De Kleine Trompetter op het Oogstfeest \frijdag L september 2006 20.30 uur op het dorpsplein PROGRAMMA Programma-wijzigingen voorbehouden. invullen van partij* leerling voor is. Zo zal zangeres Judith Bink een aantal bekende en swingende nummers meezingen zoals Girl van Anouk. Ook zal de bekende Zevenhuizense band Drukverband gezamenlijk met de Kleine Trompetter een aantal nummers zingen van Alan Parsons Project. Drukverband brengt ook zelf nog een aantal nummers ten gehore. Twee leden van de band Kevlar zullen het geheel ondersteunen met gitaar en basgitaar. Daarnaast zal ook Slagwerkgroep Afslag 9 een paar nummers spelen. Al met al be loofd het dus een zeer afwisselende en swingende avond te worden. Harmonie-orkest De Kleine trompetter Het Harmonie-orkest van De Klei ne Trompetter geeft naast de Night of Harmony ook andere concerten zoals het voorjaarscon cert en dit jaar weer een kerstcon cert. Daarnaast kun je ze op straat tegenkomen tijdens Koninginne dag, bij de dodenherdenking en bij de intocht van Sinterklaas. De kracht van de Harmonie ligt in de afwisseling. Tijdens de concer ten varieert het repertoire van Klassiek tot Pop, van Mars tot Big band. Ook solisten worden regel matig in het zonnetje gezet. Naast het Harmonie-orkest bestaat De Kleine Trompetter ook uit een Opleidingsorkest en een slagwerk afdeling, bestaande uit de slag- werkkits en Afslag 9 (zie elders in deze krant). Harmonie- en Oplei dingsorkest staan onder de gedre ven leiding van Karei Jongerling. Alle slagwerk wordt enthousiast geleid door Hans van Gennip. De Kleine Trompetter is een dyna mische vereniging met voor elk wat wils, waarbij naast muziek ma ken ook plezier en gezelligheid be langrijk zijn. Ben je nieuwsgierig of enthousiast geworden tijdens het Night of Harmony concert, kom dan eens kijken of wellicht gelijk meedoen bij de repetitie van het Harmonie-orkest (maandagavond van 19:45 tot 22:00) in Dorpshuis Swanla. Ontdek dat samen muziek maken leuk en gezellig is bij De Kleine Trompetter. We bestaan volgend jaar tenslotte niet voor niks al 110 jaar! Zaterdag 2 september vanaf 11.00 uur kunt u op het dorpsplein luiste ren naar de slagwerkkits en het op leidingsorkest gevolgd door een spetterend optreden van Afslag 9. Het Opleidingsorkest De meeste van u zullen al wel eens wat gehoord en gezien hebben van het opleidingsorkest. Ook dit jaar zijn ze weer te zien op het Oogst feest, op het podium op het dorps plein om 11.15 uur. Het opleidingsorkest is voor bijna alle leerlingen van de Kleine Trompetter een welkome aanvul ling op de individuele lessen. Hier leer je samenspelen met andere muzikanten en maak je kennis met andere muziek dan alleen uit de lesboeken. Wie zitten er in het Opleidingsorkest? Leerlingen die door hun leraar goed genoeg worden bevonden om een stapje verder te gaan kun nen naar het opleidingsorkest. Maar ook muzikanten die al in de licht klassiek komt aan de beurt. Het niveau ligt tussen eenvoudig en iets moeilijker, waarbij er op ge let wordt dat ook de wat meer 'ge vorderde leerling aan zijn trekken komt. Dit is mede mogelijk door een aantal enthousiaste jeugdleden die speciaal voor het opleidingsor kest muziekpartijen aanpassen aan het niveau van de leerlingen. Wanneer mag je naar het grote orkest? In principe mag iedereen die is ge slaagd voor het B-exarrien van de KNFM meespeleh'met het Harmo nie-orkest, mits de huidige bezet ting dat toelaat. Een orkest met 15 saxofoons, 8 trompetten en maar 7 klarinetten zou bijvoorbeeld to taal uit balans klinken. Afhankelijk van leeftijd, inzet en talent kan dit examen in enkele jaren gehaald worden. de Kleine Trompetter. Al enkele ja ren is hij bezig met het opleiden van jeugdige slagwerkers. Door het zelf componeren van stukken laat hij leerlingen van zeer uiteen lopende niveaus succesvol samen spelen. Beginners krijgen een een voudige partij of ritme, de wat meer ervaren kids krijgen wat inge wikkelder partijen en de solisten kunnen op hoog niveau vlammen. Zodra leerlingen bij de slagwerkkits de grondbeginselen onder de knie hebben en muziek kunnen lezen, mogen ze doorstromen naar Af slag 9. Hier wordt met hetzelfde principe gewerkt: iedere slagwer ker krijgt een partij naar zijn ni veau. Afslag 9 heeft de afgelopen jaren een onstuimige groei meegemaakt van drumband naar slagwerk groep. Het uiteindelijke doel van Afslag 9 is een slagwerkgroep te worden zoals 'Slagerij van Kam pen' of 'Stomp' (New York). De SlagwerkKits en Afslag 9 Hans verfi Gennip is de drijvende kracht achter al het slagwerk van De leerlingen spelen allerlei soor ten muziek. Er wordt veel nadruk gelegd op actuele muziek, zoals pop- en musical muziek. Maar ook Harmonie spelen zijn aanwezig, want in dit orkest krijgen ze meer mogelijkheden om bijvoorbeeld een eerste partij te spelen, waar ze in de harmonie nog de tweede stem hebben. Ook is er steeds be geleiding door leden uit het "gr< te" orkest, voor extra ondersteu ning van de dirigei -^L- Aanvang 20.30 uur op het dorpsplein van Zevenhuizen m.m.v.: Harmonie "De Kleine Trompetter", Drukverband en Judith Bink Presentatie: Nico Perdijk "Dit is m'n dorp, hier staat m'n wieg, hier komt m'n bloed vandaan. Het is te gek om hier te zitten, je mag ook staan. Het is inmiddels traditie dat het Oogstfeest op de eerste zaterdag van september op vrij dagavond wordt ingeluid met de Night of Harmony. Een muzikale avond op het dorpsplein van Zevenhuizen, vrij toegankelijk voor iedereen. De basis van deze avond wordt gevormd door Harmonie-orkest De Kleine Trompetter. Zij brengen een avondvullend programma in samenwerking met zangers, zangeressen en muzikanten uit Zevenhuizen. Titel Uitgevoerd door: 1 Openingstune Harmonie 2 Pioneers of the lowlands Harmonie 3 Don't answer me Harmonie en Drukverband 4 Vissen Drukverband 5 Breien Drukverband 6 Amadeus favorites Harmonie 7 Caribean walk Afslag 9 8 Nothing left to loose Harmonie en Drukverband 9 Stekkie Drukverband 10 Born to be wild Harmonie 11 The turn of a friendly card Harmonie en Drukverband 12 Harry Drukverband 13 Nessun Dorma Harmonie 14 I want to hold your hand Harmonie 15 I'm Still Standing Harmonie en Judith Bink 16 Lijn 2 Afslag 9 17 Marcha Merengue Afslag 9 18 Viever Drukverband 19 Old and Wise Harmonie en Drukverband 20 Super duper love Harmonie en Judith Bink 21 Phill Collins collection Harmonie 22 Fit Drukverband 23 Girl Harmonie en Judith Bink 24 Feesten op het plein Harmonie en Judith Bink pagina 5 Oogstfeestkrant 30 augustus 2006 De Kiene Trompetter fhe Night óf Harmony

Hart van Holland | 2006 | | pagina 30