DEGRAAF Blijf dromen! Venrooy Tandtechniek "zUID H°LLAND ÉM. piovincie Holland Zuid KUNSTGEBITTEN Bekendmaking Verordening en beleidsregels ter inzage jiftli§üP.R BOUWBEDRIJF maakt werk van het bouwen Bekendmaking beschikking Wet milieubeheer Onderwerp Oogstfeest Zevenhuizen 2006 Help vluchtelingen hun dromen waarmaken! Giro 999 Den Haag FA. VAN WILLIGEN Bekendmaking Vaststelling beleidsregel Brijnbeleid voor pagina 16 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 12 juli 2006 Het algemeen bestuur van Schieland en de Krimpenerwaard heeft op 28 juni 2006 de Verordening rekeningcommissie hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard vastgesteld. Deze verordening treedt in werking op 1 januari 2007 en wordt geplaatst in het Publicatieblad van Schieland en de Krimpenerwaard 2006, nr. 4. Op 11 juli 2006 heeft het dagelijks bestuur van Schieland en de Krimpenerwaard de beleidsregels voor het aanwijzen van belastingplichtigen gewijzigd. Deze beleidsregels zijn noodzakelijk indien bij heffen van belastingen een keuze dient te worden gemaakt uit meerdere gelijkwaardige belastingplichtigen. De wijzigingen betreffen: - een aanvulling van de beleidsregels met hierin opgenomen een volgorde die wordt aangehouden bij de heffing van precariobelasting; - een aanvulling van de beleidsregels met een algemene regel voor alle belastingen die het hoogheemraadschap heft. De algemene regel is bedoeld om, in geval er een verzoek wordt ingewilligd om de aanslag ten name van een andere belastingplichtige te zetten, dit met ingang van de eerstvolgende aanslag toe te passen. De aanvulling van de beleidsregels in het kader van de precariobelasting treedt met ingang van het belastingjaar 2006 in werking. De ingangsdatum van de algemene regel is 1 augustus 2006. De beleidsregels worden geplaatst in het Publicatieblad van Schieland en de Krimpenerwaard 2006, nr. 5. De publicatiebladen van Schieland en de Krimpenerwaard zijn tegen betaling van leges vanaf heden verkrijgbaar bij de afdeling Bestuurlijke en Juridische Zaken, tel. 010 45 37 274. Bovengenoemde stukken liggen vanaf heden gedurende 12 weken ter inzage bij de receptie van het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard, Maasboulevard 123 in Rotterdam. U kunt de stukken ook downloaden vanaf de website www.schielandendekrimpenerwaard.nl. mr.l.C.M.Baltus, secretaris mr.J.H. Oosters, dijkgraaf Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard T. 010 45 37 200 www.schielandendekrimpenerwaard.nl bedrijfspanden woningbouw bungalows kantoren winkels Moerkapelle Tel.: (079) 593 12 40 Fax: (079) 593 23 91 www.bouwbedrijfdegraaf.nl groot onderhoud en renovaties speciaal onderhoudsteam voor kleine verbouwingen en onderhoud VERKEERSSCHOOL Waar slagen niet bijzonder is (A) Motor, zware en lichte klasse (B) Auto, schakel en automaat (E) Aanhanger achter luxe auto Buiten losse lessen zijn wij ook gespecialiseerd in cursussen: in 10 dagen of in 4 weken. Ook met rijbewijs garantie. Theorie opleidingen in 6 avonden. Bel voor info en intakeles: Tel. 0180 - 32 17 76 Autotelefoon: 06 - 22460885 www.sh-verkeersschool.nl Sh.verkeersschool@12move.nl Frank opereert in een kapotgeschoten kliniek. Hij hoeft niet na te denken over het bieden van hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor 5 per maand. M** r doe* ZONDER GRENZEN www.artsenzondergrenzen.nl Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 9 januari 2006 een aanvraag om vergunning ingevolge de Wet milieubeheer ontvangen van KMN Beheer B.V. voor een potplantenkwekerij (bedekte teelt) en voor de productie van elektriciteit en warmte door middel van Warmte Kracht Koppeling (WKK) en de verkoop daarvan. De inrichting is gelegen aan de Tweede Tochtweg 98 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben besloten de vergunning te verlenen. Inzage U kunt de beschikking en de overige relevante stukken van 24 juli 2006 tot en met 4 september 2006 inzien op werkdagen: bij de Directie Groen, Water en Milieu van de provincie Zuid-Holland, kamer D405, tijdens kantooruren, Zuid-Hollandplein 1 te Den Haag, tel .nr. (070) 441 73 24; bij de receptie in het gemeentehuis van Nieuwerkerk aan den IJssel, van 09.00-12.00 uur en van 14.00-16.00 uur, Raadhuisplein 1, tel.nr. (0180) 33 04 08; in het gemeentehuis van Zevenhuizen-Moerkapelle, van 08.30-12.00 uur, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, tel.nr. (0180) 63 77 25. Gedurende deze periode kunt u de stukken buiten vermeide uren inzien na telefonische afspraak. Beroep Tot en met 5 september 2006 staat alleen voor belanghebbenden beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 HA Den Haag. Géén beroep kan worden ingesteld door een belanghebbende aan wie redelijkerwijs kan worden verweten geen zienswijzen over de ontwerpbeschikking te hebben ingebracht. De beschikking treedt in werking met ingang van de dag na het einde van de beroepstermijn, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening, de beschikking treedt dan niet in werking voordat op het verzoek is beslist. Het beroepschrift moet, in tweevoud, worden gericht aan de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak; het verzoek om een voorlopige voorziening moet worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, beide onder vermelding van DGWM 2006/9718. Voor zowel het beroep- als het verzoekschrift is griffierecht verschuldigd. Inlichtingen Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de afdeling Vergunningen, de heer ing. H. Hagen, tel.nr. (070) 441 71 80. DWM/258 Op zaterdag 2 september 2006 is het weer Oogstfeest te Zevenhuizen! Noteer deze datum in uw agenda, want het beloofd weer een mooi pro gramma te worden. De bijna 1 kilometer lange Dorpsstraat met alle aan deze straat grenzen de pleinen worden voor 1 dag omgetoverd tot een groot evenemententer rein. Tweehonderd kramen met interessante waren, vele oude ambach ten aangevuld met gezellige terrassen en aantrekkelijke evenementen bieden vermaak aan jong en oud. Kijk voor meer informatie regelmatig op: www.oogstfeestzevenhuizen.nl Waarover droom je als je al jarenlang in een vluchtelingen kamp zit? Hoe ziet je toekomst er uit als je niets hebt? In landen als Soedan, Congo en Colombia lijkt een hoopvolle toekomst ver weg. www.vluchteling.org STICHTING VLUCHTELING Reparaties klaar terwijl u wacht B+O gebit eendags behandeling Ook voor het klikgebit/implantaten Raadhuisplein 4 - Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180 313633, geopend van ma. t/m vrijdag WORD VRIEND VAN EEN VLUCHTELING Bouw mee aan een toekomst voor weeskinderen Wereldwijd geven we weeskinderen een toekomst met een liefdevol thuis, onderwi en medische zorg. Wilt u ook meebouwen? Kijk voor meer informatie op www.soskinderdorpon.nl of bel (020) 408 01 90 SOS-KINDERDORPEN bouwt voor weeskinderen een toekomst 300 STUKS DIEPVRIESKISTEN KOEL- VRIESKASTEN WAS- DR00GMACHINES ook inbouw Mog. schoonheidsfoutje bekende merken 2 jaar volledige garantie VOORHEEN FA. MOERMAN DINSDAG GESLOTEN. Bergweg Noord 10a, Bergschenhoek Telefoon 010-5213063 GLASTUINBOUW EN BOOMTEELTSECTOR Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland maken bekend dat zij iedere belanghebbende in de gelegenheid stellen kennis te nemen van de ontwerp-beleidsregel voor brijnlozingen in de bodem. Vele bedrijven in de landbouwsector gebruiken voorgezuiverd grondwater voor hun zoetwater voorziening voor de teelt. Bij de zoetwaterproductie komt zout afvalwater (brijn) vrij. Dit brijn loost men meestal in de bodem. Op grond van het Lozingenbesluit Bodembescherming is het verboden brijn in de bodem te lozen. Het lozen is alleen toegestaan wanneer het bevoegd gezag een ontheffing hebben verleend aan het bedrijf of bedrijven die brijn in de bodem willen lozen. Gedeputeerde Staten hebben voor het reguleren van de brijnlozingen een beleidsregel opgesteld. Dit beleid is met name van belang voor de glas- en boomtceltscctor. De beleidsregel houdt in dat een overgangsperiode tot 4 juli 2013 in werking zal treden voor het lozen van brijn in de bodem. In de overgangsperiode zal Gedeputeerde Staten de glastuinbouw- en boomteeltsector in de gelegenheid stellen over te schakelen naar duurzamere vormen van gietwaterproductie. Na 5 juli 2013 zal het bevoegde gezag alleen ontheffing verlenen voor brijnlozingen in de bodem indien is voldaan aan een aantal technische en administratieve vereisten. Zienswijze Vanaf 24 juli 2006 tot en met 4 september 2006 ligt de ontwerp-beleidsregel Brijnbeleid ter inzage bij alle gemeentehuizen en waterschappen en in het provinciehuis van Zuid-Holland. Conform artikel 3:11, lid 4, jo 3:16 van de Awb ligt het besluit gedurende 6 weken ter inzage. Belanghebbenden kunnen conform artikel 3:15 van de Awb zijn of haar zienswijze over het onderwerp naar voren brengen. Omdat sprake is van beleidsregel conform artikel. 8:2a van de Awb bestaat er voor de indiener van de zienswijze geen mogelijkheid voor het instellen van een beroep bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Informatie De ontwerp-beleidsregel brijnbeleid is te downloaden van de website van de provincie Zuid-Holland (www.pzh.nl) of verkrijgbaar bij mevrouw H. van Walraven (telefoon 070 441 7373) van de Directie Groen, Water en Milieu van de provincie Zuid-Holland. DWM/250

Hart van Holland | 2006 | | pagina 16