WeekNieuws •O- 1 Rabobank Agrarisch Adviesteam introduceert totaalprogramma voor jonge agrarische ondernemers Zonder zorgen naar de zon jaargang 8 nummer 372 voorva r en dooröor *c (0180) 63 73 23 (0180) 63 73 30 (0180) 63 73 33 (0180) 63 73 53 (010) 498 18 35 (0900) 0905 (0900) 9270 pagina 2 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 12 juli 2006 -O Het Rabo Opvolgers Perspectief is een nieuw initiatief van de Rabobank. Dit initiatief is bestemd voor bedrijfsopvolgers in alle agrarische sectoren, maar in het bijzonder voor de groep opvolgers die in de periode van vier tot vijfjaar voor de daadwerkelijke overname zitten. Met het Rabo Opvolgers Perspectief kunnen agrarische bedrijfsopvolgers in de periode voor overdracht gericht hun ondernemerskwaliteiten versterken en ruim van te voren financieel anticiperen op de overdracht. Daarnaast biedt het Rabo Opvolgers Perspectief de overdragende generatie de mogelijkheid ruim voor de overdracht goede en passende maatregelen te treffen voor hun oude dag. Wie wagen Coen van Eijk, adviseur bij het Agrarisch Adviesteam, legt uit: "het Rabo Opvolgers Perspectief geeft toekomstige ondernemers antwoord op de drie belangrijkste vragen bij agrarische bedrijfsopvolging: Waar ligt mijn kracht? Kan ik het financieren? Hoe neem ik over? Als bedrijfsopvolger wilt u antwoord op deze drie kernvragen". Agratrêsdtoe roots Coen vertelt enthousiast verder: "als klant wilt u een financiering, maar u wilt ook nog iets anders en dat is een zeer schaars goed, namelijk het gevoel hebben dat uw bedrijfsadviseur u begrijpt. Dat is precies wat het Agrarisch Adviesteam onderscheidt van andere concurrerende banken. Wij weten zeer goed wat agrarische ondernemers drijft. In de agrarische sector liggen namelijk de roots van onze bank. Die kennis in combinatie met oprechte aandacht en interesse is goud waard". Watt foriqjgt y alls Marat? De mogelijkheid u persoonlijk en professioneel te ontwikkelen. Inzicht in uw persoonlijke kwaliteiten en de betekenis daarvan in uw werk. Inzicht in uw financiële situatie. Een partner waarmee u het proces van overnemen vergemakkelijkt. Hulpmiddelen die u daarbij van dienst zijn. Van meet af aan een integraal advies. Het Rabo Opvolgers Perspectief biedt deze hulpmiddelen. Tevens bieden wij de mogelijkheid van een intensief opvolgerstrainingsprogramma". Het is een sterk én onderscheidend product voor u als agrarisch bedrijfsopvolger. Heeft u vragen? Belt u dan gerust met het Agrarisch Adviesteam in Zevenhuizen (0180) 63 73 30. Uw adviseur kijkt graag met u naar de mogelijkheden. Zomer. Mooi weer. Vakantie. Heeft u de route al uitgestippeld? Al begonnen met inpakken? Wij helpen u graag een handje. Niet met inpakken natuurlijk, maar wel met uw financiële zaken. U krijgt van ons veel gratis vakantieservice. Handige vakantieservice voor liedemeem De vakantie staat voor de deur en u moet nog van alles regelen. Bekend verhaal voor velen. Met onze vakantieservice regelt u een aantal zaken gemakkelijk en snel. Zo kunt u online uw reis boeken via Globe Reisburo, direct een Doorlopende Reisverzekering afsluiten of vreemde valuta aanvragen. Behoefte aan noodhulp in het buitenland of portemonnee gestolen en u wilt uw pasjes blokkeren? Vertrouw op Rabo Interhelp. Weilliig zonnen worn die Dads Gaat u naar de zon? Dan is zonnebrand geen overbodige luxe! Daarom krijgt u van ons speciale polsbandjes voor uw kinderen. Hierop zit een UV-indicator die aangeeft of u ze opnieuw moet smeren én u kunt er uw mobiele nummer op schrijven. Deze Sunwatch kunt u gratis ophalen bij uw Rabobank. Extra vakairatiieseiTOTce war klanten van Private Banking Portemonnee gestolen in het buitenland? Speciaal voor klanten van Private Banking met een Rabo RiantPakket bieden wij de eerste hulp. Met deze extra services regelen wij een voorschot tot 5.000,- op uw vakantiebestemming, zodat u verder onbezorgd kunt genieten. En wij blokkeren uw pasjes. Wilt u hiervan een bevestiging per sms? Vul dan uw telefoonnummer in bij Mijn Gegevens in Rabo Internetbankieren. Daarnaast bieden wij u nog meer vakantieservice op het Rabo RiantPakket. Bijvoorbeeld het eerste jaar 25% korting op uw Doorlopende Reisverzekering. En keuze uit twee creditcards: de Rabocard (tot 1 oktober gratis) of de Rabo GoldCard (het hele eerste jaar gratis). En wilt u uw financiën in de gaten houden tijdens uw vakantie? Stel dan de Betalen Sparen Alerts in. Nu zelfs van 1 juli tot 1 oktober met een gratis abonnement en 10 gratis sms'jes of e-mails. Qndenrterwer? Geem zrargem arm uw bedrijji Als ondernemer heeft u graag de touwtjes in handen. Ook tijdens uw vakantie! Stel daarom uw gratis Betalen Sparen Alerts in U wordt dan op de hoogte gehouden van veranderingen op uw zakelijke rekening. U kunt nu ook uw bedrijf onbezorgd achterlaten als u uw waarnemer opneemt in uw annuleringsverzekering. Stel dat hij vlak voor uw vakantie ziek wordt, dan kunt u uw vakantie veilig annuleren. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met uw accountmanager via telefoonnummer (0180) 63 73 33. Het is tijd voor de Rabobank Bezoekadressen Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle Zevenhuizen Dorpsstraat 190,2761 AJ Moerkapelle Kerkstraat 2,2751 EC Telefoon (0180)63 73 83 info@zevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl www.zevenhuizen-moerkapelle.rabobank.nl Verzekeringen Agrarisch Adviesteam Bedrijfsadvies Particulieren Beleggingsadvies Internetbankieren Telebankieren Extra Speciale telefoonummers Blokkeren passen/cards Schademelding Interpolis Schademeldingen overig Rabolijn Rabofoon Rabo Orderlijn (0499) 499112 (013)580 12 34 (0180) 63 73 23 (0900) 0907 (0900) 0909 (0800) 0705 Kantoor ma t/m do 09.00 -17.00 uur, vr 09.00 - 20.00 uur Advies ma t/m vr 08.00 t/m 21.00 uur

Hart van Holland | 2006 | | pagina 2