INTOCHT WADDINXVEENSE AV0ND4DAAGSE IN ORANJE ikbespaar. ikbespaar.nl Hart van Holland 14 juni 2006 pagina 32 Verandering den er, buiten een enkele valpartij, geen noemenswaardige incidenten plaats. Op de slotavond verzamel den alle deelnemers zich traditie getrouw op het evenemententer rein voor een gezamenlijke intocht onder begeleiding van drumbands en majorettes. De organisatoren hadden de deelnemers opgeroe pen om op de slotavond in het oranje gekleed te gaan, met het oog op het WK voetbal, dat die dag begon. Vrijwel alle deelnemers hadden aan deze oproep gehoor gegeven. Hierdoor leek Waddinxveen op vrijdagavond één Oranjezee. Door Karin Jongkind (Tekstueel) Waddinxveen - Zo'n 2000 mensen liepen vorige week mee in de tien de editie van de avond4daagse van Waddinxveen. Ook dit jaar was het evenement georganiseerd door het Comité Waddinxveen Wandelt en vonden start en finish plaats op de velden van voetbalvereniging Be Fair. Van dinsdag tot en met vrijdag 'streden groot en klein' moedig voor het einddoel, de felbegeerde medaille. Op de laatste avond hul digde burgemeester Henk Roijers de mensen die voor de tiende keer deelnamen. Het pop-in koor Boskoop verzorgde bij de huldi ging van alle lopers aan het einde van de slotavond een spetterend optreden. Iedere avond werd een ronde van 5 of 10 kilometer gelopen door het dorp. De route had op een aantal plaatsen wat wijzigingen onder daan ten opzichte van voorgaande edities. Deze veranderingen had den vooral te maken met de ver keersveiligheid op de route. Verspreid over de route waren EHBO'ers of, waar nodig, verkeers regelaars aanwezig. Gelukkig von- (foto Jan van Woerden) Steeds meer Nederlandse vogel soorten worden bedreigd. Al 78 van de 180 soorten broedvogels staan op de Rode Lijst. Nog even en we kunnen ook de Grutto alleen nog ingelijst bewonderen. Daarom werkt Vogelbescherming Nederland aan meer natuur voor bedreigde vogels. Help mee, kijk wat u kunt doen op www.vogelbescherming.nl Vogelbescherming NEDERLAND

Hart van Holland | 2006 | | pagina 32