NIEUWE KIEPAUTO'S VOOR GEMEENTE ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE OPEN JEUGDTOERNOOI TC ZEVENHUIZEN "DE KLASGENOTEN VAN OUD ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE" GROENEWEG BEGINT MET VERLIES J 7p\ F NHÜ IZE N MO ÉR K A PELLE_ VOETBAL TENNIS Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 16 augustus 2006 Verloren: Blauwe portemonnee met dolfijnen, omg. BK-weg/Swanla Zevenhuizen, 06-44236325 Verloren: kleine broche met turkoois omg. Dorpsstraat Zevenhuizen, tel. 0180-631889 Zevenhuizen - In de eerste oe fenwedstrijd tegen 4e klasser CKC (verlies 2-1) maakten slechts vijf basisspelers uit de kampi- oensploeg van Groeneweg deel uit van het startende elftal. De overigen vieren nog vakantie of waren door andere redenen niet beschikbaar. Toen na de rust ook nog Mark de Hoog, Pascal Criel- aard en Menno van Dam werden vervangen, bleven alleen Mau rice Eckhardt en Abdi Ibrahim nog over. Van de nieuwkomers maakte ex-WSE'er Hafid Assouly- mani de beste indruk. Samen met Van Dam vormde hij voor de rust een gevaarlijk aanvallend duo. Na de rust zakte ook hij conditioneel terug. Wel stond hij aan de basis van Groenewegs enige doelpunt. Hij legde de bal in kansrijke po sitie prima breed voor Arnout van Leeuwen. Dit betekende de gelijkmaker, want even daarvoor had CKC niet onverdiend de lei ding genomen. Direct na de ge lijkmaker had dezelfde Van Leeu wen een kans om Groeneweg naar een voorsprong te schieten. De CKC keeper reageerde echter alert op de matig ingeschoten bal. In de verdediging vormden ook ex-WSE'er Ferdi Schenk en Roy Hoogendoorn het centrum. Hun presteren was zeker niet onverdienstelijk, maar het was logisch dat de automatismen ont braken. Matig uitverdedigen, vijf minuten voortijd, betekende het winnende doelpunt van de be zoekers. Zevenhuizen - In de week van 5 tot en met 13 augustus heeft de Tennisvereniging Zevenhui zen een Open Jeugdtoernooi gehouden. Het toernooi is be doeld voor kinderen die lid zijn van de KNTLB en het leuk vinden om wedstrijden te spe len en deelnemers van andere verenigingen tegen te komen. Er waren 110 deelnemers in de leeftijd van 7 tot en met 17 jaar. Een groei ten opzichte van vorig jaar, tot genoegen van de TC Ze venhuizen. Gedurende de toernooiweek Londen de kinderen minimaal 2 wedstrijden spelen. Er werd eerst in een poule gespeeld en daarna gingen de beste spelers door naar de volgende ronde. In totaal zijn er in een week tijd 200 wedstrijden gespeeld. Alle deelnemers kregen iedere dag wat lekkers, een ijsje, poffertjes of popcorn. De tennisclub kijkt terug op een gezellige week niet vele mooie wedstrijden. Het weer was wel een spelbre ker: vanaf donderdag is er in de tennishal in Bleiswijk tennis gespeeld, omdat het weer het niet toeliet om buiten op de ba nen te spelen. Hierdoor moes ten ook de finales in de hal ge speeld worden. De organisatie van het jeugdtoernooi vond dat erg jammer, zij hadden graag de prijsuitreiking op de eigen ver eniging gedaan. Maar ondanks dat, werden het mooie en span nende finales en hebben de toe schouwers er van genoten. De prijswinnaars van het jeugd- toernooizijn: ME8 1. Rebecca v.d. Werf, 2. Danique Baart 4-0/4-2; JE8 1. Tom Moonen, 2. Tristan Boer 4-1/4-1; ME10 1. Louise Meijer, 2. Annemie den Hertog; JE10 1. Mathijs Kleiman, 2. Luuk v.d. Kroft 6-2/6-4; ME12 1. Joia de Jong, 2. Esther Stolze 6-3/7-5; JE12 1. Richard van Steensel, 2. Bas Heine 6-2/6-3; MD12 1. Va lerie Schweers/Pien van Vliet, 2. Joia de Jong/Natasha de Ruiter 7-5/6-2; ME14 1. Lara Romijn, 2. Maxime Pols 6-0/4-6/7-6; JE14 1. Alexander Houtman, 2. Joey Kluijtenberg 6-1/6-0; MD14 1. Valerie Schweers/Pien van Vliet; JD14 1. Mitchell Postema/Luuk Heine, 2. Alexander Houtman/ Laurens Houtman 6-4/6-3; ME17 1. Simone de Gelder, 2. Maxime Pols; JE17 1. Michel Lubbe, 2. Menno IJzerman 6-2/3-6/6-2; MD17 1. Lisa Kamps/Britt v.d. Wolf, 2. Milou Vleggeert/Nicole v.d. Stouwe; JD17 1. Michel Lub- be/Menno IJzerman, 2. Tjeerd Wildeboer/Maarten Muijser. Zevenhuizen - De afdeling ge meentewerken is sinds donderdag 10 augustus drie nieuwe auto's rijker. Een aantal medewerkers ko men naar Vakgarage Boode, de le verancier van de nieuwe auto's om de sleutels in ontvangst te nemen. Na het regelen van het benodig de papierwerk is de overdracht een feit: voortaan worden twee witte KIA auto's gebruikt voor het groenonderhoud in de gemeente. Nog een extra smal model wordt gebruikt voor het onderhoud op de begraafplaats en voor de brug- gendienst. Allebei de nieuwe modellen zijn zo smal dat fietsers er gemakke lijk langs kunnen, nog op de eigen weghelft wat de veiligheid ten goede komt. Jan Stofbergen van de gemeente Zevenhuizen-Moer- kapelle verteld enthousiast over de nieuwe aanwinsten, er is goed nagedacht over alle eisen die ge steld worden op het gebied van veiligheid en bijvoorbeeld laad vermogen. De auto's zijn alle drie kiepauto's waarvan de laadvloer extra verstevigd is, wat de duur zaamheid van de auto ten goede komt. Bij de aanschaf van de nieuwe au to's is in de regio gekeken naar goede aanbieders. Jan Stofbergen is blij dat de keuze is gevallen op de 'buurman aan de overkant'. De heer Stofbergen: "Het loopt ge makkelijk binnen aan de overkant, je kunt ook gewoon de auto weg brengen en terug naar de werf lo pen. Ook de snelle service is een groot voordeel." Toch heeft dat niet alleen de keuze voor de gara ge bepaald, ook de prijs was bin nen het budget dat beschikbaar was en concurrerend ten opzichte van andere aanbieders. Nadat de auto's in feestelijke stem ming in ontvangst zijn genomen gaat het feest op de gemeente- werf nog even door. Een gebakje om het heugelijke feit te vieren hoort er ook bij. Deze keer Voor de klassenfoto van deze week gaan we naar Moerkapelle rond 1940. Waarschijnlijk betreft het hier de eerste en de tweede klas tezamen. De meeste namen van de foto lijken bekend. Het is nog een heel gepuzzel om ieder een op de foto te vinden, omdat het wat door elkaar lijkt te staan en zitten. We gaan het toch pro beren. Zittend op de eerste rij van links naar rechts: Gerrit Bakker, Appie Hertog en Maarten Boevée. Zit tend op de tweede rij van links naar rechts: Nellie Luijtjes, Nel van Dijk, Jannie Breedijk, Willie Hertog, Elly Zijderhand en Rina Verschoor. Zittend op de derde rij van links naar rechts: Giel de Graaf, Dirk Houweling, Theo vd. Velde, Bert Hertog en Wim Schip per. Zittend op de vierde rij van links naar rechts: Riet Sol, Adrie Hertog, Dikkie de Knegt, Corrie Grooteboer, Nelly Tamerus, Jan nie Hertog en daarnaast staand Arie de Graaf. Staande langs de muur van links naar rechts: Piet Verschoor, Jan Mol, Piet Bakker, Jan Zijderhand, Bertus Cammeraat, Dick van Vliet, Kees Knop, Kees Hertog, Jan Sol, Klaas Knop, Annie Hertog, Ger rit Broere, Teuntje Mol, Dini Ta merus, Pietje Houweling, Willy vd. Berg, Agaath de Maar, Corrie Kroes en Juffrouw Bosschaert. Indien u op het bovenstaande correcties en/of aanvullingen heeft, wordt u vriendelijk ver zocht contact op te nemen met Pim van der Zalm. Van iedere gepubliceerde klas senfoto kan men een kopie foto bestellen tegen de kostprijs ver meerderd met 2 euro. De bijdra ge van 2 euro komt ten goede aan de Stichting "Oud Zevenhui- zen-Moerkapelle". Van oude klassenfoto's in uw be zit en van vóór 1970 maakt de heer van der Zalm graag een ko pie. De kans bestaat dan dat de foto te zijner tijd in deze rubriek geplaatst wordt. Ook gaat een kopie naar de Stichting "OZM". Graag reacties, het liefst tussen 20.00u en 22.00u, naar Pim van der Zalm: 0180 - 633077. E-mailen kan ook: famvdzalm@hetnet.nl. Vorige keer Op de foto van de vorige keer is één reactie binnen gekomen. Daardoor zijn een aantal namen aangevuld en gecorrigeerd. Op merkingen blijven overigens altijd welkom. De foto van de vorige keer betrof de lagere school in Oud Verlaat rond 1923. Op de bovenste rij van links naar rechts: Lydia Dijkshoorn, Huib Paul (Pietzn), Henk de Vries, Han Nieuwland, onbekend en Toon Paul. Op de onderste rij van links naar rechts: Piet de Vries, Maarten Dijkshoorn, meester Kissies, Ma rie of Ina Paul, Jannie Nieuwland, meester van Kooten, Leen Stof berg, Gré Paul, Jannie Nieuwland (nichtje van het eerder genoemde meisje met dezelfde naam), De Kraaij?, juffrouw Heuvelink, Kees van Zessen en Jan Stofbergen. Het jongetje dat het bord vasthoudt is Jasper Nieuwland.

Hart van Holland | 2006 | | pagina 5