O "O CD jD <D CD CD Q. O O Nieuwe oogst bij De Pater Makelaardij de pater makelaardij FFF' mm: Kijk ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl - »- j ar B y/ijiJD. y7cj':j/üy.oyp£jJj]Jr-j mi 'jyy wy/lmp p agina 9 Oogstfeestkrant 30 augustus 2006 <D OJ E tj IJ O. B D IJ UI a Biezen 152 Boskoop Goed verzorgde, geschakelde vrijstaande woning gesitueerd aan een rustig woonhofje met een fraai aangelegde achtertuin met volop privacy, welke is gelegen op het westen aan een brede sloot. Indeling: entree met meterkast. Toilet met fontein. Ruime, tuinge- richte L-vormige woonkamer, groot circa 42 m2, met open haard, schuifpui en plavuizen vloer met vloerverwarming. Semi open keu ken met L-vormige inrichting compleet met inbouwapparatuur. 1e Verdieping: overloop met royale bergkast. 3 (drie) ruime slaapka mers, waarvan er 2 (twee) voorzien zijn van een dakkapel. De slaapkamers zijn respectie velijk groot circa 3,30 x 4,99 meter, circa 3,73 x 3,30 meter en circa 3,30 x 3,50 meter. De badkamer is ingericht met een wastafel, een ligbad/douche en een 2e toilet. 2e Verdieping: bergzolder bereikbaar d.m.v. een vlizotrap. Op zolder staat tevens de HR c.v.-combiketel opgesteld. Bijzonderheden: de aangebouwde stenen garage is voorzien van een stalen kan- teldeur. Boven de garage is nog een kamer c.q. berging. In de achtertuin staat nog een extra houten berging. Aan de waterzijde is een hardhouten vlonder aangebracht. De woning is voorzien van dak-, gevel-, vloer- en glasisolatie. Grondoppervlakte circa 310 m2. Inhoud circa 425 m3. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 369.000,- k.k. Schielandweg 9 Waddinxveen In een rustige woonomg. gesit. riante geschakelde villa, gunstig gelegen op loopafst. van winkels, scholen en het station. Deze met duurzame bouw materialen traditioneel gebouwde villa met inpan dige garage is gebouwd in 1979 op 392 m2 eigen gr. en biedt een inh. van 600 m3. Naast de ver rassende ind. biedt deze gesch. villa een fraai aan gelegde voor-, zij- en achtertuin met veel privacy, compl. ingericht met tuinverlichting, terrassen en een houten berging. Ind.: royale entree/hal met vide en garderobenis. Modern betegelde toilet ruimte met inbouwcloset (2005). Riante T-vormige woonk. met een opp. van bijna 60 m2, afgewerkt met een plav. vl. en v.v. een open haard met glazen deur, conv.putten en een schuifpui naar het terras met een buitenhaard en de tuin (z). De woonkeu ken, ruim 10 m2, is ingericht met een luxe in L-vorm opgestelde keukeninr. compl. v.v. uitgebr. inb.app.. De bijkeuken biedt void, ruimte voor voorraad kasten en biedt tevens aansl.punten voor de was- app.. Via de royale hal is de inp. garage/berging met autom. lamellen kanteldeur bereikb.. 1e Verd.: ingedeeld met een royale open overl./vide met de mog.heid voor bijv. een piano of comp.meubel. Naast de royale overl. biedt de 1e verd. 4 royale slaapk.. 2 slaapk. zijn v.v. entresol (zgn. 'zwevende' slaapverd.). De ruime ouderslaapk., v.v. airco, grenst direct aan een badk. met ligbad en dubbele wastafel. De 2e badk. is ingericht met een douche, wastafel en 2e toilet. De bergk. 2,60 x 3,00 m.) kan na het plaatsen van een dakraam of dakkapel uitstekend als 5e slaapk. in gebruik worden geno men. Bijz.: de woning is v.v. een alarminst. en vei ligheidssloten. Void, parkeerruimte op eigen terrein en in nabijheid aanw.. Centr. ligging t.o.v. R'dam, Den Haag, Utrecht, Schiphol en A'dam en in direc te nabijheid van A12, A16 en N11Aanv. in overleg. Vraagprijs 598.000,- k.k. Weidezoom 39 Waddinxveen Luxe afgewerkte topmaisonnette apparte ment met riante garage 35 m2) gesitueerd nabij de dorpskern en v.v. een vrij uitzicht op de rivier 'De Gouwe'. Indeling: entree, garde robenis. Ruime woonkamer, 35 m2, met gla zen schuifpui over de gehele breedte, welke toegang biedt tot het op het oosten gelegen balkon. De woonkamer is v.v. een laminaat vloer. Open keuken met een in L-vorm opge stelde Poggen Pohl inrichting compleet met een keramische kookplaat, oven, magnetron, afzuigkap, koelVvriescombinatie en vaatwas- machine. Slaapkamer, 4,47 x 3,00 m„ met een vaste kastenwand. Licht betegelde bad kamer ingericht met een ligbad, douchecabi ne en dubbele wastafel. 1e Verdieping: overl. met wasmachine-aansluiting. Hobbykamer met gedeeltelijk een dakkapel. 2 riante slaap kamers met de mogelijkheid voor het creëren van 1 extra slaapkamer. 1 slaapkamer is v.v. een hardhouten dakkapel, een kleine berg- vliering en een wastafel. Toilet. Doucheruimte met wastafel. Vaste kast met opstelplaats voor de c.v.-ketel 2003). Bijzonderheden: vloeropp. 130 m2. Inhoud 310 m3. Het appartement is v.v. dak-, gevel- en glasisola tie. Het appartementencomplex dateert uit 1990, is v.v. een afgesloten entree met bel- /videofooninstallatie en een lift, en maakt een zeer verzorgde indruk. De servicekosten be dragen 100,- per maand. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 339.000,- k.k. Aan de rand van het 'GouweBos', nabij NS-sta- tion, winkels en scholen gelegen, royale goed onderhouden geschakeld herenhuis met voor- en aan Gemeenteplantsoen grenzende achter tuin, welke is v.v. een vrijstaande stenen garage met kanteldeur. Deze mooie woning is gebouwd in 1978 op 240 m2 eigen gr. en heeft een inh. van 600 m3. Ind.: entree met ruime hal v.v. garde robenis en m.k.. Luxe betegelde toiletruimte (2003) v.v. hangend closet en fonteintje. Riante open keuken met U-vormige keukenopst. compl. v.v. div. inb.app.. Bijkeuken met was- mach.-aansl.. Lichte royale tuingerichte woonk. v.v. plav. vl., spachtelputz wanden, open haard en middels aluminium schuifpui toegang tot de achtertuin. De diepe zonnige achtertuin is v.v. een royale stenen garage en achterom. 1e Verd.: royale overl.. 2 slaapk. aan de achterzijde waar van 1 met vaste kastenw., spanplafond en deur naar een balkon. 1 slaapk. aan de voorzijde. Luxe en licht betegelde badk. (2004) compleet v.v. douchehoek, ligbad, 2-pers. wastafel, han gend toilet, natuurstenen vloer, Velux dakraam en designradiator. 2e Verd.: riante voorzolder met Velux dakraam en bergruimte achter de knieschotten. Deze ruimte biedt de mogelijkh. tot het creëren van een speel-/werkhoek. Bergkast met opstelpl. voor Nefit HR c.v.-combi ketel. Grote zolderslaapk. (voorheen 2 kamers) met Velux dakraam, dakkapel, laminaat vl. en vaste wastafel. Deze zolderslaapk. is op eenv. wijze weer te veranderen in 2 volwaardige slaapk.. Bijz.: v.v. hardh. kozijnen en dubbele beglazing en voll. geïsoleerd. Recent geschil derd. Door zijn locatie, ruimte en afw. zeer zeker de moeite van bezichtiging waard. Aanv. i.o. Vraagprijs 442.500,- k.k. In een zeer gewilde woonstraat gesitueerde ruime uitgebouwde eengezinswoning met een achtertuin voorzien van een onderheid terras, gelegen op het zuiden en grenzend aan water. Ind.: entree, hal, m.k.. Licht betegelde toilet ruimte met fontein. Tuingerichte woonk., 26,5 m2, v.v. een plav. vloer, trapkast en deur naar de achtertuin. De achtertuin is gelegen op het zuiden, is v.v. een onderheid terras 9,1 m2) en een ruime houten berging, met daarachter de mogelijkheid voor het creëren van een 2e terras gelegen aan het water. Semi-open keuken, 12,4 m2 met een lichte inrichting, compl. met oven, gaskookpl. en afzuigkap. 1e Verd.: royale overl.. 2 ruime slaapk. (voorheen 3), resp. groot 5,40 x 2,90 m. en 2,88 x 5,40 m.. Vergrootte badk., 2,98 x 3,22 m., ingericht met een 2-persoons lig bad, aparte douche, 2e toilet, dubbele wasta fel en aansl. voor de wasm. en droger. De gehele 1e verd. is v.v. rolluiken. 2e Verd.: uit gebouwde 2e verd., 39,4 m2, met een opstelpl. voor de c.v.-combiketel en toegang tot het op het zuiden gelegen dakterras. Deze verd. biedt de mogelijkheid voor het creëren van 2 extra slaapk.. Bijz.: grondopp. 182 m2. Inhoud ±415 rrï. Dak-, gevel- en vloerisolatie. Zowel de woning als de tuin zijn in Mediterrane sfeer ingericht. De woning is kindvr. gesit. aan het einde van een doodlo pende straat, nabij scholen, winkels en openb. verv.. Verkoper, Feng Shui-consulente, biedt de nieuwe bewoners een gratis Feng Shui-stu- die aan van de woning. Aanv. in overleg. Vraagprijs 309.000,- k.k. R S ffo_ N Thorbeckehoeve 40 Waddinxveen Fraai en modern afgewerkt halfvrijstaand woonhuis met een fraai uitzicht aan de voor zijde en verzorgde achtertuin op het zuiden met houten berging en achterom. Deze roya le 2-onder-1 kapwoning met parkeerplaats op eigen terrein is gebouwd in 1992 op 179 m: eigen grond en biedt een inhoud van ±415 m3. Ind.: hal/entree v.v. m.k. met void, groe pen. Modern betegeld toilet met fontein. L- vorm. woonkamer, opp. 40 m2, met een laminaat vloer en een schuifpui naar de zon nige achtertuin. Open woonkeuken met een luxe in L-vorm opgestelde inrichting met div. inb.apparatuur. De beg. gr.vloer is geheel uit gevoerd met een laminaatvloer. De aange bouwde en uitgebouwde berging is v.v. een openslaande deur en eventueel prima ge schikt als stallingsplaats voor 1 of 2 motor fietsen. 1e Verdieping: overloop. 4 royale slaapkamers, resp. groot 12,3 m2, 7,0 m2, 14,3 m2 en 9,45 m2, waarvan 1 v.v. bergruim ten achter knieschotten. Licht betegelde luxe badkamer ingericht met een ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: vaste trap, grote open zolder v.v. opstelplaats AWB c.v.-com biketel (1992), de aansl. van de was- en droo- gapp., 2 Velux dakramen en vliering. Deze royale ruimte biedt de mogelijkheid voor het creëren van 2 slaapkamers. Bijzonderheden: geheel v.v. dubbel glas, dak-, muur-, en vloer isolatie. Direct gesit. aan royaal gem.plant soen en op steenworp afst. van scholen, win kels en openb. verv. gelegen. Aanv. in over leg. Vraagprijs 359.000,- k.k. Openingstijden Waddinxveen Maandag t/m Vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur. Kerkweg Oost 224 Kantoor Waddinxveen 2741 HA Waddinxveen Donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdag van 9.30 tot 16.00 uur. tel. 0182 - 61 38 22 Kantoor Boskoop fax 0182-611118 Vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. e-mail waddinxveen@depater.nl Sterrenlaan 148 Waddinxveen Deze twee-onder-één-kapwoning (diagonaal type) is uitstekend onderhouden met een speelse indeling en beschikt over veel en praktisch ingedeelde ruimten. De woning beschikt over 4 ruime slaapk., 2 badk., een ruime berging en een tuin op het zuid-westen. De woonopp. is 185 m2, de inhoud van de hoofdopstal is 550 m3 en de perceelopp. is 208 m2. De woning is gebouwd in 1997. Ind.: entree, hal met m.k.. Ruime toiletruimte met toilet en fontein. Open keuken, opp. 6 m2, met praktische inrichting en compleet v.v. inb.app.. Woonk., opp. 40 m2. 1e Verd.: overloop met bergkast. 2 slaapk., resp. groot 16 m2 en 17 m2, waarvan 1 royale slaapk. met erker en 1 royale slaapk. met balkon. Uitstekend verzorgde badk. met douchecab. en dubbele wast.. Separate toiletruimte met toilet. 2e Verd.: overl. met bergkast. 2 slaapk. resp. groot 16 m2 en 17 m2, waarvan 1 roy ale slaapk. met erker en 1 royale slaapk. met balkon. Uitst. verzorgde badk. met ligb., wastafel en toilet. Vaste kast met aansl.mog. voor de wasm. en de droger. 3e Verd.: ruime bergzolder, bereikbaar middels een tweedeli ge houten schuiftrap, met opstelpl. voor de gasgestookte c.v.-combiketel, zonneboiler en mech. afzuigunit. Veel praktische bergruimte. Bijz.: voll. geïsoleerd en gelegen op loopafst. van openb. verv., winkels en scholen. Landelijk gelegen maar toch dichtbij de A-12 en de A-20. Mooie praktische woning, uitste kend geschikt voor actief jong gezin. G.I.W.- garantie. Aanv. i..o. Vraagprijs 345.000,- k.k. Heeft u plannen om uw woning te verkopen? Overweegt u een andere woning te kopen en wilt u een inschatting maken hoeveel hypotheek u kunt krijgen? Dan is het handig om te weten wat de actuele waarde van uw woning is. De makelaars van De Pater Makelaardij verzorgen graag de waardebepaling van uw woning. Deze voert zij gratis voor u uit. De makelaar komt dan bij u op bezoek, bekijkt uw woning en doet een mon delinge opgaaf. Tevens kan hij u informeren over de verkoopmogelijkheden en de dienstverlening die De Pater Makelaardij aanbiedt. Als u hier uw gegevens invult en opstuurt, dan neemt De Pater Makelaardij zo snel mogelijk con tact met u op. U kunt ook direct bellen met het kantoor en telefonisch een afspraak maken. Naam Adres Postcode Woonplaats Tel. overdag Tel. 's avonds Email U kunt deze waarde- cheque opsturen naar: De Pater Makelaardij Kerkweg-Oost 224, 2741 HA te Waddinxveen of Zijde 6, 2771 EN Boskoop of Rijndijk 264, 2394 AP Hazerswoude Rijndijk. Boskoop Zijde 6 2771 EN Boskoop tel. 0172-21 54 09 fax 0172-21 03 89 e-mail boskoop@depater.nl Hazerswoude Rijndijk Jk Rijndijk 264 \J 2394 AP Hazerswoude Rijndijk tel. 071 - 341 89 90 fax 071 - 341 89 99 e-mail rijndijk@depater.nl

Hart van Holland | 2006 | | pagina 34