Waddinxveen Wokkelt met kortingen! H Wat is een Wokkeltje? Wat is Wokkelen Wanneer krijg ik een gratis Wokkeltje? BonusWokkeltjes Wat krijg ik voor "mijn" Wokkelties? Deze week startte de Ondernemers Vereniging Waddinxveen (OVW) een leuke spaar- en bespaaractie voor consumenten. Middel is het "Wokkeltje"; een felgekleurd oranje plastic muntje dat haar naam dankt aan de twee getordeerde zuilen die kenmerkend zijn voor Waddinxveen. Klanten van veel Waddinxveense winkels krijgen bij besteding van 20 euro of l 0 euro bij verswinkels als de bakker, slager en groenteboer, een gratis Wokkeltje. Deze muntjes kunnen zij bij dezelfde of de andere plaatselijke winkeliers inleveren tegen fikse kortingen op allerlei pro ducten of voor ander aantrekkelijk voordeel ruilen. De actie loopt tot en met 31 augustus 2006. Dubbel voordeel ledereen spaart wel iets bij een winkel. Zegels, stempels, elektronische punten. Wokkeltjes (be)sparen werkt mis schien hetzelfde maar is toch anders. Klanten kopen namelijk geen Wokkeltjes, maar krijgen die gratis bij beste ding van 20 of 10 euro. Tegen inlevering van maar een paar Wokkeltjes profiteren zij direct van kortingen die kunnen oplopen tot wel tientallen euro's of procenten. Wokkeltjes sparen kost dus niets, terwijl Wokkeltjes uitgeven al snel geld oplevert voor het in Waddinxveen winkelende publiek. Met zoveel voordeel wil iedereen wel "Wok kelen". De Ondernemers Vereniging Waddinxveen verwacht dan ook dat zowel haar leden, de winkeliers, alsook de consumenten veel plezier beleven aan deze nieuwe rage. Het Waddinxveense Wokkeltje is een fel oranjegekleurd plastic muntje met een dia meter van 29 mm. Op de voorzjicle sta hel logo van de OVW in rel.ef afgebeeld op de achterzijde het logo van eervan de elf sponsoren; OVW-leden die, enthousiast over deze actie, dit initiatief financieel o dersteunen. In principe geven alle winkeliers die lid zijn van de OVW van 9 juni t/m 31 augustus Wokkeltjes uit. In dezelfde periode verzilveren klanten van deze OVW-leden de muntjes tegen kortingen of andere voordelen. Uitgifte en inname van de (be)spaarmuntjes noemen we gemakshalve 'Wokkelen Voorbeeld l U doet voor 65 euro aan boodschappen in een supermarkt. U krijgt 3 Wokkeltjes gratis. Voor beeld 2 U koopt voor 25 euro brood en banket bij een bakker. U krijgt 2 Wokkeltjes gratis. Voorbeeld 3 U schaft voor 100 euro een speciaal actieartikel aan. J krijgt 5 Wokkeltjes gratis plus nog eens 5 als bonus. Sommige winkels stunten met Wokkeltjes en geven er bij de verkoop van een bepaald artikel extra uit. Voorbeeld l Normaal betaalt u voor een koffiezetapparaat 69,95. Tegen inlevering van uw 6 Wokkeltjes is dat maar 59,-. Uw voor deel: 10,95! Voorbeeld 2 Alle klanten van een bepaalde winkel krijgen 10% korting op het assortiment. U krijgt 5% extra korting omdat u in de actieperiode 5 Wokkeltjes inlevert. Voorbeeld 3 U besteedt voor 40 euro aan boodschappen. Voor 10 Wok keltjes en bijbetaling van 5 euro koopt u er een pakket van 20 euro bij. Deze unieke aktie is alleen geldig bij deze deelnemer in week: Voor meer informatie: www.ovw.nu Hart van Holland 14 juni 2006 pagina 7 r Een initiatief van: Ondernemers Vereniging Waddinxveen Idee, concept en realisatie: ap-art.net, partner in communicatie

Hart van Holland | 2006 | | pagina 7