BERICHTEN O n FILMHUIS GOUDA DRAAIT NACHTAFSLUITING AFRIT WADDINXVEEN Al2 SFami/ieAerlcAteii/ riïetct HART VAN HOLLAND, dè krant voor de Zuidpias 19 juli 2006 pagina 3 deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Elles van Vliet - van der Knaap Truus IJzerman-van Leeuwen Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 Waddinxveen Zevenhuizen 29.000 exemplaren ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Hartverwarmend was de enorme belangstelling, de woorden van troost, de prachtige bloemen, de vele brieven en kaarten bij het afscheid van Hiervoor betuigen wij u onze oprechte dank. Uw medeleven is ons tot grote steun geweest. Dirk van Vliet Arlette en Pim van der Zalm-van Vliet Stefan, Laura, Roosje t, Jorik Paula en Willmar Groenendijk-van Vliet Eva, Robbert, Sara Dirk van Vliet Zevenhuizen, juli 2006 Velen probeerden ons te troosten door er alleen maar te zijn, door een brief, kaart of bloemen. Wij werden overvallen door het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en schoondochter Daar het niet mogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken doen wij dit langs deze weg. Kees IJzerman Patrick en Natasja Dominique Björn Peter en Mariska Vader Bas en moeder Mar Benthuizen, juli 2006 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Dorpsstraat 43a - 2761 AB Zevenhuizen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging /y van den Bogerd 'Sfe Zorgverlening tot in het kleinste detail bweg SO - 2665 KE Bleifiwijk Jeanne Malze-Koch I E Inbraak woning: dinsdagmiddag 11 juli is ingebroken in een vrijstaande woning aan de Bloemendaalseweg. De daders wisten binnen te komen door een raam te forceren. Uit de woning verdwenen een gsm, com puterapparatuur en een portemon nee. Getuigen hebben twee man nen op een blauwe of zwarte scoo ter zien wegrijden richting Gouda. De duopassagier was gekleed in een wit shirt en droeg een wit petje. Hij is vermoedelijk van Molukse of Indische afkomst. Racefietser gewond: Een 41-jarige racefietser raakte op dinsdagavond 11 juli gewond bij een valpartij op de Dorpstraat. Het stuur van de fiets van het slachtoffer brak door onbekende oorzaak ineens af, waarop hij ten val kwam. Hij kwam hierbij ongelukkig terecht op een paal. De man brak zijn borstbeen en enkele ribben. Hij is per ambu lance naar het Groene Hart Ziekenhuis in Gouda vervoerd. Ruit vernield: In de nacht van dins dag 11 op woensdag 12 juli is een ruit vernield van een bedrijf aan de Elzenhorst. Onbekenden gooiden een steen door de ruit. Het is onduidelijk of het hier om een pure vernieling gaat of dat men gepro beerd heeft in te breken. Er wor den geen goederen vermist. Snelheidscontrole: In de periode van 4 tot 9 juli is de snelheid gecon troleerd van automobilisten op de Henegouwerweg. Dit gebeurde met behulp van de vaste flitspaal langs deze weg. Er passeerden ruim 56000 voertuigen, waarvan er bijna 800 te hard reden. De hoogst gemeten snelheid lag op 117 km/h terwijl ter plaatse 50 km/h is toege staan. De overtreders krijgen via het CJIB in Leeuwarden hun accept giro thuis. Huiselijk geweld: donderdag 13 juli heeft de politie Waddinxveen een 35-jarige Waddinxvener aangehou den op verdenking van huiselijk geweld. De avond ervoor was het tot een handgemeen gekomen tus sen de verdachte en zijn partner, waarbij de laatste verwondingen opliep. In overleg met de officier van justi tie is de dader in de loop van don derdag aangehouden en verhoord. Aansluitend is de verdachte inge sloten omdat hij nog een vervan gende hechtenis moet uitzitten van een openstaande geldboete. Inbraak?: Onbekenden hebben in de nacht van woensdag 12 juli op donderdag 13 juli vermoedelijk geprobeerd in te breken in een winkel aan de Nesse. Aan de voor zijde van het pand werd een ruit met een steen ingeslagen. Mogelijk wilde men op die manier proberen goederen uit de winkel te pakken. Vooralsnog worden er geen goede ren vermist. Onverzekerd rijden: Op vrijdag 14 juli is een 26-jarige man uit Alphen Marian v.d. Bogerd-Kind Gouda - In Filmhuis Gouda draaien van donderdag 20 tot en met woensdag 26 juli de volgende films: Gabrielle - 'Gabrielle' is de nieuwe film van theater-, opera- en filmre gisseur Patrice Chereau. Het is een beklemmend Kammerspiel over een mondain bourgeois-echtpaar aan het begin van de 20e eeuw. De film is gebaseerd op de novelle 'The return' van Joseph Conrad en ver telt het verhaal van Jean en Gabri elle. Zij zijn tien jaar getrouwd, maar niet gelukkig met elkaar. Ach ter een facade van prachtige decors schuilt een kil samenleven. Het is een indringende film over de on volkomenheid van menselijke rela ties. De regisseur schuwt daarbij bepaald geen effectieve stijlwisse lingen: theatrale monologen, slow- motions, zwaar aangezette muziek, zwierige camerabewegingen, voice -over, zwartwit en kleur. 'Gabrielle' draait donderdag 20, vrijdag 21, zaterdag 22, zondag 23 en maan dag 24 juli om 20.30 uur. Crash - 'Crash' was dit jaar de grote verrassing bij de Oscar-uitreiking. De productie ging naar huis met maar liefst drie Oscars, waaronder die voor beste film. Regisseur Paul Haggis laat het publiek in zijn film kennismaken met verschillende inwoners van Los Angeles. Die stad blijkt een smeltkroes waar blanken, zwarten, moslims. Chinezen en Latino's met elkaar leven. Of eigen lijk: naast elkaar leven. Alleen als het echt niet anders kan of als het noodlot toeslaat - bij aanrijdingen, overvallen, etcetera - mixen de mensen. Dat zien we gebeuren in 'Crash', die door Haggis werd opge bouwd als een mozaiekfilm waarin de verschillende verhaallijnen gaandeweg steeds meer in elkaar grijpen. 'Crash' draait dinsdag 25 juli om 20.30 uur. Walk the Line - Deze filmbiografie over Johnny Cash begint in 1944 als hij twaalf is en eindigt met zijn legendarische optreden in de Folsom Prison. Daar geeft de dan 35-jarige "man in black" op 13 januari 1968 in een eetzaal een concert voor tweeduizend gevan genen. Regisseur James Mangold volgt in 'Walk the Line' de traditio nele opzet van een biografie: kin dertijd, leger, huwelijk, moeilijke start van carriere, eerste knullige auditie, ontwikkeling van de authentieke Cash-sound. Belangrijk in het leven van Cash is de ontmoe ting met June Carter, de zangeres bij wie hij zelfvertrouwen en inspi ratie hoopt te vinden. De film wordt gedragen door de optredens van Joaquin Phoenix als Johnny Cash en Reese Witherspoon als June Carter. 'Walk the Line' draait woensdag 26 juli om 20.30 uur. Voor meer informatie en reserve ren: Filmhuis Gouda, Lethmaet- straat 45, telefoon 0182-522200. Waddinxveen/Zevenhuizen - Van woensdagavond 19 juli 21.30 uur tot donderdagochtend 20 juli 5.00 uur worden werkzaamheden uitge voerd op de afrit Waddinxveen (afrit 10) op de A12. Tijdens de werkzaamheden is de afrit vanuit de richting Utrecht afgesloten voor alle verkeer. Het verkeer wordt om geleid via de aansluiting Zevenhui zen (afrit 9). De omleiding wordt met borden aangegeven. De afslui ting is nodig in verband met voor bereidende werkzaamheden voor de verbreding van het viaduct over de Bredeweg (N456). De verbre ding van het viaduct is vereist voor de aanleg van de spitsstroken tus sen Zoetermeer en Gouda en voor de aanleg van de nieuwe aanslui ting Zevenhuizen/ Waddinxveen. De werkzaamheden worden uitge voerd in het kader van 'De A12 ver nieuwd op weg', een samenwer- aan den Rijn aangehouden omdat hij als bestuurder reed in een onver zekerde taxi. Bij nadere controle bleek de man ook een ontzegging van de rijbevoegdheid te hebben. Tot op heden had hij echter zijn rij bewijs nog niet ingeleverd. Het rij bewijs is alsnog ingenomen en naar justitie verstuurd. De taxi is door de politie uit het verkeer genomen voor verder onderzoek. Gestolen auto's: In de nacht van zaterdag 15 op zondag 16 juli zijn twee personenauto's ontvreemd. Op de Weidezoom werd een blau we Hyundai Lantra gestolen en op de Kerkweg West werd een groene volkswagen Golf cabrio ontvreemd. De voertuigen staan inmiddels gesignaleerd. De politie wii graag in contact komen met eventuele getuigen van deze diefstallen. Verkeersongeval: Een 45-jarige motorrijder uit Rotterdam is don derdag 13 juli, rond 19.00 uur, gewond geraakt bij een aanrijding op de Zuidplasweg. De man reed over de Burg. Klinkhamerweg in de richting Nieuwerkerk aan den IJssel. Bij de kruising met de Noordelijke Dwarsweg moest hij stoppen voor rood licht en ging naast een perso nenauto staan zodat hij bij groen licht snel kon optrekken. Een 52- jarige automobilist uit Zevenhuizen reed op dat moment over de Noordelijke Dwarsweg rechtsaf de Zuidpias op. Hij zou het verkeer op de Burg. Klinkhamerweg voorrang moeten verlenen. Doordat de motorrijder naast de auto was gaan staan en bij het optrekken de auto inhaalde had de 52-jarige automo bilist de motorrijder niet gezien. De motorfiets zag de auto de weg opdraaien en wilde hem ontwijken om een aanrijding te voorkomen. Hierdoor raakte de motorrijder de vluchtheuvel en ging met zijn motor onderuit. De motorrijder is met armletsel naar het ziekenhuis gebracht. De politie stelt een nader onderzoek in naar de oorzaak van de aanrijding. kingsverband tussen Rijkswater staat Zuid-Holland, Provincie Zuid- Holland en het stadsgewest Haaglanden. In dit project werken deze partners samen aan een oplossing voor het fileprobleem op de A12 tussen Den Haag en Gouda en vice versa. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Algemene informatie: info@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd) dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen, Moerkapelle en Nesselande: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tussen 18.00 en 20.00 uur: 0172-217615 Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. organisatie van lokale nieuwsmedia

Hart van Holland | 2006 | | pagina 3