die overweegt om in deze bijzondere wijk te gaan wonen. Ruseier Makelaars Nesselande, geopend omstreeks au gustus, is een initiatief van Art Knibbe en Menno Geijsendorpher, al jaren de vertrouwde gezichten van Ruseier Makelaars Capelle aan den IJssel. "Het definitieve winkelcentrum wordt pas over 2 a 3 jaar opgeleverd", vertelt Menno Geijsendorpher."Maar daar wilden wij niet op wachten. Er is zoveel vraag naar wo ningen in dit prachtgebied, dat we onze klanten daar nü ter plekke van dienst wil len zijn" Met het oog daarop is gekozen voor een tijdelijke vestiging, gelegen te genover de eveneens tijdelijke winkel van Albert Heijn. Menno: "Nesselande wordt nü gebouwd, daar willen wij als kantoor letterlijk en figuurlijk middenin zitten". Voor informatie of vragen: 010-4515100.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 31